Kolejne przykłady wielkich obiektów w okolicy Słońca

Kategorie: 

W okolicach tarczy słonecznej pojawiły się kolejne anomalie, które wymagają komentarza. Niestety żadna z agencji kosmicznych nie komentuje tych obrazów transmitowanych przez ziemskie satelity obserwujące Słońce. Widać tam obiekty wyglądające na ogromne sferyczne pojazdy o wielkości przekraczającej średnicę Ziemi.

 

Oczywiście właściwa ocena odległości w przypadku takiej obserwacji jest utrudniona, ale bez wątpienia zakładając, że są to rzeczywiste obiekty będą one ogromne. Warto przypomnieć, że kilka dni temu doszło do podobnej obserwacji. Nadal nie wiemy, co to było i nie ma nawet oficjalnych dementi stwierdzających, że to błędy matrycy lub coś równie prozaicznego.

 

Wygląda na to, ze naukowcy wolą nie wypowiadać się na temat tych zdumiewających anomalii. Czy może to oznaczać, że mówiąc kolokwialnie "nabrali wody w usta" ? Wiele wskazuje na to, że tak. Gdy coś tak oczywistego i widocznego jak dymiący nagar, pojawia się w zasięgu naszych urządzeń obserwacyjnych dochodzi do tego, że implikacje uznania tego za zdarzenie rzeczywiste są tak znaczące, iż lepiej o tym w pewnych kręgach nie wspominać, bo mogłoby to wywrócić istniejący światopogląd i zbliżyć nas do uznania Słońca za portal transportowy a nie tylko gwiazdę umożliwiającą życie na Ziemi.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika eloziombazaspoko

Gdyby ludzie częściej

Gdyby ludzie częściej spoglądali w niebo, i jeszcze częściej miewali przy sobie dobre aparaty, to prawdopodobnie każdy by na własne oczy widział chociaż raz w życiu niezidentyfikowany obiekt latający,
 
Wbrew pozorom każdy może, być świadkiem obserwacji ufo lub sfotografować go - i wtedy pytanie czy ufo istnieje jest bez sensu, bo wiesz że istnieje - zostaje tylko pytanie czym są te obiekty - czy to ludzkie wierne kopie pojazdów innych przybyszów lub ich samych. Prawdopodobnie i to i to.
 
Dobra Rada (nieżartuje), wiele obiektów NOL moża zaobserwować pomiędzy prześwitami chmur, (ładna pogoda, cumulusy), bo wtedy.. chodź to dziwnie zabrzmi, nie używają czegoś co pozwala być im niewidocznym.
 
Druga rada - masz aparat dobrej jakości, po prostu strzelaj serie zdjęć na ślepo w niebo, a potem je przeglądnij - bardzo prawopodobne że coś uchwycisz. (obiekty te często poruszają się ogromnymi prędkościami i ludzkie oko ich nie wychwytuje..)
 
owocnych obserwacji Smile
 

Portret użytkownika mosiek431

moze gdzieś są super wielkie

moze gdzieś są super wielkie planety gdzie mieszkają super wielcy kosmici i przylatują do mas super wielkimi statkami Smile Oczywiscie wiekszą prędkość mozna ośiagnąc super wiekszymi statkami ktore posiadają super wielkie silniki Smile i wcale nie staram się udawać zabawnego trola poprostu tak mi na myśl przyszło Smile Wyobrażam też sobie jak mijają ziemie i patrzą sie na nas z tych wielkich statków tak jak my patrzymy mijając mrowisko Smile chociaż to porównanie jest głupie wszak mrówki nie posiadają swiadomości Smile

Portret użytkownika taurus

Jak nie

Jak nie posiadają!!!.....przecież  budują piramidy..podziemne i naziemne miasta....maja swoje królowe robotnice wojsko...świadomość jak nic!!!....

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Adrem

A może te obiekty mają za

A może te obiekty mają za zadanie " odciągać " ze Słońca nadmiar...czegoś , aby złagodzić ewentualne, nadchodzące maximum i osłabić wyrzuty koronalne, aby Ziemia przetrwała ?
 
Jeśli by tak było, to mielibysmy do czynienia z naprawdę potężną cywilizacją.

Portret użytkownika perpec

aliens69 ty dzieciaku

aliens69 ty dzieciaku poczytaj ,osobiscie widzialem w trakcie burzy jak piorun wali w samolot bo chcialem zrobic zdjecie  pioruna wychylilem sie z balkonu by zobaczyc co leci bo akurat samoloty lataly nizej  i z innej strony by ominac burze w tym czasie jak sie wychylilem z balkonu, lecial pasarzer i wtym czasie walil w niego piorun szkoda ze sie tylko wychylilem bez aparatu bo by bylo swietne zdjecie 
 
co do ufo i przybyszy to raczej znami gadac nie beda i bo jestesmy jeszcze za slabo rozwinieci pod wzgledem technologicznym a tym bardziej ze nie umiemy latac w kosmosie czy wczasie

Strony