Kule orbs nad Moskwą

Kategorie: 

Nie ma pewności, kiedy rzeczywiście nagrano to nagranie, ale wrzucone do Internetu zostało prawdopodobnie na początku marca. Film przedstawia grupę obiektów ORBS nad Rosją, prawdopodobnie nad Moskwą.

 

Rejestracja zjawiska trwała kilkanaście minut a nagrywający dysponuje kamerą z dużym zbliżeniem i ze stabilizacją. Początkowo widzimy w kadrze kilka jasnych świateł potem operator śledzi poruszającego się ORBSa za pomocą dosyć dużego zbliżenia.

[ibimage==12394==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Podobne kule widywane są na całym świecie w tym na przykład nad elektrowniami jądrowymi czy nad wulkanami. Niektórzy ufologowie uważają, że ORBSy są po prostu sondami badawczymi wypuszczonymi przez jakieś większe pojazdy UFO.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika racja

to wyglada tk ,jakby te

to wyglada tk ,jakby te obiekty miały włazcone coś w formie hamulców grawitacyjnych, które emitują fale świetlne wskutek tarcia podczas poruszania sie w warunkach ziemskiej grawitacji, albo dostrajanie się  obiektów do odpowiedniej częstotliwości ziemskiego pola magnetycznego. Wśród niektórych ludzi, ktorzy pracowali dla instytucji rządowych istnieją opinie, że to coś to jest ziemskiego pochodzenia, gdyż uważają, że rządy "nie te cywilne", dysponują technologią przekraczające o tysiace lat naszą epokę. Dlatego nie na rękę im jest ujawnianie różnych faktów, podważanie dowodów za pomocą mediow, to standardowa proceudura albo milczenia. Uważają ,że nas chronia, że wielu nie przeżyłoby prawdy, upadłoby całe życie narodów. dlatego, stwarzają konflikty i wywołują wojny, aby w ten sposób łatwiej było kontrolowac ludzi. to polityka sprzeczności, rozlała się po wszystkich dzidzinach naszego życia. Jak polityk mowi, że nic się nie stało, to znaczy wręcz cos odwrotnego.