Kolejne UFO w okolicy Słońca, jedno z nich znowu tankowało

Kategorie: 

Ostatnie dni są dość spokojne na Słońcu jednak dochodzi do interesujących zjawisk. Dla większości astrofizyków będzie to tylko kolejna erupcja plazmy z powierzchni gwiazdy, ale dla ufologów to dowód na kolejne tankowanie z naszej gwiazdy.

 

Już kilka razy dochodziło do zjawisk przypominających sekwencje zdarzeń, w której coś podlatuje do Słońca, po czym formuje się przeważnie okrągły bąbel, do którego zmierza wir plazmy. Odciśnięty okrąg jest dobrze widoczny na wielu zdjęciach wykonywanych przez specjalistyczne satelitarne obserwatoria kosmiczne. Podobne zjawisko miało miejsce od 29 do 31 października.

Astrofizycy uważają, że te bąble to efekt normalnej interakcji gazu o różnej temperaturze, ale dla zwolenników UFO są to odciśnięte ślady pola siłowego chroniącego pojazd od niszczącej temperatury panującej w koronie gwiazdy.

Oprócz tego incydentu, który rozmaicie interpretowany mieliśmy do czynienia z całą serią obserwacji regularnych obiektów widywanych w bezpośredniej okolicy Słońca. Obserwacje te wykonywano wielokrotnie i są one regularnie uaktualniane. NASA nie komentuje tych zdjęć, kiedyś wystosowała tylko lakoniczny komunikat stwierdzający, że są to "artefakty obrazu".

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Reed

Człowiek zna już

Człowiek zna już antygrawitację a tacy niby obcy, mieliby jakieś prymitywne pojazdy na paliwo, które trzeba byłoby tankować? No pomyślcie trochę. Tankowanie, to przeżytek i tylko w "technologicznym niewolnictwie" jakie mamy teraz tu na ziemi, ten termin uchodzi za normalny i codzienny. W rzeczywistości energia nas otacza, jak powiedział Tesla, więc trzeba mieć tylko technologię, która pozwoli na uzyskiwanie tej energi do użytku. Druga sprawa, to to, że jeśli słońce jest elektryczne, to (co nikt o tym nie pomyślał) nie musi być gorące, równie dobrze promieniowanie cieplne, może być takie samo na całej długości... Co za tym idzie, łatwiej byłoby zbliżyć się do słońca, bo nie jest jakimś prymitywnym termojądrowym reaktorem. A Te "pojazdy" jesli nimi w ogóle są, to mogą badać słońce a nie tankować, lub też mogą to być pewne fluktuacje kwantowe, bądź elektryczne o których G***no wiemy. Możliwości co to może być, tylko ja widzę dziesiątki...!

Portret użytkownika Serwus

Pierwszy film oraz drugi

Pierwszy film oraz drugi ilustruje pochlanianie chłodniejszej energi? lub chmury? do pewnej chwili gdzie zjawisko urywa się . Powstanie wiru w wodzie wygłąda podobnie, gdy następuje koniec wir rozmywa się tworząc wrażenie odwrotnego przepływu.

Portret użytkownika taurus

A zastanawialiście się nad

A zastanawialiście się nad tym że mogą istnieć w przestrzeni kosmicznej twory żywe które własnie sobie plazmę jedzą ze słońca?...tak mało wiemy o życiu na naszej planecie a co dopiero we wszechświecie....oczywiście chodzi mi o stworzenia energetyczne ...nie białkowe...:)

Portret użytkownika sdf

To nie pojazdy tylko demony

To nie pojazdy tylko demony podlatują do słońca i robią was w konia, że tankują bo wiedza, że prowadzi się obserwacje słońca. Macie być całkowicie przekonani, że we wszechświecie istnieje życie, potem przylatują na ziemie i objawiają się wam pod postaciami przybyszów z innych galaktyk. Na końcu przedstawią się wam jako wasi stworzyciele, a wy to zaakceptujecie bo i tak wielu z was już wierzy w te bzdury, że stworzyli nas tutaj kosmici. I właśnie pod postacią OBCEGO oddacie pokłon Szatanowi i uznacie go za swojego stworzyciela. Demony mogą przybierać postacie jakie zechcą nawet statku kosmicznego czy kosmity. Prawda jest taka, że to co podleciało do słońca nie przypomina w żadnym wypadku jaiegokolwiek statku kosmicznego bo taki nawet niemiałby prawa tak blisko podlecieć bo by najprościej w świecie spłonął! To coś co podleciało do słońca nawet go nie dotknęło podejrzewam, to była postać z innego wymiaru, kóra stworzyła iluzję, że jest tak blisko śłońca, żeby wprowadzić obserwatorów z ziemi w bład i utwierdzić w przekonaniu że to kosmici.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Zjawisko, które jest

Zjawisko, które jest zaprezentowane na filmie przypomina zachowanie się ( w powiększeniu) kropli wody strąconej na rozżarzoną płytę paleniska.
Znamy wszyscy to zjawisko i wiemy jak powstaje.
 Działający napływ energii cieplnej do tej kropli jest zbyt intensywny, by mogła ona oddać tą energie do otoczenia.
Mówimy, iż "zwiększyła swoje napiecie powierzchniowe" przymując kształt kulki.... Tańczy ona sobie na tej płycie, zmniejszając swoją objetość do zera.
Nie znam się na procesach zachodzących podczas zbliżania sie naprzykład gazowego, lub stałego pyłu kosmicznego w postaci obłoku, do plazmy o temperaturze milionów st C..., ale sądzę, że zjawisko "kuli" dotyczy również tej sytuacji....powodując przejście tej materii w stan kulistej plazmy o niższej temperaturze niz plazma słoneczna i z tego powodu wyraźnie odcinajacej sie od tła....
 Odskok po "zatankowaniu" tłumaczyłbym dipolowościa magnetyczną tego samego znaku co plazma słoneczna po uzyskaniu pewnego stanu entropi, powstałego kulistego tworu...
Podobne zjawisko zaobserwowałem przy strąceniu kropli wody na podgrzany  do temperatury 200 st C olej...
 

Strony