Kolejne przypadki wystąpienia dziwnych dźwięków na świecie

Kategorie: 

W ciągu ostatnich kilku tygodni nadal dochodzi do przypadków dziwnych dźwięków. Fenomeny akustyczne występuja w różnych miejscach świata co wskazuje na to, że jest to zjawisko o zasięgu globalnym.

 

Nagranie znajdujące się powyżej zostało podobno nagrane 29 września w Wielkiej Brytanii, w Hertfordshire. Sam klip nie jest dobrej jakości, ale wyraźnie słychac metaliczny odgłos a po chwili włączają się alarmy samochodowe. Świadek powiedział w trakcie nagrania, że w momencie wystapienia zjawiska odczuwalne były wibracje. 

 

Oto dziwny dźwięk nagrany w kanadyjskiej prowincji Alberta, w Calgary. Świadek twierdzi, że jego uwagę na odgłos zwróciły dziwnie zachowujące się psy. Według niego dźwięk pochodził z nieba, i był to ciągły dźwięk rury. Można to lepiesj usłyszeć w słuchawkach.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Teish

Ja też słyszałem coś takiego

Ja też słyszałem coś takiego i przyznam, że chodź był środek dnia byłem przestraszony jak małe dziecko.
Było to w marcu, wracałem z praktyk do domu przez las, po wyjściu z lasu (jeszcze ok. 2km do domu) usłyszałem dźwięk identyczny jak w filmiku. Od tego czasu zaczeły mnie interesować zjawiska paranormalne

Portret użytkownika drrago27

Cholera bawią się z nami w

Cholera bawią się z nami w kotka i myszkę, dlaczego nie chcą się ujawnić!!! Latają a my słuchamy ich napędu i WOW szoook.....ale czaaad, bądź puślili jakąś muze galaktyczną i patrzą na nas jak na mrówki poruszone tym zjawiskiem...

Portret użytkownika elkaczorro

ja bym chciał zauwazyć, że my

ja bym chciał zauwazyć, że my - ludzie, mierzymy wszystko swoją miarą i wyobrażeniem świata, nam sie wydaje, że "rozwój cywilizacji" to komputery, telefony, samoloty, a może latające samochody, szklane wieżowce i karty kredytowe, a może podróże w czasie i bazy księzycowo-marsowe, a zapominamy o tym, że w każdej erze Ziemii ludzkość mogła rozwijać się w różnoraki sposób, mogli mieszkać w glinianych domkach, ale mieć teleporty, mogli ubierać się jak egipcjanie ale siła woli przenosić skały. Ziemia przypuszczalnie ma 4mld lat, zdajecie sobie sprawę, że wciągu tego okresu na Ziemii mogło być miliard cywilizacji, których nie jesteśmy wstanie odkryć... baa nawet 4 miliardy cywilizacji...

Portret użytkownika drrago27

Logiczne rozumowanie

Logiczne rozumowanie "elkaczorro", lecz czy takie rozumowanie to także ludzka miara prawda? Jeżeli faktycznie było tyle cywylizacji to gdzie one się podziały. Czyżby nasza ziemia nie nadawała się do życia i uciekali w kosmos? potem znów nasza planeta się oczyściła i kolejna cywilizacja? i takie cykle w kółko? Jedno mnie intryguje, jeżeli jest tyle ostanio nasileń dźwięków oraz dziwnych obiektów na nabie to mam wrażenie że się z nami bawią do cholery. Dlaczego nie chcą się ujawnić??!! Podobno są nawet jakieś spotkania oraz pikniki UFO, nie wiem ludzie chyba zaczynają świrować. Lub o to im chodzi, lecz czy takie rozumowanie nie jest mierzone ludzką upośledzoną żądną władzy miarą ludzką????

Portret użytkownika Ergo Sum

Panowie graliście kiedyś w

Panowie graliście kiedyś w Stalkera? Jak tak to powiem krótko te odgłosy i to szczekanie ciągle tego samego psa ? Czy to nie odgłosy nocy w Stalkerze? Smile Bo ja myślę ze tak. I nie neguje że takie odgłosy nie istnieją ale jestem fanem tej gry i wiem że to z niej są te dzwięki. Pzdr.

Portret użytkownika TiqsiW.

co tu ukrywac ostatnie 2

co tu ukrywac ostatnie 2 tysiace lat to jedna wielka sciema religia która cofneła nas do epoki kamienia łupanego tysiace, dziesiatki tysiecy lat temu ludzie wiedzieli wiecei o energii która w nas dzemie, ziemi i kosmosie niz my w chwili obecnej, budowali piramidy wielkie miasta kamienne a my zachodzimy w głowe jak oni to robili jak dzwigali 100 tonowe bloki granitowe, to my jestesmy w epoce kamienia łupanego bo nie potrafimy nawet tego zrozómiec jak oni to zrobili moze czas w koncu powiedziec ludziom prawde a nie straszyc ich krwawym jezusem bo nie znam bardziej krwawego imienia na swiecie przez tego faceta mamy wciz sredniowiecze kiedy społeczenstwo otworzy oczy pewnie jak ostatni mocher wyginie

Portret użytkownika Ampa Vatis

  Masz rację. Jesteśmy

 
Masz rację. Jesteśmy okłamywani cały czas, a Ci którzy nie chcą by wiedza o naszych naturalnych możliwościach wyszła na jaw cały czas utrudniają ten przekaz. Mnie również, łącznie z praniem mózgu i wymazywaniem pamięci, bo gdyby nie te utrudnienia to już wiele lat temu przekazał bym swoją wiedzę zwykłym ludziom. Niestety jest to komuś strasznie nie na rękę. Komuś kto doskonale zdaje sobie sprawę z ludzkich możliwości, a nawet z nich korzysta. (Kiedy dowiemy się kim naprawdę jesteśmy technologia dozna prawdziwego rozkwitu, a oni stracą tę przewagę, która teraz daje im kontrolę)
 
Nie zgodzę się tylko z kwestią Jezusa, był oświecony, a jednak zmanipulowany. Współczesne przekazy są zakłamane i trzeba tą wiedzę zdobywać samemu. Pytanie tylko czy zdążymy przekazać/zdobyć całą tajemnicę, czy zostaniemy ośmieszeni albo zabici w wiszącym nad nami konflikcie na skalę światową. Wojna jest dobrym zamachem na wiedzę, jaka staje się powszechna. Tak więc gdy większość będzie poświęcać życia za "wolność", elity zdecydują o tym co za wiedza zostanie tą powszechną i ile kolejnych lat minie nim zwykli ludzie rozmnożą się na tyle by stanowić dla nich realne zagrożenie, ale wtedy będzie można wymyślić sobie kolejną wojnę i w ten sposób tkwimy w tej dupie od 2 tysięcy lat. 
<Być może napisałem coś czego nie powinienem, ale cały czas dostaje pogróżki więc mi wszystko jedno.>

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Strony