Ksiądz z Watykanu powiedział, jak rozpoznawać anioły

Kategorie: 

Oficjalni przedstawiciele Kościoła katolickiego potwierdzili istnienie aniołów, ale oni są pewni, że te wyglądają inaczej niż wyobrażają je sobie ludzie. Ojciec Renzo Lavatori, specjalizujący się w badaniu aniołów , powiedział, że niebiańskie istoty, które „znowu są modne w nowym wieku” dzięki religii, faktycznie bardziej przypominają odłamki światła, pisze Artribune.

 

„Nie widzisz wielu aniołów, ale czujesz ich obecność” - powiedział duchowny na konferencji w Rzymie poświęconej aniołom.

Kapłan dodał, że „anioły przypominają światło słoneczne, przechodzące przez krystaliczny wazon, które spada na ciebie. Myślę, że jest to nowe odkrycie aniołów w chrześcijaństwie. Wynikiem popularyzacji wizerunku anioła jest to, że znowu są w modzie. Trzeba zrozumieć, że anioły nie posiadają skrzydeł i nie mają nic wspólnego z aniołkami powszechnie sprzedawanymi w sklepach”.

Ksiądz Lavatori wziął udział w debacie podczas prezentacji sztuki anielskiej Fondazione Archivio Storico, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Sztuki Włoskiej i pod patronatem Watykanu. Obecnie ludzkość potrzebuje bardziej aniołów niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ społeczeństwo coraz bardziej ulega sekularyzacji i materializmowi, który w istocie jest „otwartymi drzwiami do imperium diabła”.

„Złe siły przeniknęły do naszego świata znacznie szybciej niż można było przypuszczać. Świadczą o tym długie kolejki do egzorcystów. Papież Franciszek mówi więcej o diabłach niż o aniołach i myślę, że tak może trzeba. Jednak anioły są również godne uwagi i nie można o tym zapomnieć” – skwitował duchowny.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Katol

b@ron ..... moj Nick to

b@ron ..... moj Nick to ironia , sarkazm i odpowiedz .... wszystko w jednym dla takich jak Ty , dla tych ktorzy odwrocili sie plecami do Tego ktory swoje zycie oddal za takich jak Ty , stare to jak Swiat , ..... nawet gdybys oslepl i cudownie zaczal widziec po interwencji Jezusa i w jego rany swoja reke wlozyl i tak bys nie uwierzyl , pluc tylko potrafisz i za slowka lapac , nawet tej ironii nie potrafiles zrozumiec ani sarkazmu wylapac , potrafisz tylko wierzyc w szatanskie sztuczki iluminatow ktorzy oddali swoje dusze diablu na wiecznosc . Zal mi Ciebie , nawroc sie zanim cialo Twoje umrze , badz ocalony , pozdrawiam Cie i wszystkich innych .

Portret użytkownika Katol

b@ron wierzy w gusla i

b@ron wierzy w gusla i zielone ludki , jest niereformowalny , nalezy do ludzi zmanipulowanych i zwodzonych przez szatana , dokladnie tak jak to mialo miejsce od samego poczatku grzechu pierwotnego , metoda szatana stara jak Swiat tylko " rewelacje " nowe .... hahahahaha , zwroccie uwage jak w latach '50 , ' 60 tych UFO wygladalo !!! pokraczne kwadratowe pojazdy latajace ..... wyglad adekwatny do poziomu nauki i technologii antygrawitacyjnej zapoczatkowanej przez Hitlera a kontynulowanej przez Amerykanow , uwiodl Cie szatan b@ronie a Ty mu uwierzyles , szkoda mi Ciebie , pomodl sie tak jak Dab robi a sam zobaczysz ze odzyskasz rozum i oczy Ci sie otworza , .... to nic nie kosztuje Smile

Portret użytkownika b@ron

widzisz katolu ,pisząc że

widzisz katolu ,pisząc że wierzę w gusła i zielone ludki dowodzi tylko jednego ...że wyrwałeś się jak filip z konopi , by uszczypnąć ...nie znasz b@rona katolu ...chcesz wierzyć w boga bądź szatana to wierz ,mi to nie przeszkadza jednak nie wiem czy twoja rada jest dobra "bym się modlił a otworzą mi się oczy i odzyskam rozum"...bo skoro proponujesz modlitwę ,to pewno sam to robisz ...i co?...jeśteś ślepy i brak ci rozumu...a chcesz wiedzieć dlaczego?...nazwą swojego nika bluźnisz przeciwko swojemu bogu ...więc proponuję ,dorośnij ,zanim zaczniesz nauczać

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Andrzej

Ostatnio pojawiła się

Ostatnio pojawiła się niezwykła informacja,w której jest mowa o tym ,że można w sposób naukowy i niepodważalny udowodnić istnienie Boga.Podana ona jest na :teologiawnauce.blogspot.com

Portret użytkownika Młody

przecież oni teraz karzą

przecież oni teraz karzą wierzyć w jednorazowego zbawiciela czyli w przednioty jednorazwoego użytku, klecha łże,
szkoda że nie mówią o upadłych na dół, do góry, na bok, po ukosie i zapadlonych w sobie
 
nie modlić się tylko mdlić się
nie pasterka tylko pazerka

Portret użytkownika oli

Ewangelia Judasza mówi o

Ewangelia Judasza mówi o dwóch BOGACH = dobra i zła. Kościół boga zła nazywa szatanem. A JAKA JEST PEWNOŚĆ KTÓREMU BOGU BUDUJEMY KOŚCIOŁY. CZCIMY GO NA WSZYSTKIE SPOSOBY - MOŻE BOGU ZŁA!!!!WOBEC TEGO NAJBEZPIECZNIEJSZĄ DROGE WYBRALI AGNOSTYCY BO NIE NARAŻAJĄ SIĘ ŻADNEMU BOGU.////A JEST ICH NA ŚWIECIE 70%.////

Portret użytkownika Młody

@oli zajdź ko koscioła i

@oli zajdź ko koscioła i popatrz co tam się dzieje od tylu lat kiedy są
 
KOŚCIÓŁ; kości-ół; ó->u, ł->l;
ó z kreską to przebite koło a ł to myli drogę, realnie to UL (budynek), kości ul, ul na kościach, budynek na kościach; 
 
to jest proste a jednocześnie takie chore

Strony