Kolejne informacje na temat dziwnej obserwacji UFO w Meksyku

Kategorie: 

O tej obserwacji UFO pisaliśmy już kilka dni temu. Osiem niezidentyfikowanych obiektów latających sfilmowano 26 stycznia 2013 roku na niebie nad Meksykiem. Trzyminutowy film opublikowano w sieci 31 stycznia. Teraz pojawiło się więcej szczegółów

 

Meksykański ekspert d/s lotnictwa Miguel Aguila początkowo myślał, że na niebie szybuje stado ptaków, donosi Indian International Business Times. Po dokładniejszym przejrzeniu zapisanego materiału dopatrzył się luminescencji pochodzącej z obiektów. Gdy liczba wyświetleń video przekroczyła 50 tys., sprawą zajęły się media i zaczęły spekulować, co to może być.

Ekspert d/s UFO Scotta Waringa w pierwszej chwili także uznał, że film przedstawia stado ptaków. Później przyznał się jednak do błędu i stwierdził, że są to naprawdę niezidentyfikowane obiekty latające, być może pozaziemskiego pochodzenia. Według Waring, obiekty przypominają wyglądem tajny amerykański samolot TR - 3B, który osiąga niesamowite prędkości.

Większość internautów znalazła proste wyjaśnienie dla zjawiska sfilmowanego nad Meksykiem. Uważają oni jednak, że na filmie widać białe gęsi. Długość ich ciała sięga 70 cm i ważą zazwyczaj powyżej 2 kilogramów.  Ptaki te są często widywane na arktycznym wybrzeżu Ameryki Północnej od Alaski do zachodniej Grenlandii, a zimą spotkać je można w południowej części Ameryki Północnej. Ptaki te mogą wzbijać się na wysokość ponad 10 kilometrów i szybować tam bardzo długo.
 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika MEJTRIXX

W Wylatowie swojego czasu

W Wylatowie swojego czasu gdzie były liczne obserwacje ufo i powstające tam co roku piltogramy tez nabraliśmy się na podobne zdarzenie potem okazało się że były to ptaki na dużej wysokości na szczęście obniżyły lot i wyszło , dużo nie brakowało a poszło by w eter że to ufo , kolega kiedyś zrobił zdjęcie dzikim kaczkom leciało ich 6 a na zdjęciu wyszło 5 i jeden dysk ,odpwoiednie ułożenie odbicie światła i wyszedł z kaczki na zdjęciu obiekt w kształcie dysku , fakt że w Mexyku  dzieją się dziwne rzeczy np atak humanoida na policjanta dobrze udokumentowany i nagłośniony przypadek z 2004 roku . Niezwykłe filmy z Mexyku to lewitujące postacie hm np dwa lewitujace Humanoidy które uczą jakby lewitacji małego czy to dziecka ich , na filmie jest pokazane jak od jedno do drugiego lata jakby mały humanoid jeden go wypuszcza na chwile  a drugi go łapie i wypuszcza spowrotem do tamtego , szkoda ża ja tak nie umiem he he ale te filmy są szokujące naprawdę , cholera że istnieją jakieś istoty o których tak mało wiemy i o których nie uczono nas w szkołach po mimo filmów dowodów nadal cisza nikt z uczonych nie chce wyjść i powiedzieć że istnieją to jakaś paranoja ! przecież kwestia dowodów ufo jest już zamknięta istnieje .
 

Portret użytkownika sHizo

Witam was drodzy czytelnicy i

Witam was drodzy czytelnicy i czytelniczki. Otóż film ten przedstawia przelot, patrol różnie to można nazwać amerykańskich dronów dokładnie takich jakiego przechwycił Izrael poprzez zakłuceniu sygnału i nadanie nowego kierunku GPS. Nie wszystko co lata i się świeci jest od razu ufem bez zbędnej przesady. Mocarstwa mają nawet już specjalnie szykowane na spektakl NWO "ufa" tak więc to co widzimy może być albo "ufem" wojskowym, dronem, lub też rzeczywistym obiektem latającym obcych. Pozdrawiam sHizo.

Warto posłuchać tego, co mają do powiedzenia inni...

Strony