Kolejne UFO wleciało do krateru wulkanu Popocatepetl w Meksyku

Kategorie: 

Wulkan Popocatepetl jest okresowo głównym bohaterem niezwykłych wydarzeń. Jest to dosyć aktywny meksykański wulkan, do którego krateru wlatują i wylatują dziwne obiekty. Właśnie doszło do kolejnego tego typu wydarzenia.

 

Jedna z kamer monitorujących zachowanie wulkanu zaobserwowała przemieszczający się obiekt, który najwyraźniej wleciał do jego wnętrza. Zdarzenie miało miejsce 5 grudnia 20013 roku.

Warto zwrócić uwagę na charakterystyczną trajektorię lotu obiektu, która wygląda tak  jakby było to jakieś wytracanie prędkości celem trafienia konkretnie do krateru. Po co to robić? I co to w ogóle było? Doprawdy niezwykła obserwacja bez żadnego racjonalnego wyjaśnienia.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika zibi

 Witam chłopaki popocatepetl

 Witam chłopaki popocatepetl to nic w porównaniu z tymi co nazywają ich meteorytami ponad któryś tysiąc spadło,widzisz coś co przypomina ci palący się ogień jak z ogniska lepiej  cofka widziałem to coś jak spada z wysokości lotu samolotów pasażerskich a do tego gościu nickiem Szyna o tym samym mówi w zmianach na ziemi wpiszcie sobie Władze potwierdziły że w Montrealu spadł meteoryt 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Isabelle Isabelle

    Witam :)Zawsze

    Witam :)Zawsze sie smialam  z mojego  meza i  ufoludki  hi ....   dla  mnie, to była  bajka.....Aż  do  czasu  kiedy sama  na własne  oczy nie zobaczyłam  7 obiektów   latajacych do przodu do tyłu i  na łukos  miedzy sobą  i  pozniej  odleciały  Tłumaczyłam sobie ,ze to  reflektor, albo  amerykanie  mają  juz  takie  cuda  Ale  to nie możliwe  to co zobaczyłam , to nie było  z naszej planety  oczywiscie   obudzilam  męza  i był w szoku  Prosze mi  wierzyc  byłam w takim szoku ,ze  nie wiedzialam  gdzie mam  aparat  z kamera a trwalo to  doslownie z 2 minuty i pozniej  szybko odleciały

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Isabelle Isabelle

 Poznań  było,  to    5 lat 

 Poznań  było,  to    5 lat  temu,  ale  mysle ,ze nie ma  sensu  tutaj sie  wypowiadac  poniewaz co niektorzy  tutaj  sa  bardzo  złosliwi  Sad  Leciały  bardzo  wysoko  w nocy  niebo  było  czyste  ,lato   mijały sie  miedzy soba  do przodu , do tylu Leciały  zygzakiem  do przodu i pozniej  z ogromna predkoscia  polecialy  gdzies tam...... wysoko Moze to  AMERYKANSKIE   OBIEKTY  LATAJĄCE  Tak  ,to sobie  tłumacze , bo nigdy nie wierzyłam w ufo i  nie wierze ......

Portret użytkownika b@ron

oj tam Isabelle...czasem

oj tam Isabelle...czasem sobie dogryzamy Smile ...temat jest ciekawy ale sam osobiście w obcych nie wierzę ...w sensie że nas odwiedzają ...gdzieś am pewnie istnieją, wiele takich dziwnych zjawisk idzie logicznie wyjaśnić trzeba czasem brać pod uwagę fakt że nie mamy pojęcia jakimi technologiami dysponują ziemianie ,kąśliwościami się nie przejmuj Biggrin ...to w pewnym sensie budujące, szkoda że zdjęć nie zrobiłaś.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!