Na Marsie sfotografowano postać tajemniczej kobiety w płaszczu

Kategorie: 

Kilka dni temu na Marsie łazik NASA Curiosity sfotografował tajemniczą „kobietę w płaszczu”, pisze Elu24. Niestety, ufolodzy nie posiadają dokładniejszego zapisu obrazu.

 

Zdaniem ekspertów, wysilając wyobraźnię, można założyć, że zdjęcia przedstawia kobietę w płaszczu. Postać wygląda dość realistycznie, ale nie można powiedzieć, czy jest to posąg, czy też żywa istota.

Niedawno sieć obiegły zdjęcia „żywego kraba” na Marsie. Zdaniem ekspertów, te wszystkie przypadki to iluzje wzrokowe, a u ludzi szukających obcych stworzeń uruchamia się tzw. myślenie życzeniowe.

Niezwykłe rzeczy związane z Marsem ludzie widzą od co najmniej czterdziestu lat, kiedy skierowano pierwsze urządzenia na Czerwoną Planetę.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika proxi

A czego jeszcze nie ujawnili?

A czego jeszcze nie ujawnili? Opieramy się na szczątkowych przefiltrowanych przez cenzure doniesieniach, więc nie wiemy nic. Nadal Ziemia jest płaska i stoi na trzech wielorybach. Dlaczego jakiś palant z NASA ma decydować co ludzie mogą wiedzieć? Nie zdaje sobie sprawy że domysły są bardziej zabójcze od nagiej prawdy, często bolesnej. Niestety taki świat takie układy. Szary motłoch ma tyrać w pocie czoła a nie myśleć i układać teorię.

Portret użytkownika baca

wygląda jak zwyczajna matka

wygląda jak zwyczajna matka boska marsjańska - w sumie dlaczego na innych planetach nie mogłoby być matek boskich ?
rachunek prawdopodobieństwa twierdzi że mogą być tam matki i ojce boskie a nawet stada żydów...
dziwny był tylko trochę ten krab odkryty niedawno przez łazika - stał przed wejściem do kościoła, wyglądał mi na znudzonego organistę no i najwyraźniej miał aż osiem tac ofiarnych - po każdej w jednej łapce... od razu widać że to profesjonalista...

Strony