Kolejne dziwne obiekty zlokalizowane na Marsie

Kategorie: 

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Curiosity odnalazło dziwny fragment tworzywa. Wygląda to zupełnie inaczej niż otoczenie, co potwierdza powyższe kolorowe zdjęcie dostępne w wysokiej rozdzielczości. NASA woli przyznać, że łazik Curiosity się rozpada niż stwierdzić, że oto odnaleziono ślady poprzedniej marsjańskiej cywilizacji. Zresztą ten fragment nie wygląda na cześć łazika.

 

Jest zresztą ogromna ilość takich anomalii. Na Marsie znajdowano już cegły, mury, kilka dni temu znaleziono dziwny kamień w kształcie małej piramidy. Dla każdego średnio rozgarniętego człowieka musi stać się jasne, że to wielkie zainteresowanie Marsem, jakie wykazują wszystkie agencje kosmiczne musi mieć jakieś drugie dno. Często na zdjęciach łazików marsjańskich da się zobaczyć dziwne światła, tłumaczone zwykle, jako meteoryty lub mikrometeoryty. Można jednak równie dobrze stwierdzić, że są to po prostu niezidentyfikowane obiekty latające monitorujące poczynania ludzkości.

Powyższe nagranie dokumentuje odkrycie dziwnego obiektu na zdjęciu z łazika Opportunity w oddali widać wyraźnie dziwny obiekt a na tym samym planie jest nawet coś, co wygląda na szczątki drewnianej belki. Wszystko to zdaje się potwierdzać teorię o istnieniu w przeszłości jakiejś zaawansowanej marsjańskiej cywilizacji, być może nawet pochodzenia ziemskiego. Stan, w jakim znalazła się ta planeta może być efektem brutalnej wojny jądrowej z zamierzchłej przeszłości tej planety.

 

Zastanawiające, co zrobi nauka, gdy Curiosity odkopie coś, czego nie powinno. Zapewne albo łazik będzie wtedy zakopywać łopatką, czym prędzej każdy starożytny artefakt, żeby nikt nie zobaczył, albo kolejne znaleziska będzie się tłumaczyć w jakiś dziwaczny sposób sugerując obecność toreb foliowych czy dziwnych nietypowych anomalii.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika drhofmann

NASA woli przyznać, że łazik

NASA woli przyznać, że łazik Curiosity się rozpada niż stwierdzić, że oto odnaleziono ślady poprzedniej marsjańskiej cywilizacji.  Co to za belkot? jakby NASA  chcialo to by wogule tego zdjecia nie pokazalo . Byloby bez sensu pokazywac cos nie wiedzac co i robic z siebie idiote publicznie wymyslajac bajki

Portret użytkownika dasdadad

nic juz z tego nie rozumiem,

nic juz z tego nie rozumiem, podobno Curiosity poleciało na marsa badać czy istniało tam kiedykolwiek życie, a kiedy już się coś znajdzie, zostaje to ukrywane, pomijane. o co tu chodzi, odpowiedzcie.

Portret użytkownika oswiecony

ciekawe skad wiecie ze na

ciekawe skad wiecie ze na marsie czy na ksiezycu nie ma tlenu ze te ich bajanie ludzi zeby czasem ktos tam nie polecial ,bo skad oni moga to wiedziec ze laziki badaja glebe lazik nie odycha itp bo napewno to tylko teorie naukowcow na jakiejs tam wymyslonej podstawie ,na pierwszym filmiku wedlug mnie widac skore pozostawiona przez jakies stworzenie tak jak unas zostawiaja skore jaszczurki i inne stworzaonka ,na drogim filmie widac belke drewniana oraz plac zrobiony z kamieni i cos ponizej cos jak baterie sloneczne moga byc od lazika choc niejestem pewien

Strony