Malezyjski Boeing wchłonięty przez nowy Trójkąt Bermudzki

Kategorie: 

„Co się z nim stało - to straszne! Zostali porwani na potrzeby prowadzenia badań i eksperymentów!” – tak niektórzy ludzie reagują na dramatyczne zniknięcie samolotu Boeing 777 malezyjskich linii lotniczych (lot nr MH370).

 

Ludzkość nie zapomniał o tym tajemniczym zniknięciu. Pojawia się coraz więcej spekulacji na temat tego, co mogło się wówczas naprawdę wydarzyć. Niektóre z podawanych wersji są dość przerażające.

 

Jedna z teorii głosi, że samolot został porwany przez kosmitów, bo to jedyny sposób, aby wyjaśnić brak dowodów lub śladów. Tuż przed zniknięciem maszyny, radary zarejestrowały serię niewyjaśnionych fal i drgań. Jeden z ekspertów mówi, że to dziwne zjawisko sugeruje pozaziemską obecność. Zwolennicy innych teorii mówią o istnienie nowego Trójkąta Bermudzkiego.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika pamiętliwy

Wśród pasażerów było 7

Wśród pasażerów było 7 biznesmanów,którzy uszli z życiem w zamachu na WTC,tzn. nie przyszli do pracy.Podobno samolot miał przewozić złoto skradzione z WTC...a przecież złoto zniknęło z WTC na kwotę co najmniej 300 mln $ ! Skradzione zloto poszlo częściowo na wojnę w Afganistanie.Przypomnijcie sobie że w czerwcu 2001 r. Bush nie dostał od Kongresu funduszy na wojnę(chciał 250 mln $) i się obraził:wrzesień WTC; 7-październik,inwazja na Afganistan...skąd Bush wziął fundusze ?

Portret użytkownika bb

Admin zapewne chciał puścić

Admin zapewne chciał puścić zajawkę licząc na Nasze teorie i przemyślenia. Mnie też nurtuje co się stało z tym Boeingiem. Jakoś trudno i uwierzyć że tak zwyczajnie spadł sobie po prostu do wody....

Kto bez zgody globalnej „elity” udostępnia informacje dla wszystkich, staje się najbardziej niebezpiecznym przestępcą świata” –  Gottfrid Svartholm

Portret użytkownika metabo

tallinn napisal badz

tallinn napisal badz skopiowal:)
"Niektóre z podawanych wersji są dość przerażające.
Jedna z teorii głosi, że samolot został porwany przez kosmitów, bo to jedyny sposób, aby wyjaśnić brak dowodów lub śladów"
 
1nigdzie nie przeczytalem w dostepnych mediach o takiej teorii:)
2 historia zna wiele przypadkow znikniecia samolotow czy to statkow bez sladu a mowiac ze " jedyny sposob" na rozwiazanie zagadki to uprowadzenia przez Kosmitow  to  gratuluje 5poziomu wtajemniczenia w scisle tajnej organizacji o nazwie DURNY TYŚ

Strony