Kolejne doniesienia na temat chupacabry, tym razem z Ukrainy

Kategorie: 

Mieszkańcy wsi Zarozhany (ukr. Зарожанi) w regionie Czerniowca na Ukrainie twierdzą, że ich wioskę nawiedza nieznane stworzenie, które zabija zwierzęta i wysysa krew, donosi CHV TV.

 

Ruslan Czornyj, jeden z mieszkańców wsi, powiedział dziennikarzom, że w nocy na jego podwórku bestia poszarpała szyje kóz i wyssała krew. Zjadła także ich genitalia i poharatała skórę. Wnętrzności okaleczonych zwierząt pozostały bez szwanku.

 

Właściciel natychmiast wezwał weterynarza. Po obejrzeniu martwych zwierząt, ekspert mówi: „Powiedzmy, że obrażenia zadane kozie i jagnięciu zadały bezpańskie psy. Jednak ludzie nas wsi są mocno przekonani, że rzezi dokonała chupakabra”.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

"jeden z mieszkańców wsi,

"jeden z mieszkańców wsi, powiedział dziennikarzom, że w nocy na jego podwórku bestia poszarpała szyje kóz i wyssała krew. Zjadła także ich genitalia"
 
- zaczyna być "interesująco". Najpierw onetowa "ryba" pożerająca genitalia, potem gates "zatroskany" dzietnością gojów a teraz nawet chupacabra ruszająca na pomoc biednym semitom w trzymaniu "populacji dwunożnego bydła w ryzach". A na końcu się okaże, że to zwyczajny zarośnięty zbok z kozikiem zbierał sobie "matsy" do swoich kabalistycznych zaklęć podarowanych mu przez yahwe. Ot taki potomek rezuna z banderowskiego Waffen SS któremu się marzy wskrzeszenie Adolfa Mojrzesza.

Portret użytkownika b@ron

teraz taka moda...jak

teraz taka moda...jak samochód przejedzie psa ,to też zwalą na chupakabrę, ciekawe czy tym zwierzętom coś podgryzo gardła i krew wyciekła ,czy coś wyssało tą krew ,jako że to istotny szczegół...analiza sierści poprzedniej czupakabry oczywiście zagineła...;)

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!