Kręgi w zbożu pojawiły się w Anglii, w Niemczech i w Holandii

Kategorie: 

Powyższe nagranie przedstawia wizję lokalną dokonaną na polu w okolicy autostrady M54 w pobliżu Birmingham. Przedstawia on koliste figury, ale ich pełny kształt z powietrza nie jest znany.

 

Krąg zaobserwowano 28 lipca dokładnie w LimeKiln Wood w okolicy Wellington, Shropshire. Jak widać krąg jest wykonany bardzo starannie, a zboże wydaje się być wyraźnie dociśnięte do podłoża. Na podstawie takiej liczby dowodów, jakie dysponujemy w tym przypadku trudno jednak wyrokować czy jest to prawdziwy krąg, czy też atrakcja turystyczna.

[ibimage==18537==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==18538==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Kręgi pojawiły się też w okolicy Haunsheim w Niemczech, gdzie na jednym z pól 27 lipca znaleziono krąg z wpisanymi w środek wieloma mniejszymi kręgami. Niektórzy komentatorzy twierdza, że rozstaw tych okręgów przypomina człowieka witruwiańskiego da Vinci, rysunek znany specjalistom od świętej geometrii.

[ibimage==18539==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Jak się okazuje piktogramy pojawiły się również na polu w Holandii. Okrągłe figury geometryczne zlokalizowano 28 lipca w okolicy Stadskanaal.

[ibimage==18540==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Zwraca uwagę podobieństwo kręgów z Anglii, Niemiec i Holandii. Wyglądają jakby były stworzone przez tę samą osobę, bo przeważają podobne symbole. Różne jest tylko ich usytuowanie, zupełnie jak otwory na taśmie perforowanej stosowanej w antycznych komputerach.

 

 

Źródła:

http://www.cropcircleconnector.com/2013/Cluddley/Cluddley2013a.html

http://www.kornkreise-forschung.de/textGermany2013.htm

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zdun

Czy te całe łufo to nie ma co

Czy te całe łufo to nie ma co robić ? Latajom ze somsiednich galaktyk tylko po to aby podeptać komuś zborze ? Szok ! morze oni chcom wywołać głud na ziemi ? Nie pozwulmy deptać naszego rzyta bo nie będzie z czego zacieru zrobić! Podeptajom jenczmień i nie będzie piwka a to oznacza WOJNE i to miendzy galaktycznom . ja na takom wojne jeztem gotowy bo tylko kose na sztorc stawiam i moge iść ale czy wy intelygentni inaczej wiecie chociasz co to je kosa?

Portret użytkownika Diament

a ciekawe jak by te

a ciekawe jak by te piktogramy na siebie "nałożyć", jak by zrobić taką symulację... skoro w tak niewielkich odstepach czasu powstały...tym bardziej, że cytuję  "Wyglądają jakby były stworzone przez tę samą osobę, bo przeważają podobne symbole."
Adminie czy już są dostępne jakieś zdjęcia z lotu ptaka? jeżeli były by to prosili byśmy o dorzucenie ich tu Smile

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Portret użytkownika mały chłopiec,czyli malutki budda

Witam serdecznie. Leonardo da

Witam serdecznie.
Leonardo da Vinci.
Jeden z najsławniejszych rysunków Leonarda, zwany Człowiekiem witruwiańskim, znajdującym się w zbiorach Galleria dell' Accademia,przedstawia kanon proporcji ludzkiej postaci, który WITRUWIUSZ RZYMSKI ARCHITEKT ŻYJĄCY W I WIEKU p.n.e., postulował jako podstawę swej teorii architektury.

Witruwiusz, którego dzieło O architekturze Leonardo przełożył na język włoski, proponuje wpisanie ludzkiej sylwetki najpierw w Okrąg, a następnie w Kwadrat.
Zalecenie to było zazwyczaj ściśle przestrzegane, a wizerunek ten umieszczany był na ilustracjach dołączanych do drukowanego dzieła Witruwiusza, począwszy od przygotowanego przez Fra Giocondo wydania z roku 1511.

Dwadzieścia lat wcześniej, w roku 1490, gdy wykonany został rysunek z kolekcji Galleria dell' Accademia w Wenecji, Leonardo myślał już nad tym, by wykorzystać ów rysunek jako ilustrację dzieła Witruwiusza. Miał on stanowić wizualną syntezę twierdzeń owego architekta, której zamierzał dokonać poprzez zastosowanie zabiegu symultanicznej percepcji dwóch przezroczystych, nałożonych na siebie rysunków, sugerujących możliwość ruchu postaci z jednej pozycji do drugiej.

Kochany Leonardo da Vinci potrafił głupcom grać na nosie.
Biały kruk wśród czarnych kruków.
Może nie wiecie, iż Leonardo da Vinci bywał w Polsce.

Balarama czyli Zenek ma ogromną wiedzę. Gdybyście go dobrze z rozumem czytali. Mielibyście ogromną wiedzę.
Pozdrawiam.

Portret użytkownika Zenek

Widzicie drogie dzieci? 

Widzicie drogie dzieci?  Uczcie się od najlepszych. ;p
 
A ten rysunek sławnego Leonardo
 
http://www.leonardo-da-vinci.pl/Leonardo_da_Vinci_rysunki/ok1516leonardodavincialegoriazwilkiemiorem.jpg
 
jest i o bierzących czasach jak i o Świetlanej, rzadzącej całym światem Polsce, SŁOWIAŃSKIEJ POLSCE, niach, niach, niach. Ale o tym mówią wszelkie prawdziwe przepowiednie pisane od pradawnej starozytności i te znane w Polsce jak i te z nią nie wiązane czy też skrycie pomijane. To jest ten prawdziwy "krzyż" naszego tępionego i ogłupianego przez satanistycznych yahwistów Narodu. Pamiątka po Aniołach którą co poniektórzy także mają w genach.
 
Stwórca właśnie wraca a wy się daliście skundlić jahwistycznym bredniom głoszonym dokładnie w "celu POMIESZANIA LUDZIOM JĘZYKÓW" (namieszania izmami w głowach) by "BRAT WYSTĘPOWAŁ PRZECIWKO BRATU widząc z tego judfaistycznego pomieszania W NIM SWOJEGO WROGA".  Bo JUDŹ jest [podstawowym przykazaniem szatana yahwe.
 
 
PS. Buźka Budda. Wink
 
PS. Tylko wybitni idioci nadal będą trzymali się stołków i władzy czekając aż Niebo ze złości zaczerwieni się od tysięcy wściekłych PSZCZÓŁ, niach, niach, niach.
HAARP was nie uratuje. Nic już was nie uratuje, niach, niach, niach.Poza wyznawaniem właściwej religii.
 
 
 

Portret użytkownika łukaszek

Ciekawe, że temat ufo itp

Ciekawe, że temat ufo itp został sprowadzony do dyskusji na forach, których innni ludzie ( nie interesujący się tą teamtyką) nie odwiedzają. albo gadamy o ufo albo nie. jes5teś wyśmiany na wp a na znz nie. garstka nas jest, nie sądzicie? Czy jakikolwiek sens ma nasza dyskusja? Mimo wszystko dziękuję inne medium i znz za poruszanie tak ważnych ale mimo wszystko ignorowanych tematów.

Strony