Lewitacja joginów na Wyspach Kanaryjskich, czy to możliwe?

Kategorie: 

Lewitujący jogini znani są na całym świecie. Ich panowanie nad grawitacją miałyby umożliwić specjalne ćwiczenia, dzięki którym chociaż częściowo możemy doświadczyć tego, co Budda nazywał stanem, gdy można „ Góry przenosić”. Na Wyspach Kanaryjskich nagrano ciekawy film dokumentujący pokaz dwóch joginów.

 

Zwykle jogini, jako atrybutu lewitacji używają laski wspartej o Ziemię. W tym wypadku jeden z joginów siedzi nad drugim i ten znajdujący się poniżej trzyma laskę, która wspiera lewitującego nad jego głową towarzysza.

 

Znane są przykłady tworzenia specjalnych krzesełek zamaskowanych tak, aby tylko udawać lewitację. Nie jest wiadome to jak wiele z obserwacji tego fenomenu to właśnie takie fałszerstwa. Można założyć, że wszystkie, ale nie byłoby to zgodne z rzeczywistością.

Naukowcy z zapałem szukają bozonu Higgsa zwanego „Boską Cząsteczką” wiele osób wierzy, że otaczające nas skalarne pole Higgsa może być tak naprawdę Bogiem i nie można wykluczyć zupełnie tego, że ludzki umysł nie byłby w stanie wejść w takie interakcje z tym polem, aby być w stanie robić rzeczy pozornie przeczące prawom fizyki.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika plejadan

ja pier...ole ale dno bo juz

ja pier...ole ale dno bo juz inaczej tego skwitowac nie mozna, widze ze tutaj to same dzieci wypisuja swoje zajebiste przemyslenia.
 
tak to i ja moge lewitowc a ten admin to niech sepuku walnie skoro takie bzdury zapodaje

Portret użytkownika marcinulus1981

zgadzam sie z rasta4pace---sa

zgadzam sie z rasta4pace---sa ludzie ktorzy potrafia lewitowac,i potrafia tez duzo wiecej.co nie ktorzy i tak beda probowali to obalic itp..nic niewiemy o swoich korzeniach i caly czas ewoluwojemy bo jestesmy hybrydami.

planet off love 

Portret użytkownika Roni Tornado

Są ludzie, którzy

Są ludzie, którzy rzeczywiście za pomocą siły woli potrafią lewitować. A ci co oszukują za pomocą różnych konstrukcji są wstrętnymi oszustami ! Niech spróbują lewitować bez kija ! Blum 3

Wolna wola TY MI, JA CI 

Portret użytkownika Neshi777

Konstrukcje zaraz pod reką

Konstrukcje zaraz pod reką ... zobacz jak trzymają rękawy żeby nie było widać... na potwierdzenie zadaj sobie pytanie skąd dwóch ludzi o prawdopodobnej mocy lewitacji w miejscu uczęszczanym przez turystów ... po pierwsze placi się im za to zapewne jako atrakcję po drugie widzowie tez placą... ciężka robota nie ma co.
 
oczywiście nie mozna mówić że nikt nie potrafi lewitować... jak dla mnie to jest możliwe ...pytanie jak to osiągnąć (odpowiedzi się spodziewam w formie tutoriala albo wcale :P)
 
Dlatego tak wazne ejst użyc głowy i poszukać... ja szczerze za pierwszym razem faktycznie myslalem że lewitują ale po oglądnięciu filmiku zacząłem się rpzyglądać ... mam lekcję że trzeba sprawdzić wszystko i być sceptykiem ale nie negować innych możliwości. Ale to moja sugestia Wink

Strony