Leczenie po japońsku może zadziwiać - wypinanie pośladów w stronę świętego jaja

Kategorie: 

Starożytne japońskie sanktuarium zyskało sławę dzięki leczeniu hemoroidów. Ludzie przemywają tam bolące miejsca wodą z świętej rzeki i poddają się niezwykłym rytuałom. Miejsce to znowu zyskuje popularność w Japonii, bo coraz więcej ludzi jest podatnych na hemoroidy i uskarża się na tą dolegliwość.

 

Według japońskiej tradycji, każdy kto odwiedza świątynię w japońskiej prefekturze Tochigi, powinien zamoczyć pośladki w lokalnej rzece, a następnie wypiąć je w stronę jaja, usytuowanego w lokalnej świątyni. Obrzęd kończy się konsumpcją kurzych jaj, serwowanych przez mnichów. Ich zdaniem zabieg gwarantuje pełne wyleczenie.

Zwolenników tajemniczej metody leczenia wciąż przybywa. Wśród zadowolonych są pielgrzymi, którzy cierpią z powodu hemoroidów, ale także ci, którzy biorą udział w rytuałach profilaktycznie. Panuje bowiem przekonanie, że ludzie, reprezentujący drugą grupę, nie napotkają tego problemu w przyszłości.

Starożytna świątynia popadła w ruinę w 1980 roku, ale kiedy okazało się, że drastycznie wzrasta liczba osób cierpiących na hemoroidy, odnowiono ją i ponownie otwarto.

„W dzisiejszym świecie, w którym żyjemy, jest nie do przyjęcia, aby obnosić się z nagimi pośladkami przy okazji kąpieli w rzece. Pomimo tych sprzeczności uważamy, że to jest w porządku, jeśli istotą rytuału jest uzdrowienie" - powiedział mnich Osamu Hayakawa. „Po kąpieli goście oporządzają się, potem odwracają się do świętego jaja i czytają specjalną modlitwę. Wystarczy udać się do Karube Szrin, aby przekonać się, że metoda leczenia przyniesie pożądany efekt”.

Ustanowiono nawet specjalne święto religijne, znane jako Festiwal Kisai, kiedy wielu przyjeżdża do świątyni, aby znaleźć lekarstwo na inne, także te wyniszczające, choroby – pisze Mail Online.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika TheOgoras

czyli tak poludzku myjemy

czyli tak poludzku myjemy dupine i suszymy do jaja, slonca, czy sonsiada niewazne czysta sucha dupka sposobem na hemoroidy hahaha super news znowu sie nie zawiodlem wiecej takich poprosze wy wiecie jak rozbawiac swiat
 

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Ten naród dopiero chyba

Ten naród dopiero chyba pójdzie po rozum do głowy,gdy jego wyspy zostaną zrównane z ziemią albo zatopione.Wiecie co to kulty bluźniercze ?.To religie i obrządki które bezrozumnym ludziom podsunęli <przewrotni rolnicy>z przypowieści,a którzy w tym objawie są nazywani w Piśmie Świętym :gronem szyderców.Podam dla przykładu takie kulty z zamierzchłej historii.Słyszeliście zapewne o składaniu dziewic na ołtarzu Słońca .Wystraszeni ludzie nieraz nawet setkami zabijali młode dziewczyny i składli je rzekomo Bogu -bóstwu Słońca.W rozumieniu Pisma <dziewicami>są ludzie ukształtowani i sprawiedliwi(nic tu do rzeczy ma płeć).To tacy ludzie mieli być oddawani Bogu na Jego obraz i podobieństwo,podobnie jak malarz przygotowuje  farby i płótno na swój autoportret.Po to został stworzony człowiek.Tymczasem ci którzy zostali opiekunami czlowieka na sen wieczny (sen śmierci),który wy nazywacie życiem,działając wiarołomnie(złamali nieskońmczoną ilość razy obietnice i umowy)i przwrotnie,zbuntowali się przeciw Bogu i odmowili tej daniny.O tym opowiada Jezus w przypowieści o przewrotnych rolnikach.Tak urośli w pychę i butę(mieli takie moce iż rzucili wyzwanie Wszechmocy Bożej),że posałańców i proroków kamienowali(tu:pozbawiali łaczności z Bogiem a obrzucanie kamieniami to tylko znak ich niewidzialnych poczynań;dlatego od czasu do czasu czynili to z ludźmi aby nie zaginął termin).Niektórych zaś zabijali:Dosłownie pozbawiając życia na ziemi ale co gorsze,niwecząc owoc ich życia ,czyli wylolejając ich słowa i pozbawiając treści lub całkiem poddajac w zapomnienie.Ich "delegatura" rozrywkowa(grono szyderców) natomiast robiła im widowiska blużniercze kosztem ludzi :Spełniali przewrotnie Boskie żądania i zabijali dziewczynki .I takich kultów szyderczych było wiele.Czym jest to wypinanie d..y do św.jajka w ich blużnierczym przekazie?.Katolikom nie trzeba tłumaczyć czym są jajka Wilkanocne ,które święcą a potem spożywają.To tradycja w znaku otrzymania życia nadprzyrodzonego w Chrystusie za sprawą Jego życia,męki ,śmierci i zmartwychwstania.A tam jest odpowiedź na to tego głupiego narodu wykolejonego przez to żmijowe plemię.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika altae

Pasjonat na pewno obejrzałeś

Pasjonat na pewno obejrzałeś film Waleczne serce gdzie na początku bitwy wystawiają gołe doopska w stronę przeciwnika.Dlaczego to robią? Nie sądzę aby w ten sposób obrazić wroga.Ma to związek raczej z tym,żeby przekazać im jakiś rodzaj złej energii czy coś w tym rodzaju.Ma to związek z kundalini.W kości ogonowej to wszysto złe się gromadzi,dlatego mówisz,jak Ci żle,a mam to wszysko w doopie.W starych zwyczajach kryje się czasem mądrość jak np.stawianie w oknach zapalonych gromnic w czasie burzy sądzę, że wiesz dlaczego.

Strony