Na Marsie odkryto piramidę z twarzą Sfinksa

Kategorie: 

„Marsjańscy archeolodzy" odkryli na zdjęciu NASA coś, co przypomina „erozję struktur piramidalnych, w tym jedna z twarzą Sfinksa”.

 

Do tej pory, amerykańska agencja kosmiczna nie znalazła dowodów nawet na mikroskopijne życie na Marsie, mimo że łazik Curiosity przesyła coraz więcej cennych informacji.

„Roszczeniowi eksploratorzy” Marsa z NASA ignorują „bogactwo dowodów", a tam, wszystko na to wskazuje, funkcjonowała niegdyś rozwinięta cywilizacja. Potwierdzają to ślady, odkrywane na kolejnych zdjęciach.


„Marsjańscy archeolodzy" są przekonani, że zanim na Ziemi ukształtowały się starożytne cywilizacje, Marsjanie budowali ogromne pomniki i budynki, ale potem ich planeta i jej atmosfera zostały zniszczone w jakiejś międzygalaktycznej wojnie nuklearnej miliardy lat temu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Bzdury  i  fotomontaże

Bzdury  i  fotomontaże  serwowane  przez  NASA  , która  jest  instyutycja  satanistyczna  zorganizowana  w  celu serwowania  kłamstw  masom  ludzkim, po  to  aby  pokazac  im, że są  niczym, a  my  jestesmy  "bogami".  Trzeba  to  obecnie  wyraxnie  mówic  i  ujawniac  kłamstwa  NASA  i  elit.

Portret użytkownika wer

Przecież to sponge

Przecież to sponge bob.
 
Swoją drogą warto poczytać o psychologii widzenia. Ludzie wszędzie doszukują się twarzy. W wielu plamach widzimy twarze. Tutaj widać, że to jest rumowisko, przez dwa ciemniejsze punkty każdy interpretuje to zaraz jako oczy i twarz.

Portret użytkownika zadziwiony

Skoro sens już dawno

Skoro sens już dawno zostawiliśmy w wc (i spuściliśmy wodę) i na marsie widzimy grobowce wojowników, żywe niedźwiedzie, piramidy, lewitujące łyżki itd, to ja zrobię pierwszy krok do zaludnienia marsa, bo stwierdzam, że widzę tam dymającą się parę. Za 9 miesięcy ludność marsa zwiększy sie o jeden.

Strony