Ledy na latawcach mogą wyglądać jak UFO

Kategorie: 

W dawnych czasach każde UFO okazywało się zwykle balonem meteorologicznym, działo się tak głównie dlatego, że owe balony często były stosowane do działań szpiegowskich. W czasach nowożytnych większość falszywy obserwacji UFO przypisywana jest chińskim lampionom, czyli rodzajowi balonu.

 

Ale pojawienie się jasnego, taniego i lekkiego źródła światła jakim są diody led spowodowało też, że zaczęto go używać w różnych formach. Powyższe wideo przedstawia latawce z systemami swiateł led, dla niewprawionego obserwatora nieba wygląda to bardzo interesujaco i może sugerować coś pozaziemskiego. 

Ciekawy jest też filmik wygrzebany na Youtube przez portal extrawideo.pl załaczony powyżej. Przedstawia możliwości oświetlenia ledowego zamontowanego na samolocie sterowanym radiem. Każdy kto interesuje się UFO musi być w stanie rozróżniać takie osobliwie oświetlone pojazdy. W przeciwnym wypadku grozi nam epidemia UFO.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika magi

  Przede wszystkim UFO nie

  Przede wszystkim UFO nie wydaje takiego dzwieku, wlasciwie wcale nie wydaje. Po drugie osiagane predkosci i mozliwosc manewrowania tych niezidentyfikowanych obiektow raczej nie moglaby byc nasladowana przez zdalnie sterowane zabawki... Naturalnie, mysle, ze laika mozna tym nabrac ale nie zawodowcow.