Na Krymie sfotografowano UFO

Kategorie: 

Dnia 01 sierpnia rosyjski turysta Jaroslav Peskov sfotografował na niebie niezidentyfikowany obiekt nad Zatoką Bałakławską (ros. Балаклавa), donoszą rosyjskie i ukraińskie gazety.

 

Uwagę jego zwróciła biała plama na niebie, która miała nienaturalny kształt. Obiekt unosił się nad byłą tajną bazą obiektów podmorskich - 825GTS (ros. 825ГТС). Zobacz zdjęcie wykonane przez Jaroslava Peskova.

„Obiekt poruszał się bardzo szybko nad wodą, nad jachtami, a potem usłyszałem taki przeraźliwy dźwięk. Bałem się…” – powiedział Peskov.

Zdaniem mieszkańców to nie pierwsza wizyta UFO nad Zatoką Bałakławską na Krymie. Przed upadkiem Związku Radzieckiego w tajnym ośrodku gromadzono i przechowywano głowice jądrowe średniego zasięgu.

Jedna z mieszkanek twierdzi, że w czasach funkcjonowania bazy wojskowej nad miastem często „wisiały” obiekty w kształcie cygar. Były ona powodem licznych dyskusji w okolicy, aż wreszcie przestano na nie zwracać uwagę. Ludzie po prostu przyzwyczaili się do wizyt UFO.

Zwykle obiekty w kształcie cygar nadlatywały z zachodniej części  zatoki. Od czasu do czasu emitowały jasne promienie światła. Z chwilą likwidacji ośrodka ich wizyty stały się rzadsze.
 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pako1205

Piętnastego czerwca tego roku

Piętnastego czerwca tego roku trafiłem podobny obiekt w ostatnim momencie,zanim wleciał w chmury,pozwolę sobie kadr przedstawić.[ibimage==18630==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==18631==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Portret użytkownika pako1205

Dzięki,może,jednak mając pod

Dzięki,może,jednak mając pod nosem lotnisko i dziesiątki samolotów na wizji każdego dnia,zwróciłem uwagę na to.Mam kilka sekund filmu z tym,mimo sporej odległości to światło przyciągało wzrok,mimo dnia,intensywnością bieli.Te punkty pulsowały,tu jest klatka,gdzie dwa uchwycone są razem.Będąc naocznym obserwatorem,łatwiej jest mi stwierdzić pewną anomalię zjawiska,niż z jednej klatki definitywnie stwierdzić samolot.Szanuję Twoją sugestię i nie wykluczam takiej możliwości.

Krew, daje znak by przerwać pęd,
bezsensownej walki słów,
która toczy się od lat!
Spójrz, ginie dzisiaj polskość twa
obcy prąd zagarnia ją,
więc dlaczego milczysz wciąż?!

Portret użytkownika pilip

przeczytałem twoj komentarz

przeczytałem twoj komentarz do połowy i dalej juz mi sie po pracy tego czytac nie chce ; p wybacz.
także obserwowałem takie "obiekty", miałem mozliwosc obserwowania ich przez dłuższy czas, nie zostawiały smugi ani nie mrygały żadnym światełkiem, a pozniej? okazywało sie ze to samolot ; ) po prostu promienie słoneczne potrafią zmylic. 
również  nie wykluczam mozliwosci ze to nie samolot, ale po prostu to co ja widziałem nie raz i okazywało sie oświetlonym przez promienie słoneczne samolotem idealnie pasuje do tego co ująłeś na zdjęciu. 
i tyle. a teraz ide zjeśc obiad bo mi stygnie przez ciebie.

Portret użytkownika pako1205

Nawiązałem jedynie do

Nawiązałem jedynie do podobieństwa tych obserwacji,a nie do zdefiniowania samego obiektu. 1-wsze ujęcie jest z filmu z artykułu,niżej z mojej obserwacji.[ibimage==18641==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==18642==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika b@ron

pilip...cytuję "także

pilip...cytuję "także obserwowałem takie "obiekty", miałem mozliwosc obserwowania ich przez dłuższy czas, nie zostawiały smugi ani nie mrygały żadnym światełkiem, a pozniej? okazywało sie ze to samolot"...kiedy później? i jakim sposobem się okazywało?...a po drugie bredzisz...+36 stopni a tobie...obiad stygnie ...:D

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony