Manifestacja UFO w Chinach

Kategorie: 

Obiekt UFO sfilmowano w Chinach. Kształtem pojazd przypomina ten zaobserwowany kilka miesięcy temu w Peru. Tamto wideo wyglądało na podróbkę i przedstawiało obiekt wyłaniający się z chmur. Obserwacja z Guangzhou w Chinach jest tak spektakularna, że aż trudno uwierzyć w prawdziwość tego przekazu.

 

Do zdarzenia doszło 30 sierpnia 2011 roku. Zastanawiające jest to, że jeśli jest to fake to wykonany bardzo dokładnie, proszę zwrócić uwagę na odbicie w wodzie, jest bardzo wiernie odzwierciedlone.

 

Co ciekawe jest nawet widoczne falowanie wody pod przelatującym pojazdem. Jeśli to podróbka to bardzo dobra a jeśli ten film jest oryginalny to należy zadać pytanie co to jest? Czy może to być jakiś tajny chiński pojazd? Technika wojskowa poszła do przodu tak bardzo, że nie można i tego wykluczyć.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Neri

Niezla technika, 6 silnikow,

Niezla technika, 6 silnikow, prawdopodobnie jonowych zamontowanych na wspolnej ramie, sterowanie na zasadzie zmian wektora ciagu...Jezeli to jest prawdziwe nagranie to ktos ma naprawde niezly statek! Szkoda tylko ze wyglada na zrobotyzowany, bo chetnie bym tym polatala! 

Portret użytkownika Damian

Wiecie co to nie jest fake

Wiecie co to nie jest fake ale jak się przyjrzycie odbiciu w wodzie to zauważycie ze ten obiekt jest bardzo blisko. co daje nam pojecie o jego faktycznej wielkości więc jakby to powiedziec jest to zaawansowana technicznie zabawka nic więcej. Może troche ktoś przy filmie pogrzebał i efektów dodał. to wszystko. pozdrawiam

Strony