Latająca kula ORBS zarejestrowana w Hiszpanii

Kategorie: 

Powyższe nagranie zostało wykonane 6 lipca 2013 roku w Hiszpanii. Przedstawia ono jasny obiekt, który przelatuje w okolicy zabudowań. Wszystko wygląda bardzo autentycznie, a zawiły tor lotu utrudniałby znacznie fałszerstwo. Nie wiadomo jednak co to było.

 

Tego typu obiekty bywają również nazywane plazmoidami. Sa to plazmowe formy życia lub sondy badawcze wysyłane do nas przez nieustalonych sprawców. Często kule ORBS widoczne są na zdjęciach z aparatów fotograficznych. W tym przypadku jednak nie ma szans aby mozna było to wytłumaczyć reakcją soczewki na kurz wiszący w powietrzu. Obiekt jest jasny i wyraźnie lata po okolicy.

 

Nagranie trwa trochę ponad dwie minuty i w jego trakcie kula światła, jasna nawet za dnia, wykonuje skomplikowany lot po okolicy. Początkowo może to wyglądać jak owad, bo obiekt nie jest szczególnie duży, ale po chwili nie jest to juz takie oczywiste, bo nie ze względu na porę dnia z pewnością nie jest to świetlik, zatem co to może być?

 
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

ale się te orbs-y

ale się te orbs-y rozlatały...;)) ...zajączek to nie jest .jako że oglądając film w kilku miejscach świecąca kulka chowa się to za drzewo to za inną roślinność , a jak wiadomo zajączek przechodziłby tylko z przodu ...sondę szpiegującą tajemniczego najeźdźcy  ,należy wykluczyć w 100% jako że skoro ktoś bardziej inteligentny od nas napewno takiej gafy by nie strzelił żeby sprzęt szpiegowski w pełnym słońcu był widoczny...no nie róbmy sobie jaj...;))
a więc co to jest???...haha...owad ! tak...owad!
kwestia odpowiedniego ustawienia kamery...brawo admin za sugestię zawartą w ostatnim akapicie artykułu...ale dlaczego sądzisz że to nie oczywiste?...owady są różnej wielkości ...i może to być np. ważka...dla niedowiarków proponuje oglądnąć film z artykułu od 1 minuty 23 sekundy ...koło tego "orbsa" nadlatują muchy i o dziwo...świecą tak samo jasno, tyle że są mniejsze ...no chyba że to "mini orbsy" ;)))

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Prorokpl

To raczej nie zajączek. Od

To raczej nie zajączek. Od kiedy zajączek przechodzi za jakimś obiektem? Poza tym był by bardzo nieregularny w zależności od powierzchni odbicia. To wygląda raczej jak piorun kulisty, albo może faktycznie ORBS ( w końcu niezbadane zjawisko) obiekt zdecydowanie porusza się losowo z wiatrem. Nie widzę śladu wykazywania inteligencjii. Nie wykluczam też jakiegoś nasiona jak to baca napisał. Fenomen natomiast wygląda na ciekawy, lecz naturalny.

Portret użytkownika Sanktuarium polskie

Może te ufo to sondy

Może te ufo to sondy zwiadowcze tak jak napisał pan Pająk na jego stronie ? Powinniśmy się modlić o zbawienie bo nie wiadomo kim są te ufo, lepiej się pomodlić bo coś nas chce kontrolować jak niewiem co !

Portret użytkownika fanka tej strony

Znajomy ,ktory nie interesuje

Znajomy ,ktory nie interesuje sie sprawami paranormalnymi powiedzial mi kiedys, ze biale kule na zdjeciach to duchy.Powiedzialam,ze w to absolutnie nie uwierze.Pewnego dnia na zdjeciu zrobionym w domu wykonanym dobrym aparatem komorkowym zobaczylam to cos.Teraz nie jestem taka pewna.Nie moglby byc to owad , inne zrodlo swiatla, kurz itd.

Strony