Masowe obserwacje UFO na oficjalnych nagraniach NASA

Kategorie: 

Powyższe nagranie przedstawia bardzo dużą ilość dotychczas zarejestrowanych anomalii, które towarzyszyły ludzkiej aktywności w kosmosie. Ich masowość jest zaskakująca.

 

Astronauci od zawsze widywali dziwne obiekty podczas misji orbitalnych i księżycowych. Internet aż roi się od filmów rejestrowanych z oficjalnych transmisji z ISS. Często gdy pojawiało się coś dziwacznego kamery były wyłączaniem, ale w sieci jest bardzo dużo takich nagrań.

 

Oczywiście część z tych filmów może być źle interpretowana i z pewnością da się racjonalnie wyjaśnić wiele z nich. Wiele z tych obiektów to śmieci, ale nie ma zupełnej pewności, że można tak zaklasyfikować wszystkie. Wygląda to tak, jakby ktoś od dawna, od początków ziemskiego programu kosmicznego, towarzyszył naszej aktywności, obserwując nasze postępy.

 

Wygląda na to, że agencje kosmiczne zdają sobie sprawę z obecności tych "antropologów" z innych światów, którzy obserwują postępy naszego gatunku. MOżna powiedzieć, że filmy takie jak ten potwierdzają teorię rezerwatu, jakim jest dla nich nasza Ziemia.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika golem

Widzę, że wywiązała się tutaj

Widzę, że wywiązała się tutaj ciekawa dyskusja. Tym razem wspomnę o podobnych rzeczach, ale to będzie zupełnie inne podejście. Co niektórzy pewnie wiedzą, czxym są channelingi. Biorąc pod uwagę niespełnione obietnice oraz pseudoduchowy bełkot nieaz będący parodią sensownej składni w zdaniu można śmiało stwierdzić, że to jest do niczego i bez sensu. Większość słów przekazów to jedynie obiecanki cacanki.
A teraz nawiąże do wspomnianego tu oczyszczania planety z ludzi. Nawet na pewnym blogu (znanym pośród new ageowcow) była gadka o tym, że channelingi opiewające w przeróżne wizje katastroficzne pochodzą od istot astralnych niższego szczebla. Aron nie wiem czy sobie zdaje sprawę z takich rzeczy. Sądzę, że on właśnie na czymś takim albo podobnym opiera się, strasząc tak naprawdę czystkami rasowymi na Ziemi w formie kataklizmów.
A teraz coś innego. W channelingach była mowa o niejakim programie Nesara. Podobno dlatego był zamach 11 września 2001 roku, bo ponoć w jednym z komputerów były dane, które już wtedy miały służyć wprowadzeniu tego projektu. Rzekomo wszelkie skarby Watykanu miałyby posłuzyć powstaniu jednej waluty na cały świat i że każdy mógłby założyć konto w jakimś banku w USA i wziąć sobie ile tylko zażyczy. Potem pojawiały się channelingi o tym jakoby miałoby być na "dobry" początek kilka walut na świecie, żeby ostatecznie przejść do jednej. Dobrze wiem, że to jest śmieszne i niedorzeczne, ale jakby miało tak być naprawdę to oznaczałoby to raczej większą inwigilację raczej aniżeli wolność. Nie jaki Salusa oznajmił także, że Obama dba o zmierzaniu Ziemi w stronę tych tzw wyższych wymiarów, w co naprawdę już ciężko jest uwierzyć.
I niech nikt nie pieprzy farmazonów o tym żenującym nawracaniu się, bo jak ma się na głowie zbyt wiele spraw na co dzień to niech taki mądrala od "oświecenia" zamieni się na miejsca z tą osobą. Zobaczymy czy wymądrzałby się. Oczywiście będzie jakieś smęcenie o doświadczeniach, że takie i takie się wybrało zanim przyszło się na ten świat jako człowiek, ale wiedzcie o tym, że ruch lightworkers stanowi coraz to większe pośmiewisko i przybywa tych, którzy nie są tylko zawiedzeni tymi opóźnieniami, ale są zbuntowani podobnie jak ja. I jeszcze jedno. Karma nie jest związana z poczuciem winy, więc nie wkręcajcie tych sstaroświeckich bajek o tym, że w kolejnym wcieleniu wszystko odbije się. Może i byłoby to możliwe, ale oprócz kolorów czarego i białego są jeszcze odcienie szarości. Nie wszystko jest do końca dobre jak i złe. Jak będę miał ochotę i czas to mogę stoczyć tu sparing z kimś na takie tematy. Nie trzeba czytać wielu książek, aby to zrozumieć. Logika się kłania i nic więcej.
Skoro obiecali, że kto będzie chciał to będzie bogatym i nie będziem musiał walczyć o przetrwanie w ramach obecnego systemu to oczywiste, że tym bardziej nikomu nie będzie chciało się dokonywać zmian na lepsze, bo jak ci co "nadzorują" (a właściwie to omamiaja) lightworkerami okazują się być frajerami nie wartymi jakiejkolwiek uwagi no to niech smarują wroty w takim razie.

