Kolejne pytania o naturę czelabińskiego meteorytu

Kategorie: 

Wczorajsza spektakularna katastrofa kosmiczna w Rosji nadal odbija się w mediach szerokim echem. Przeważają dwa komunikaty, że spadł "deszcz meteorytów" oraz, że nie ma to związku z przelotem asteroidy 2012 DA14. Nikt jednak nie mówi o tym, co tak naprawdę spadło z nieba nad Czelabińskiem. Niektórzy badacze zwracają uwagę na pewne interesujące szczegóły jednego z wczorajszych nagrań rosyjskiego zjawiska.

 

Powyższe nagranie przedstawia jeden z wielu filmów spadających obiektów nagranych z samochodów mieszkańców. Na pierwszy rzut oka wygląda to po prostu jak spadający meteoryt, ale bliższa analiza pokazuje, że w pewnym momencie oddziela się z obiektu coś, co faktycznie ma podobny do dysku kształt. Czy to nieuprawniona nadinterpretacja? Bardzo możliwe, a może faktycznie jest coś na rzeczy? Gdy dochodzi do znaczących wydarzeń w historii bardzo często można zobaczyć na niebie dziwne obiekty. Czy tak jest w tym przypadku? Niech każdy sam oceni to, co widzi na tym nagraniu, zwykły upadek sfragmentowanej asteroidy czy coś więcej.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Meu

W ciągo ostatnich kilku dni

W ciągo ostatnich kilku dni mniej więcej 14-17 luty 2013 wokół Ziemi rozegrała się podprzestrzenna bitwa miedzy róznymi cywilizajami gwiezdnymi. To o spadło, po resztki statków kosmicznych, które, na skutek utraty osłon, przeniknęły do naszego wymiaru.
Jasnowidzów, telepatów, podróżników OOBE proszę o skoncentrowanie się na tym zjawisku. Wg mnie doszło do sytuacji patowej. I na razie, nie jestem w stanie dotrzeć do zycięzców. Nie wiem o co toczyła się walka. O Ziemię??? dominację w kosmosie??? lusz???

Portret użytkownika mat

Meteoryt leciał blisko Zeta

Meteoryt leciał blisko Zeta Reticuli, szaraki posadzili maszynę na meteorycie, w chwili gdy spalał się w naszej atmosferze szybko wylecieli z meteorytu i schowali sie w rzece w okolicy miasta Zlatoust, rejenu który jest pilnie strzeżony, Rosja jak i Ameryka już o tym wiedzą, pewnie będą się z nimi kontaktować. A czemu akurat w rzece ? bo szaraki nie lubieją ciepła wolą chłodniejsze miejsca i inne powietrze. Dziwi mnie troche to co napisałem, może ktoś ma podobne myśli Biggrin tak czy inaczej pozdrawiam wszystkich ludzi i czekam, aż zło zostanie zniesione i wszystkie cywilizacje będą sobie pomagać we wrzechświecie. Smile

Portret użytkownika Zenek

Jesli ktoś z was naprawdę

Jesli ktoś z was naprawdę chce wierzyć w "meteorytowość" czelabińskiej niespodzianki to nie ma na uwadze iz media ściemniają o tym co to było w podobnym stylu jak to miało miejsce jak Pancerną Brzozą co zaatakowała gałęziami Tu-154 ściągając go na ziemie. Te same tricki są z "przypadkowymi" przelotami, obserwacjami, podobnym zamulaniem w mendiach, etc.
 
Jest ograniczona liczba tricków jakie mogą zastosować.

Portret użytkownika yeno

Hallo. Witam was. Ze

Hallo. Witam was.
Ze względu chroniczny brak czasu jest to mój pierwszy wpis na tym forum.
Podglądam was już od jakiegoś czasu i widzę siebie  z przed kilku laty.
Doceniam wasze zaangażowanie i drogę do prawdy i zastanawiałem się czy nie zostawić tego wszystko w spokoju, ale rzeczywistość tak szybko ulega zmianom, że wielu może się w niej pogubić.

NO I DO RZECZY.
WIARA - to droga; wierzę, że dojadę np: do Poznania.
WIEDZA - to stan; jestem w Poznaniu.
Jakie ma to znaczenie?- DUŻE.
Jak czytam tu wasze wpisy to wyobrażam sobie, że różnymi środkami lokomocji i różnymi drogami i dróżkami próbujecie dotrzeć do celu. Jedni się wspierają, drudzy  są podstępni a jeszcze inni ironiczni etc. Forum jest jak SiBi radio. Zastanawiam się dlaczego nie korzystacie z NAWIgacji??? - A może nikt jeszcze Ciebie nie po informował ? Po co tracić tyle czasu i wyśiłku na błądzenie po bezdrożach, nie lepiej użyć NAWI i spotkać się u celu (WIEDZY) i sprawdzić  kto ile  jest wart? Przetransformować Naszą energię na postęp - chodźby techniczny.
 
