Kula orbs przeleciała przez tunel w Niemczech

Kategorie: 

Kamery monitorujące ruch na niemieckich autostradach są z pewnością świadkiem wielu niewyjaśnionych zjawisk. Do jednego z nich doszło 26 lutego w Tunelu Hengstacker w Stuttgarcie. Nagranie pokazuje jasną kulę przelatującą w kadrze z dużą prędkością.

 

Nagrania z CCTV pokazują dużą pulsującą kulę. Kamery nie rejestrują całego przelotu tylko jego część za to kamera na wylocie z tunelu zarejestrowała następne dziwne światło, które na dodatek uderzyło w ciężarówkę przy wyjściu z tunelu.

[ibimage==16670==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Całe nagranie jest tak wyraźne i zdumiewające, że powinno wzbudzić nieufność. Ujęcia wyglądają jakby były pokazane w wiadomościach w niemieckiej telewizji, a w komentarzu do nagrania w serwisie YouTube można przeczytać, że reporterka ma rzekomo silny polski akcent a w Niemczech ani w Europie nie ma telewizji 9HPDM. Jak jest naprawdę nich każdy sam oceni a jeśli to fałszerstwo to warto docenić nakład pracy wykonany dla jego uprawdopodobnienia.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Modzo

Interesujące...... O wy

Interesujące......
O wy Filmik poruszył Internautów na całym świecie......
A zatem nie minie dużo czasu zanim się dowiemy czy owa stacja 9HPDM faktycznie istnieje,
Jak by nie było, tak czy inaczej, mam nadzieję iż dowiemy się prawdy....
Jeśli jest to "Fake", to były one i będą nadaj w sieci, A owy NEWS może być próbą sprawdzenia czyiś możliwości, lub kolejnym elementem planowanych akcji wprowadzających Chaos i Dezinformację, przygotowując grunt pod spodziewane incydenty podobnego typu...... Aby kolejne nagrania tego typu były podobnie traktowane......
No ale to tylko moje luźne spekulacje Smile
Pozdrawiam Modzo

Strony