Kolejne UFO wleciało do krateru wulkanu Popocatepetl w Meksyku

Kategorie: 

Wulkan Popocatepetl jest okresowo głównym bohaterem niezwykłych wydarzeń. Jest to dosyć aktywny meksykański wulkan, do którego krateru wlatują i wylatują dziwne obiekty. Właśnie doszło do kolejnego tego typu wydarzenia.

 

Jedna z kamer monitorujących zachowanie wulkanu zaobserwowała przemieszczający się obiekt, który najwyraźniej wleciał do jego wnętrza. Zdarzenie miało miejsce 5 grudnia 20013 roku.

Warto zwrócić uwagę na charakterystyczną trajektorię lotu obiektu, która wygląda tak  jakby było to jakieś wytracanie prędkości celem trafienia konkretnie do krateru. Po co to robić? I co to w ogóle było? Doprawdy niezwykła obserwacja bez żadnego racjonalnego wyjaśnienia.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika zibi

 Witam chłopaki popocatepetl

 Witam chłopaki popocatepetl to nic w porównaniu z tymi co nazywają ich meteorytami ponad któryś tysiąc spadło,widzisz coś co przypomina ci palący się ogień jak z ogniska lepiej  cofka widziałem to coś jak spada z wysokości lotu samolotów pasażerskich a do tego gościu nickiem Szyna o tym samym mówi w zmianach na ziemi wpiszcie sobie Władze potwierdziły że w Montrealu spadł meteoryt 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Isabelle Isabelle

    Witam :)Zawsze

    Witam :)Zawsze sie smialam  z mojego  meza i  ufoludki  hi ....   dla  mnie, to była  bajka.....Aż  do  czasu  kiedy sama  na własne  oczy nie zobaczyłam  7 obiektów   latajacych do przodu do tyłu i  na łukos  miedzy sobą  i  pozniej  odleciały  Tłumaczyłam sobie ,ze to  reflektor, albo  amerykanie  mają  juz  takie  cuda  Ale  to nie możliwe  to co zobaczyłam , to nie było  z naszej planety  oczywiscie   obudzilam  męza  i był w szoku  Prosze mi  wierzyc  byłam w takim szoku ,ze  nie wiedzialam  gdzie mam  aparat  z kamera a trwalo to  doslownie z 2 minuty i pozniej  szybko odleciały

Strony