Kręgi w zbożu pojawiły się w Anglii, w Niemczech i w Holandii

Kategorie: 

Powyższe nagranie przedstawia wizję lokalną dokonaną na polu w okolicy autostrady M54 w pobliżu Birmingham. Przedstawia on koliste figury, ale ich pełny kształt z powietrza nie jest znany.

 

Krąg zaobserwowano 28 lipca dokładnie w LimeKiln Wood w okolicy Wellington, Shropshire. Jak widać krąg jest wykonany bardzo starannie, a zboże wydaje się być wyraźnie dociśnięte do podłoża. Na podstawie takiej liczby dowodów, jakie dysponujemy w tym przypadku trudno jednak wyrokować czy jest to prawdziwy krąg, czy też atrakcja turystyczna.

Kręgi pojawiły się też w okolicy Haunsheim w Niemczech, gdzie na jednym z pól 27 lipca znaleziono krąg z wpisanymi w środek wieloma mniejszymi kręgami. Niektórzy komentatorzy twierdza, że rozstaw tych okręgów przypomina człowieka witruwiańskiego da Vinci, rysunek znany specjalistom od świętej geometrii.

Jak się okazuje piktogramy pojawiły się również na polu w Holandii. Okrągłe figury geometryczne zlokalizowano 28 lipca w okolicy Stadskanaal.

Zwraca uwagę podobieństwo kręgów z Anglii, Niemiec i Holandii. Wyglądają jakby były stworzone przez tę samą osobę, bo przeważają podobne symbole. Różne jest tylko ich usytuowanie, zupełnie jak otwory na taśmie perforowanej stosowanej w antycznych komputerach.

 

 

Źródła:

http://www.cropcircleconnector.com/2013/Cluddley/Cluddley2013a.html

http://www.kornkreise-forschung.de/textGermany2013.htm

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Zdun

Czy te całe łufo to nie ma co

Czy te całe łufo to nie ma co robić ? Latajom ze somsiednich galaktyk tylko po to aby podeptać komuś zborze ? Szok ! morze oni chcom wywołać głud na ziemi ? Nie pozwulmy deptać naszego rzyta bo nie będzie z czego zacieru zrobić! Podeptajom jenczmień i nie będzie piwka a to oznacza WOJNE i to miendzy galaktycznom . ja na takom wojne jeztem gotowy bo tylko kose na sztorc stawiam i moge iść ale czy wy intelygentni inaczej wiecie chociasz co to je kosa?

Portret użytkownika Diament

a ciekawe jak by te

a ciekawe jak by te piktogramy na siebie "nałożyć", jak by zrobić taką symulację... skoro w tak niewielkich odstepach czasu powstały...tym bardziej, że cytuję  "Wyglądają jakby były stworzone przez tę samą osobę, bo przeważają podobne symbole."
Adminie czy już są dostępne jakieś zdjęcia z lotu ptaka? jeżeli były by to prosili byśmy o dorzucenie ich tu Smile

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Portret użytkownika mały chłopiec,czyli malutki budda

Witam serdecznie. Leonardo da

Witam serdecznie.
Leonardo da Vinci.
Jeden z najsławniejszych rysunków Leonarda, zwany Człowiekiem witruwiańskim, znajdującym się w zbiorach Galleria dell' Accademia,przedstawia kanon proporcji ludzkiej postaci, który WITRUWIUSZ RZYMSKI ARCHITEKT ŻYJĄCY W I WIEKU p.n.e., postulował jako podstawę swej teorii architektury.

Witruwiusz, którego dzieło O architekturze Leonardo przełożył na język włoski, proponuje wpisanie ludzkiej sylwetki najpierw w Okrąg, a następnie w Kwadrat.
Zalecenie to było zazwyczaj ściśle przestrzegane, a wizerunek ten umieszczany był na ilustracjach dołączanych do drukowanego dzieła Witruwiusza, począwszy od przygotowanego przez Fra Giocondo wydania z roku 1511.

