Kule ogniste nieznanego pochodzenia widziano na niebie nad Michigan

Kategorie: 

Mieszkańcy amerykańskiego miasta Davison w Michigan pod koniec września 2014 roku byli świadkami niezwykłego zjawiska. Na niebie nad ich głowami pojawiły się „tajemnicze kule ognia”…

 

Amerykanie, którzy obserwowali niebo tego dnia, mówią, że pojawieniu się kul nie towarzyszyły żadne dźwięki. Nie widzieli też zbliżających się samolotów, ani żadnych innych obiektów, które mogłyby zakłócić niezwykły spektakl.

„Dokładnie widzieliśmy kule ognia – takie, jak na filmie” – napisał jeden ze świadków.

Wielu jest skłonnych uwierzyć, że ludzie dostali namacalny dowód istnienia UFO. Inni mówią o spadających i płonących w atmosferze szczątkach statku kosmicznego. Jeszcze inni sugerują, że był to deszcz meteorów lub przelot komety.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Mam rozumiec że z

Mam rozumiec że z utesknieniem czekasz na takie newsy a jak juz są czytasz z zapartym tchem ?
Trafiłem na ten portal to potrafiłem długimi godzinami czytać artykuły, gdzie sie podział duch tego portalu ?
Znasz odpowiedź na to pytanie ?
Wiele razy zamieszczany tu JOHNLENARDWALSON także został zarażony mania nagrywania i publikowania bzdur.. nie wiem skąd takie zjawisko w internecie.
https://www.youtube.com/watch?v=1Pkn9P8Q39E  Tu twierdzi ze zostal oslepiony trwale laserem ze smiglowca... na filmie jednak nie slychac by cierpial i nie widac by sie tym przejal. spokojnie filmuje. Nie widać także lasera Smile chociaż ten jest doskonale widoczny dla matryc urządzen rejestrujacych (3 sekunda i peak w pionie) https://www.youtube.com/watch?v=C2UNRpTtYc4
Zauwaz jeszcze jedno wielu uzytkownikow potrafi zauwazyc ze onet, wp, wikipedia pisza bzdury a wikipedia to juz w ogole potezne narzedzie do manipulowania ludźmi. Jak na IM pojawia sie "gruz" to najlepiej przejść nad tym do porządku dziennego, co wielu poprostu bezrytycznie czyni - cos jak udawanie że mewa Cie nie obsrała.
Admin natomiast wycofał raz fantastykę TheTruth a zostawil tony gorszego spamu jak np ogniste kule tallinna.
Nie ma nic gorszego niz robienie z rzczy prostych sensacji, jak pisałem to cecha ciemnoty i ludzi niewykształconych. I te jalowe dyskusje o niczym, pod artykułami.
 
urodziła się koza z ludzką głową .... ja pier....
 
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika b@ron

pasjonat...tak na marginesie,

pasjonat...tak na marginesie, to jest art o ognistych kulach a nie o kozie z ludzką głową, tak że się oburzyłeś pod niewłaściwym artem, no ale...roztargniony jesteś to ci wybaczam Smile
twoje spojrzenie na sprawę jest niesamowicie płytkie...w większości przypadków, takie arty dotyczą sytuacji zaobserwowanych przez kogoś i jeśli nawet na końcu nie podane jest źródło, to wstawiony jest film który nakręcił ten co widział powiedzmy na to ową "koze z ludzką głową" autor takiego niusa jedynie przekazuje to dalej a opinia publiczna może to odpowiednio skomentować a nawet co nieco wyjaśnić w niektórych przypadkach.
ty rzadko kiedy bawisz się w wyjaśnianie (podobnie jak juszka) niektóre posty wyglądają jakby napisane przed przeczytaniem artykułu i wychodzicie z założenia "ja pier...e, jaka to bzdura...nie wiem co to jest, ale napewno nie to co inni sugerują"
cóż poradzić...portal raczej pisze o dziwnych rzeczach czego część użytkowników uporczywie nie zauważa i raczej nie znajdziesz tutaj wiadomości tych co podają w tv .

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Jak zwykle piszesz o niczym

Jak zwykle piszesz o niczym Wink Koza to tylko przyklad z reszta, nie wiem ktory gorszy..czy czasem nie ten o kulach... czy robieniu ciagłego ufo z odbić w szybach. być może dla niektórych to okazja by zaistnieć. Mowa także o komentujących.
Patrz Tina (ś.p) - Baca jej wyjaśnił zajęło to troszkę czasu ale pojęła... i jest cisza.
Kiedy inni pojmą ? Czy admin im pozwoli pojąć ?? Smile
 
Ja bardzo często wyjaśniam (dowód z laserem w oko biednego Johna - z niem. Hans) co z resztą jest rolą producenta artykułu, po co wyjaśniać coś co zostało opisane ?
Chyba że owo wyjaśnienie zostało zniekształcone, albo co gorsza pominięte.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Q...

Jałowe?.    Przypomina to

Jałowe?.    Przypomina to wlanie wody do kwasu.   Redakcja doszła do wniosku że, po za nielicznymi wyjątkami, nie musi się trudzić.  
Palną to i owo a czytelnicy zareagują i podadzą wartościowe dementi oraz stworzą "wartość dodaną" w postaci  cennych czy tylko interesujących informacji gdy poziom artykułu sięga otchłani. 
Ot, taki Hyde Park bez mała.
Temu przecież służy internet, skupianiu nas na sprawach drugorzędnych w większości i rozpraszaniu naszej mentalnej energii na pierdołach.
Jest taki ciekawy, przynajmniej dla mnie, filmik pt. "Narada Szatana z Demonami Punkty i Wytyczne Do Dalszego Działania".     Warto rzucić okiem, bez względu na to czy się jest wierzącym czy nie, bo prawda w nim pokazana jest uniwersalna nawet jeśli odrzuci się możliwość istnienia zwodziciela.   https://www.youtube.com/watch?v=co3GreBG-6I

Portret użytkownika pilippp

Mieszkańcy amerykańskiego

Mieszkańcy amerykańskiego miasta Davison w Michigan pod koniec września 2014
admin, musze ci przypomniec ze to bylo w 2014 i równiez było opisane na innym medium lub znz... wiec po co piszesz o tym znowu?

Strony