Kolejny niezidentyfikowany obiekt wleciał do wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

To już tradycja. Co kilka tygodni pojawia się dziwny obiekt i wlatuje do wnętrza wulkanu Popocatepetl. Właśnie mamy do czynienia z kolejnym tego typu przypadkiem.

 

W przeszłości zdarzało się już, że do krateru popularnego "el Popo" wlatywały cylindryczne obiekty, wlatywały też różnego rodzaju światła. W zeszłym roku doszło do sytuacji, w której cylindryczny obiekt wleciał do krateru i po kilkunastu dniach wyleciał. Mimo to naukowcy uznali, że do wnętrza Popcatepetla wpadł meteor.

 

Bardzo możliwe, że tym razem również zostanie zaproponowane podobne wyjaśnienie. Wulkan Popocatepetl wykazywał ostatnio dużą aktywność, dlatego nagrania dziwnych obiektów w jego okolicy są rejestrowane głównie przez monitorujące go kamery internetowe. Nagranie znajdujące się powyżej powstało właśnie w taki sposób.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika angelraphael

A może tak:? I piąty anioł

A może tak:?
I piąty anioł zatrąbił: 
i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię, 
i dano jej klucz od studni Czeluści. 
2 I otworzyła studnię Czeluści, 
a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca, 
i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze. 
3 A z dymu wyszła szarańcza na ziemię, 
i dano jej moc, jaką mają ziemskie skorpiony

Portret użytkownika pasjonat

film jest dziwny, ostrośc na

film jest dziwny, ostrośc na co ? wydaje sie pomiedzy "gwiazda a szczytem" co powoduje zludzenie iz gwiazda wlatuje do wulkanu. brak timera OSD tez podejrzany. poklatkowo co 3-4 minuty i mamy taki efekt.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika arek

A sprawdzaliście przelot ISS

A sprawdzaliście przelot ISS dlaczego od razu twierdzicie, że to UFO w dodatku wlatujące do wulkanu a moze je zwyczajnei ominęło w przypadku tego cylindra nie było to żadnego UFO tylko meteor i nie ma w tym nic dziwnego a obiekt był przeciągnięty w klatach dlatego wyszedł jak ''cygaro'' zupełnie bije brak sceptyczności z waszej strony.

Portret użytkownika leming pospolity ;)

Gwiazdka z nieba wpadła do

Gwiazdka z nieba wpadła do wulkanu w przeciągu kilku dobrych godzin wnioskując po zachowaniu dymu !!!  Biggrin 
To już bardziej się zawsze uśmieję przy temacie dziwnych dźwięków na całym świecie !!! X)  LOL

Portret użytkownika ezb

Skoro to się dzieje już tak

Skoro to się dzieje już tak często, to wypadałoby postawić przynajmniej 2 kamery filmujące wulkan z 2 różnych lokalizacji, żeby wykluczyć obiekty poruszajace się gdzieś na horyzoncie za wulkanem. Tak to jest kolejny film, który niestety tylko coś tam pokazje, ale nic nie udowadnia.

Strony