Dwadzieścia lat wcześniej, w roku 1490, gdy wykonany został rysunek z kolekcji Galleria dell' Accademia w Wenecji, Leonardo myślał już nad tym, by wykorzystać ów rysunek jako ilustrację dzieła Witruwiusza. Miał on stanowić wizualną syntezę twierdzeń owego architekta, której zamierzał dokonać poprzez zastosowanie zabiegu symultanicznej percepcji dwóch przezroczystych, nałożonych na siebie rysunków, sugerujących możliwość ruchu postaci z jednej pozycji do drugiej.

Kochany Leonardo da Vinci potrafił głupcom grać na nosie.
Biały kruk wśród czarnych kruków.
Może nie wiecie, iż Leonardo da Vinci bywał w Polsce.

Balarama czyli Zenek ma ogromną wiedzę. Gdybyście go dobrze z rozumem czytali. Mielibyście ogromną wiedzę.
Pozdrawiam.

Portret użytkownika Zenek

Widzicie drogie dzieci? 

Widzicie drogie dzieci?  Uczcie się od najlepszych. ;p
 
A ten rysunek sławnego Leonardo
 
http://www.leonardo-da-vinci.pl/Leonardo_da_Vinci_rysunki/ok1516leonardodavincialegoriazwilkiemiorem.jpg
 
jest i o bierzących czasach jak i o Świetlanej, rzadzącej całym światem Polsce, SŁOWIAŃSKIEJ POLSCE, niach, niach, niach. Ale o tym mówią wszelkie prawdziwe przepowiednie pisane od pradawnej starozytności i te znane w Polsce jak i te z nią nie wiązane czy też skrycie pomijane. To jest ten prawdziwy "krzyż" naszego tępionego i ogłupianego przez satanistycznych yahwistów Narodu. Pamiątka po Aniołach którą co poniektórzy także mają w genach.
 
Stwórca właśnie wraca a wy się daliście skundlić jahwistycznym bredniom głoszonym dokładnie w "celu POMIESZANIA LUDZIOM JĘZYKÓW" (namieszania izmami w głowach) by "BRAT WYSTĘPOWAŁ PRZECIWKO BRATU widząc z tego judfaistycznego pomieszania W NIM SWOJEGO WROGA".  Bo JUDŹ jest [podstawowym przykazaniem szatana yahwe.
 
 
PS. Buźka Budda. Wink
 
PS. Tylko wybitni idioci nadal będą trzymali się stołków i władzy czekając aż Niebo ze złości zaczerwieni się od tysięcy wściekłych PSZCZÓŁ, niach, niach, niach.
HAARP was nie uratuje. Nic już was nie uratuje, niach, niach, niach.Poza wyznawaniem właściwej religii.
 
 
 

Portret użytkownika łukaszek

Ciekawe, że temat ufo itp

Ciekawe, że temat ufo itp został sprowadzony do dyskusji na forach, których innni ludzie ( nie interesujący się tą teamtyką) nie odwiedzają. albo gadamy o ufo albo nie. jes5teś wyśmiany na wp a na znz nie. garstka nas jest, nie sądzicie? Czy jakikolwiek sens ma nasza dyskusja? Mimo wszystko dziękuję inne medium i znz za poruszanie tak ważnych ale mimo wszystko ignorowanych tematów.

Portret użytkownika zielonawyspa

 kiedykolwiek zachodzi

 kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.
 
