Kolejne nagranie przedstawiające UFO w okolicy wulkanu

Kategorie: 

Oto nagranie przedstawiające kolejny niezidentyfikowany obiekt latający w okolicy krateru wulkanu Popocatepetl w Meksyku. Istnieje hipoteza zakładająca, że wulkany pełnią funkcję bramy do podziemnych baz. To nagranie to kolejna cegiełka na drodze do ustalenia prawdy. 

 

Kilka tygodni temu media meksykańskie donosiły o niesamowitej obserwacji. Do wnętrza wulkanu Popocatepetl wleciał jakiś obiekt. Informacja na ten temat wzbudziła spore zainteresowanie w całym Meksyku. O dziwo mimo sensacyjnego wydźwięku materiału nie widać międzynarodowego zainteresowania tym tematem. 

Oto przypomnienie tego zdarzenia z października 2012. Nadal pozostaje ono niewyjaśnione. Uderzające jest podobieństwo obiektu do tego zaobserwowanego nad miejscowością Virgie w Kentucky.

Teraz mamy kolejne nagranie tym razem przedstawiające jakiś obiekt latający w okolicach krateru Popcatepetla. Tego typu obserwacje następują cyklicznie a dziwne obiekty widziano tez w okolicy Etny, Sakurajima a także wielu innych wulkanów.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika xfilet

Drugi film jest "realny" i

Drugi film jest "realny" i wygląda mi na jakąś rakietę wstrzeloną do wulkanu. W powiększeniu na ogonie widać stateczniki.
Trzeci film to raczej jakaś rysa na szybie niż latający obiekt. Dlaczego obiekt ciągle ma jednakową pozycję (na ukos)?  Tylko kamera się rusza.
Co wy na to?

Portret użytkownika Endor

Ważna strona dla tych co się

Ważna strona dla tych co się interesują UFO ! Tu są dowody iż te istoty potrafią się dostosowywać wyglądem ! Dlatego wszystko co pisze Biblia na temat zwiedzeń jest aktualne ! Wszyscy wierzący powinni się modlić o Miłosierdzie Boskie bo tylko ono może nas wyzwolić od zwiedzeń !
 
http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2012/08/dobro-vs-zo.html
 
 
Uciekaj zaś przed młodzieńczymi pożądaniami, a zabiegaj o sprawiedliwość, wiarę, miłość, pokój - wraz z tymi, którzy wzywają Pana czystym sercem. 23 Unikaj natomiast głupich i niedouczonych dociekań, wiedząc, że rodzą one kłótnie. 24 A sługa Pana nie powinien się wdawać w kłótnie, ale [ma] być łagodnym względem wszystkich, skorym do nauczania, zrównoważonym. 25 Powinien z łagodnością pouczać wrogo usposobionych, bo może Bóg da im kiedyś nawrócenie do poznania prawdy 26 i może oprzytomnieją i wyrwą się z sideł diabła, żywcem schwytani przez niego, zdani na wolę tamtego.  2 List do Tymoteusza 2:22
 
Prośmy byśmy zostali wyrwani z sideł diabła !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika TiqsiW.

No wierze w ufo! ale w te

No wierze w ufo! ale w te filmy nie..........:) Jak mi nie wyladuja przed blokiem i nie wyjda male ludziki z wielkimi glowami to na 100 nie uwierze hehe
A na tym filmie 1 to chyba wyrzut skały w powietrze :dd

Portret użytkownika anubis

witam , myszle podobnie jak

witam , myszle podobnie jak kolega Baca Jest tyle super sprzetu do ogladadania i robienia zdjec , i co chodzi o UFO to jest zawsze kiepskego nagrania Prawie kazdy posiada komorke s aparatem co zrobi lepsze zdjecie jak pokazane wyzej Pozdrawiam Smile

Portret użytkownika Jerzy

"...a nagrania ufo zawsze

"...a nagrania ufo zawsze będa kręcone do samego końca świata otwieraczem do piwa - to już jest najbardziej pewne. ...zabawa się kręci, jest wesoło, jest śmiesznie...".
Dobre!!!

Portret użytkownika baca

mamy powszechnie hd - to

mamy powszechnie hd - to pewne
jutro powszechne będzie ultra hd - to tez pewne
jeśli ktoś naprawde chce to może dostrzec najdalsze zakątki wszechświata - sa takie fotografie więc to tez pewne że co niektorzy maja sprzet super duper hd
a nagrania ufo zawsze będa kręcone do samego końca świata otwieraczem do piwa - to już jest najbardziej pewne
inaczej to po prostu już dawo by ta heca upadla a tak ...?
zabawa się kręci, jest wesoło, jest śmiesznie
Niezitentyfikowany Piksel Latający jest WSZĘDZIE Smile
 

Portret użytkownika Yar

Dodałbym:  z reguły UFO

Dodałbym:  z reguły UFO przelatują na dużej wysokości, więc bez zoomu - którego w telefonach nie ma - nie da rady zrobić dobrego nagrania. To co obserwujemy na YT często już jest powiększonym fragmentem filmu, stąd zdjęcia są nieostre.

Strony