-oto zaklęcie na rzeczywistość - JEŚLI W COŚ MOCNO JESTEŚ PRZEKONANY(A)-TO BÓG DA CI NA TO DOWODY,  nigdy nie zabierze CI wolnej woli-oceny, bo TY jesteś dla Boga tylko źródłem przysparzania wiedzy, bo wszystko inne sam sobie może stworzyć.

POpatrz  na media jak Cię fałszywie przekonują - bo znają zaklęcie aby NAMI manipulować.Obejrzy się dookoła!
Jest taki kawał:
Idzie Żyd i Polak drogą, Żyd niesie worek i co jakiś czas zagląda do niego,wsadza do środka kij i miesza w worku.Polak zdziwiony pyta dlaczego to robisz i co tam niesiesz.Na to Żyd odpowiada :niosę kilkanaście szczurów na targ.I żeby mnie nie gryzły po plecach to zamieszam kijem w worku i wtedy gryzą się między sobą.
-Tak samo robią to możni tego świata zamieszają „kijem” w Polsce i co i gryziemy się między sobą nie próbując dziabnąć w plecy tego, który ciągnie nas na targ by nas sprzedać.

Link do nawigacji (WIEDZY) na początek.:
http://totalizm.pl/1_5_pdf/15p_01.pdf - Prof. dr inż. Jan Pająk -Prapoczątki wszystkiego.

http://totalizm.pl/1_5_pdf/15p_05.pdf - Prof. dr inż. Jan Pająk  -Rozumny świat wirtualny.

Miłej lektury. Kto dużo podróżuje lub słabo czyta polecam do słuchania w mp3.
POZDRO.

Portret użytkownika kuzYn

  Jeśli jak podają media siła

 
Jeśli jak podają media siła eksplozji meteorytu była 30-to krotnie większa od wybuchu  bomby w Hiroszimie, to i tak mało szkód wyrządziła. Przyjmując że do eksplozji doszło na wysokości 10 km, mogło tak być. Pozostaje zadać sobie pytanie, co by się stało gdyby do eksplozji doszło 1 km nad ziemią albo niżej ? Czy Czelabińsk zniknął by z mapy ? Prawdopodobnie tak. W takim razie może się to powtórzyć w takim scenariuszu wszędzie na kuli ziemskiej.

Gorzej jeśli meteoryt był organiczny, i niedługo dowiemy się że mieszkańcy Czelabińska świecą na zielono i czaszki im się zaczynają wydłużać. ...hehe, taki kawał mięcha z kosmosu ? ... to by wyjaśniało brak odłamków meteorytu.
One po prostu są już w żołądkach  czelabińczyków.  Smile
 
Tytuł newsa powinien brzmieć: CZY CZELABIŃCZYCY Z POWODU BIEDY ZŻARLI ODŁAKMI METEORYTU. Smile

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika Astronom

Meteoryty są różne kamienne,

Meteoryty są różne kamienne, czasem metalowe, ale są też ogromne bryły lodu. Np kometa która podgrzewa się w okolicy słońca i dostaje wtedy tzw "ogon" dzieje się tak bo jej skład jest wodny w pewnym stopniu. Rok 2013 to rok 2 komet przelatujących blisko Ziemi. W marcu ludzie dostaną kota, bo będzie przelatywać 1 a na jesieni dostaną świra bo będzie leciała 2 bardzo blisko i będzie nawet widzialna gołym okiem.
Dlatego ten meteor mógł "wyparować" bo był lodowy. Gorzej jak miał w sobie wirusy i zarazy wojenne z Marduk tj tej rozwalonej planety na której była pierwsza ludzka cywilizacja, a która jest teraz tylko pasem asteroid.
Proszę dzieci uczcie się samodzielnego myślenia bo poziom waszych wypowiedzi jest równy poziomowi Bacy, który odszkodowanie 250000$ dla ciężarnej kobiety pomylił z mandatem w tej wysokości. To jest przykład zaślepienia z nienawiści idźcie za takim jak on a będziecie tak samo ślepi.

Portret użytkownika Zenek

"..Gorzej jak miał w sobie

"..Gorzej jak miał w sobie wirusy.."
 
- w takim razie odpowiedz kochaniutki na dwa pytania:
- w jakiej temperaturze denaturują się białka?
- jaka temperaturę ma ciało świecace żywym blaskiem?
 
Jezeli naprawde myślisz iż "materiał genetyczny" jest w stanie wytrzymać długotrwałe podgrzanie do temperatur wyższych niz 2 000* Celsjusza to powodzenia na egzaminach z panspermii bo to kolejna po darwinie teoryjka dla naiwnych małpek.

Portret użytkownika gash

Jak to dobrze, że ten ktoś

Jak to dobrze, że ten ktoś miał zamontowaną w aucie kamerę z zoomem optycznym 300 i nagraniem HD. Dzięki temu po przybliżeniu wcale nie widać jasnego piksela. Jak sobie to powiększyłem w winupie to nawet odczytałem nazwę statku: BS Galactica. Pozdro dla admina - bohaterskiego tropiciela prawdy Smile

Strony