 
Dotychczasowe religie, a także nasze tradycje, ugruntowały też w ludziach dosyć interesujące, choć błędne, przekonanie. Mianowicie większość ludzi wierzy błędnie, że "aby być moralnym nie trzeba nic czynić, natomiast aby być niemoralnym trzeba celowo i aktywnie wyrządzać zło i czynić niemoralne rzeczy". W rezultacie, jeśli przykładowo na ulicy jest wypadek, setki gapiów wierzących że postępują "moralnie" nic nie czyni, pozwalając aby ofiara wykrwawiła się na śmierć. Właśnie z powodu owego powszechnego wierzenia, filozofia totalizmu ma obecnie trudne życie. Wszakże odkryła ona że "faktycznie moralne jest tylko to co aktywnie wznosi się pod górę dynamicznego 'pola moralnego' ". Innymi słowy, totalizm odkrył, że tych ludzi którzy są pasywni wobec czyjegoś grzeszenia, Bóg karze dokładnie tak samo surowo jakby byli wspólnikami owego grzeszenia - co wyjaśniłem dokładniej poniżej w punkcie #B4 zaś zilustrowałem na przykładzie z prawdziwego życia w punkcie #C7 strony seismograph_pl.htm. Wszystko więc inne poza aktywnym i nieustającym wspinaniem się pod górę pola moralnego (tj. czynieniem "dobra" zgodnym z głosem naszego sumienia), włączając w to owo pasywne nie czynienie niczego, jest już niemoralne i surowo karane przez Boga - tak jak dokumentuje to np. punkt #G1 strony will_pl.htm czy punkt #I1 strony seismograph_pl.htm. Trudne życie totalizmu wynika więc z tego, że filozofia ta musi teraz całkowicie poodwracać tamte nawyki myślowe ludzi. Musi bowiem nauczać ludzi, że aby coś było "moralne", musi to być aktywne i tak celowo wykonywane, że wznosi ono nas pod górę pola moralnego; natomiast wszystkie inne sposoby wykonywania czegoś, włączając w to pasywne NIE wykonywanie niczego, są już "niemoralne". Z tejże przyczyny, kolejnym powodem dla którego warto przeczytać niniejszą stronę, jest właśnie poznanie tej nieznanej wcześniej prawdy na temat tego co jest "moralne" a co "niemoralne". Mianowicie poznanie, że tylko to co "moralne" trzeba celowo wykonywać w sposób wymagany przez prawa moralne. Natomiast to co "niemoralne" można sobie wykonywać na dowolne inne sposoby, np. kierując się naszym lenistwem, brakiem dyscypliny, przekorą, zachciankami, impulsami, głupotą, niewiedzą, itp. Tego co niemoralne można też nawet wogóle nie wykonywać (kiedy jednak powinno być to przez nas wykonane) - i też będzie to niemoralne, bo nie wznosi się to pod górę dynamicznego pola moralnego.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika stop insektom

Mamy wrażenie czytając Pana

Mamy wrażenie czytając Pana wypowiedzi,że sieje tu Pan prowokacyjną propagandę.Może chce Pan w ten sposób ośmieszyć to co ma w swoim nicku.Bacznie obserwujemy wszystkie Pana wypowiedzi od jakiegoś czasu.Dlatego takie wnioski,a nie inne.

Portret użytkownika baca

mylisz sie Sankt Akwarium -

mylisz sie Sankt Akwarium - to wszystko było inaczej - to pan z ameryki pobił ufo a wtedy oni go uprowadzili - to tak jak z tobą - kiedys pływałes wolno jak kazdy leszczyk w jeziorze ale cie porwali za młodu i wsadzili do  akwarium zeby gawiedz miala radoche...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Rasta4Peace

Ty sobie i innym coś niebrego

Ty sobie i innym coś niebrego robisz tymi durnowatymi wypowiedziami. Twojej religii bóstwa to kosmici ale co tam przcież fanatyków nigdy za wiele bez względu co z wami w przyszłości szykują zrobić, a co obecnie robią. Tylko zamknięte umysły ucierpią w przyszłych latach.. smutne.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika pjwn

Twoje komentarze są na

Twoje komentarze są na poziomie gimbazy Sanktuarium Polskie. Niewiem czy to czysta prowokacja czy czysta głupota... Zajmij sie może lepiej studiowaniem Plastusiowego pamietnika lub szkolnego elementarza.