Kometa Elenin emituje nietypowy sygnał radiowy

Kategorie: 

Czy to możliwe, że kometa Elenin jest obiektem elektrycznym? Każdy dzień przynosi nowe rewelacje na temat tego ciała niebieskiego. Aktualnie bardzo popularna jest pogłoska o jego rzekomo dziwnej sygnaturze radiowej odebranej przez radioteleskopy w Kalifornii.

 

Jak zwykle w przypadku filmów umieszczanych na You Tube musimy przede wszystkim uwierzyć w to, że prezentowany materiał nie jest produktem jakiegoś znudzonego nastolatka. Tego typu wątpliwości istnieją zawsze i w tym przypadku również tak jest.

 

 To, co jest uderzające to fakt, że w internecie pojawiło się już kilka filmów próbujących demaskować informacje o dziwnym sygnale radiowym i próbując udowodnić, że jest to oszustwo. One również nie są przekonujące. To, co jest faktem to możliwość nasłuchiwania rozmaitych ciał niebieskich. 

 

Po drugiej stronie są ci, którzy udowadniają, że sygnał radiowy jest tak naprawde nagraną wiadomością, którą po prostu zaczęto odtwarzać. Zwolennicy tych teorii nie porzucili jeszcze myśli o tym, że za kometą może podążać flotylla statkó UFO. Przypominamy, że chińskie rewelacje na temat nadlatujacego z Elenin UFO były żartem z pierwszego kwietnia.  

 

Wracając na Ziemię ostatnio NASA rozpoczęła kampanię nasłuchiwania bardzo blisko przelatujacej asteroidy. Nasłuch tego typu prowadzony jest właśnie przy wykorzystaniu aparatury radarowej i radiowej. Korzysta się z pomocy radioamatorów oraz prowadzi się nasłuch za pomocą radioteleskopów.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika AnkaA

Witajcie, Długo analizowała

Witajcie,Długo analizowała te dźwieki i co odkryłam: wyraźnie słysze kroki osoby idącej do WC, słychac spuszczana wode, trzask zamykanych drzwi. Nastepnie słychać  wymiane zdań pomiędzy osobami: niewątpliwie dotyczy jakości papieru toaletowego. Cieszę, sie z tego odkrycia, dobrze świadczy o higienie kosmitów. A przynajmniej o tym, że sa tam toalety, a to dobrze wrózy potencjalnym kontaktom z Ziemianami. 

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą - William Cooper

Portret użytkownika m3rc

Czemu tego typu filmiki

Czemu tego typu filmiki ZAWSZE muszą posiadać muzykę rodem z filmu katastroficznego? Dla mnie każdy filmik z tego typu muzyką od razu ląduje do kosza, jeśli chodzi o wiarygodność.