Na Marsie odkryto piramidę z twarzą Sfinksa

Kategorie: 

„Marsjańscy archeolodzy" odkryli na zdjęciu NASA coś, co przypomina „erozję struktur piramidalnych, w tym jedna z twarzą Sfinksa”.

 

Do tej pory, amerykańska agencja kosmiczna nie znalazła dowodów nawet na mikroskopijne życie na Marsie, mimo że łazik Curiosity przesyła coraz więcej cennych informacji.

„Roszczeniowi eksploratorzy” Marsa z NASA ignorują „bogactwo dowodów", a tam, wszystko na to wskazuje, funkcjonowała niegdyś rozwinięta cywilizacja. Potwierdzają to ślady, odkrywane na kolejnych zdjęciach.

[ibimage==25713==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
„Marsjańscy archeolodzy" są przekonani, że zanim na Ziemi ukształtowały się starożytne cywilizacje, Marsjanie budowali ogromne pomniki i budynki, ale potem ich planeta i jej atmosfera zostały zniszczone w jakiejś międzygalaktycznej wojnie nuklearnej miliardy lat temu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Bzdury  i  fotomontaże

Bzdury  i  fotomontaże  serwowane  przez  NASA  , która  jest  instyutycja  satanistyczna  zorganizowana  w  celu serwowania  kłamstw  masom  ludzkim, po  to  aby  pokazac  im, że są  niczym, a  my  jestesmy  "bogami".  Trzeba  to  obecnie  wyraxnie  mówic  i  ujawniac  kłamstwa  NASA  i  elit.

Portret użytkownika wer

Przecież to sponge

Przecież to sponge bob.
 
Swoją drogą warto poczytać o psychologii widzenia. Ludzie wszędzie doszukują się twarzy. W wielu plamach widzimy twarze. Tutaj widać, że to jest rumowisko, przez dwa ciemniejsze punkty każdy interpretuje to zaraz jako oczy i twarz.

Portret użytkownika zadziwiony

Skoro sens już dawno

Skoro sens już dawno zostawiliśmy w wc (i spuściliśmy wodę) i na marsie widzimy grobowce wojowników, żywe niedźwiedzie, piramidy, lewitujące łyżki itd, to ja zrobię pierwszy krok do zaludnienia marsa, bo stwierdzam, że widzę tam dymającą się parę. Za 9 miesięcy ludność marsa zwiększy sie o jeden.

Strony