Kolejne nagranie UFO z Chin

Kategorie: 

Trzy klipy z UFO rzekomo nakręcony w Guangzhou w Chinach pojawiły się ostatnio w Internecie, pokazują wszystkie szczegółowe struktury obiektu.

 

Pierwszy film był podobno nakręcony z autobusu 582, ale nieznana jest dokładna data jego nakręcenia, drugi przypadek miał miejsce 6 sierpnia 2010 roku. Ostatni z nich został sfilmowany nad kanałem w Cencun, rzekomo 30 sierpnia, czyli parę dni temu

 

Wiele osób uważa, że filmy są fałszywe, ponieważ materiał jest zbyt jasne, tak jakby oglądać sceny z filmu science fiction. Trójwymiarowe struktury UFO są widoczne wraz z odpowiednią zmianą dźwięku w miarę, gdy odległości od aparatu zmieniają się.

 

Chińczyk, który analizował wideo w zwolnionym tempie, identyfikujący się, jako producent telewizyjny daje cztery argumenty przeciwko możliwości, że film jest dziełem człowieka:

 

1. Płynność obiektywu i złudzenia optyczne są idealne.  Statek, horyzont, i operator są w rozsądnej perspektywie podczas powiększania w relacji między smugą i odbiciami w oknach, kilka razy było nieostro i nie może być to symulowane przez post-produkcję, powiedział.

2. Synteza pierwszego planu i tła nie ma wad, zwłaszcza, że ​​statek przelatuje za światłami ulicznymi. Nawet mistrzowie efektów specjalnych w Hollywood nie byliby w stanie poradzić sobie z tym materiałem bez niebieskiego ekranu a i wtedy wynik byłby niskiej jakości. Po uważnej obserwacji występujących jednocześnie statku i lamp ulicznych, nawet powiększając, w ogóle nie ma widocznej wady.

3. Zmiana ostrości i przejścia światła są naturalne i bez zarzutu. Tworzenie takich efektów wymaga specjalistycznego oprogramowania, sprzętu i wiedzy zawodowej. Również oświetlenie statku jest dość naturalne.

4. Kształt pojazdu, struktury, materiału, faktury i ich ruch są niezwykle realistyczne, porównywalne z Imperial Cruiser ze Star Wars. W ostatnim wideo, gdy UFO opuszcza scenę, urządzenia u nasady nagle zapalają się, gdy przyspiesza.

 

Chiński ekspert stwierdza, że ​​nie ma widocznego śladu obiektu stworzonego przez człowieka lub post-produkcji i przetwarzania wideo. Powiedział, że jeśli Chińczycy mogą produkować filmy takiej jakości, Hollywood straci swój monopol na tworzenie filmów science fiction.

 

 

 

 

Źródło: http://www.openminds.tv/

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Deimos

już dawno osiągnięto takie

już dawno osiągnięto takie efekty w programach,które można sciągnąć typu 3D's Max,Adobe CS5,Flash,Video Editor i jego inne lub w studiu filmowym dla jaj przerobione by zrobić z tego jakąś furore,a jednak dziwi mnie czemu jeszcze tam nie ma TVN'a już dawno w TV o tym mówili mówie wam że w 2009 była by mowa o obcym potężnym obiekcie...Pozdrawiam wszystkich czytelników.