Kobietę przez dwa lata nawiedzały duch i kradły jej bieliznę

Kategorie: 

Przerażona Pauline Hickson przyznaje, że siedem razy zmieniała miejsce zamieszkania z powodu duchów, które kradły jej bieliznę, a nawet korzystały z jej prysznica.

 

Kiedy Hickons pierwszy raz straciła biustonosz, nie zdawała sobie sprawy, że jest to początek dwóch lat koszmaru, który prawie zniszczył jej życie.

58 - letnia kobieta twierdzi, że została zmuszona do zmiany miejsca zamieszkania siedem razy w ciągu dwóch lat, ponieważ duchy wykradały jej biustonosze, ozdoby, a nawet przy korzystaniu z prysznica towarzyszyły jej cały czas. Teraz po sesji egzorcyzmów (hipnoezgorycyzmów – mało znana technika opracowana przez Exile Hicksona) kobieta przyznaje, że uwolniła się od niegrzecznych zjaw i wszystko wróciło do normy.

„Myślałam, że zwariuję” – przyznała niewiasta w jednym z wywiadów. „Moje życie było piekłem, a ja nie wiedziałam do kogo się zwrócić o pomoc”.

Wszystko zaczęło się dwa lata temu, gdy Hickson przeprowadziła się do domku w północnym Hull. Mieszkając tam przez kilka tygodni, kobieta poczuła obecność czegoś, co nie dawało jej spokoju i nie można było wyjaśnić.

 

Poza tym, w domu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Ze ścian zaczęły spadać zdjęcia i obrazki, a podczas korzystania z prysznica na ciele pojawiały się drobne zadrapania. Stało się oczywiste, że oprócz Hickson, w domu przebywa ktoś jeszcze.

Któregoś dnia kobieta wróciła do domu z zakupów i zobaczyła, że jej kuchnia wygląda, jak po eksplozji pocisku. Wówczas niewiasta postanowiła zmienić miejsce zamieszkania i przeniosła się do Cambridge. Niestety nie pomogło to uwolnić się od udręki związanej z obecnością napastliwych duchów.

Kilka miesięcy później Paulina wróciła do Hull. Koszmar dalej nie ustawał. W tym czasie zaczęła zanikać odzież, najczęściej bielizna. Przerażona, przeprowadzała się jeszcze kilka razy, ale i to nie pomogło uwolnić się od duchów.

„Myślałam, że wszyscy się ze mnie naśmiewają. Moja rodzina mi niedowierzała. Całym dniami wędrowałam po ulicach i trzymałam się z dala od domów…”.

Hickson przeniosła się ostatecznie do obecnego domu w Essex, ale i to nie rozwiązało problemu. Kiedy duchy ponownie przypomniały o sobie, Paulina zwróciła się do słynnych Ghostbusters. Tam poddała się obrzędowi egzorcyzmu. Terapia przyniosła pozytywny skutek i Hickson przestała czuć paranormalną aktywność w swoim domu.

Kobieta podejrzewa, że duchy były w jakiś sposób związane ze starym lustrem, które targała ze sobą podczas wszystkich przeprowadzek.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Lord_Gregorius

Sirjesli? Za każdym razem,

Sirjesli?
Za każdym razem, kiedy zaczynam uważać ten portal za względnie poważny musicie takim babolem yebnąć? Rozumiem, że to news przetłumaczony z jakiegoś źródła, ale coś takiego nawet bym się wstydził zamieszczać.

Portret użytkownika b@ron

no co ???...chciała kobita

no co ???...chciała kobita zwrócić uwagę na siebie, to stąd ta opowieść ...zapewne szuka partnera i obrała taką strategię gry wstępnej...
-co pani ukradli ?
-biustonosz.
-nie wierzę, proszę pokazać .
...i a nóż dalej sprawy potoczą się same Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

świetna inicjatywa... już

świetna inicjatywa... już myslałem że znieczulica społeczna jest kompletna i nikogo temat zaginionych majtek nie wzruszy...
to miło że ktoś zrobił śledztwo i sprawa ruszyła z miejsca.... brawo Pako!!!
poszedłem za Twoim przykładem i postanowiłem że nie spoczocznę zanim reszta bielizny biednej, molestowanej duchami angielskiej świni się nie odnajdzie... na razie odnalazłem dwie kolejne pary:
[ibimage==22432==Oryginalny==none==self==null]
może internauci też pomogą...

Strony