Kolejne obserwacje dziwnych obiektów w okolicy Słońca

Kategorie: 

Interesujące analizy obrazów przesyłanych przez sondę kosmiczną STEREO BEHIND zdają się wskazywać na kolejne obiekty o regularnych kształtach, które znajdują się w okolicy Słońca.

 

Kilka dni temu pisaliśmy o fakcie istnienia dowodu fotograficznego na to, że 22 stycznia 2011 zaobserwowano wyraźny pojazd nieznanego pochodzenia. Rozważano różne opcje włącznie z tym, że są to odbłyski soczewek urządzenia. Jednak to, co rejestruje STEREO BEHIND to nie są zwykłe "lens flare". Obiekty są ogromne i mimo, że nie znamy dokładnie proporcji można powiedzieć, że mogą mieć wielkość planety.

Temat znalazł zainteresowanie w mediach chińskich. Jeśli to nie są zakłócenia cyfrowe to musimy się liczyć z tym, że jest to bardzo mocny dowód na to, że ktoś nas może tam obserwować a gdzie jest lepsze miejsce na niespostrzeżone ulokowanie statków matka niż za Słońcem?

 

Źródło:

http://www.youtube.com/user/myunhauzen74

http://thetruthbehindthescenes.wordpress.com/2011/10/19/a-lot-of-ufo-activity-in-the-orbit-of-the-sun-october-16-2011/

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Dreptak Virtualny

Sam nie wiem, co o tym

Sam nie wiem, co o tym myśleć. Z jednej strony dziwne jest to, że obiekty (jeśli nimi są) pojawiają się i znikają. Zakładając, że obiekty wielkości planety (mimo że sf pozwala na wszystko) jednak nie poruszają się z warp 9, łatwo dojść do wniosku, że to jakieś błędy przekazu obrazu, usterki techniczne itd. Z drugiej jednak strony jeśli podobne obiekty (no, piksele) pokazywane są przez różne teleskopy, to trudno się nie zastanawiać. Najbardziej wiarygodne byłyby oczywiście zdjęcie pokazujące te same obiekty w tym samym czasie przez dwa niezależne urządzenia. Na mnie dotychczas największe wrażenie zrobił olbrzymi dyskoidalny obiekt wielkości bodaj Jowisza, odlatujący w lewy dolny naroznik obrazu. Było to parę miesięcy temu. Jednak wielkość tego obiektu i fakt, ze dziś nic o nim dalej nie wiadomo, sugerują raczej, że była to jakaś protuberancja.

Portret użytkownika Aman

Po co ktokolwiek miały się

Po co ktokolwiek miały się chować aż za słońcem, by nas obserwować? Przecież nawet "zwykłe" małe UFO potrafi być dla nas "niewidoczne".Dziwne obiekty blisko słońca kojarzą mi się raczej z aktywnością słońca. To znaczy - tą ewentualną aktywnością, która może gwałtownie wzrosnąć, o czym możemy nie mieć pojęcia, a o czym "oni" mogą wiedzieć.

Portret użytkownika admin

To nie jest takie proste,

To nie jest takie proste, teleskopu na Słonce nie skierujesz a jak skierujesz to musisz robić odbicie po prostu na jakiś ekran. Nie da się tak łatwo obserwować otoczenia Słońca a już tym bardziej tyłu Słońca.