Portret użytkownika aron jasnowidz

witaj wejdź na moją storne na

witaj wejdź na moją storne na facebooku ,ja nie strasze tylko informuje ,nie jestem sędzia tylko drogowaskazem ,nie bawiłem sie w medytacje na zasadzie ,jestem otwarty i czekam co do mnie przemówi jak wiekszość chanelingowców,tylko dano mi zgrać świadomości juz w nowej erze ,zgrałem śwaidomość (rozum) ,podświadomość (pamięć z pobrzednich bytów do których mam dostep ) i nadświadomość ( wyższe ja ) w jedną kompletna świadomość i to pozwoliło mi na kontakt z istotami wyższymi ,które najpierw pokazały mi w medytacji co i czym sa ,potem pokazały zadanie jakie otrzymały ,zapytąły czy chciałbym w tym uczestniczyć i tak to się zaczeło ,później dołaczyli do tego moi przyjaciele i aby udzowodnić ludziom ze nowa era jest ,dali nam argument w postaci leczenia nieuleczalnych chorób ,czyli czynienia cudów a zankamai sami się zajmuja ,stad zmiany pogodowe ,anomalie itp ,będe wstawial rpzekazy dla ludzi w komentarzach do tych zmian które opisuje inne medium ,w momencie kiedy dostaje przekaz od Góry wówczas pisze szybko i potem na facebooku w swoich znajomych możesz zobaczyć i popisac  z ludźmi kórym pomogłem wymiernie ,do znajomych doodaje tylko tych ludzi którym pomogliśmy aby szybko i łatow mogli wymieniac się swoimi dośwaidczeniami podczas uzdrowień duszy lub ciała ,filmy maja wam pokazac ze to co pisze jest podyktowane ogólnym dobrem ,że do tej pory zdrowi unikali niepełnosprawnych i omijali ich probelmy a teraz kiedy w nowym świecie nie bedzie pogoni za pieniedzmi i pazerności i chciwości to uleczeni niepełnosprawni bedą uczyli życ ludzi zdrowych z perspektywy nieszczęscia jakie doznali,zdrowy człowiek któremu zabrali firme i pieniądze idzie się wieszać w tym swiecie zamiast zadać sobie pytanie ,dlaczego tak się stało i znaleźć lub wogóle zacząć szukac odpowiedzi na nie ,,mi zabrali wszystko ,pieniazde ,firmy ,a dali dar o jakim nawet nie marzyłem wiec nie pisz że ten świat ma sie nie zmieniac i że ma byc wszystko po staremu bo idzie nowe i od nas zależy czy je przyjmiemy i powalczymy z bandyckim sysytemem czy damy się jeszcze bradziej zniewolic , upodlić i zniszczyć .

Portret użytkownika golem

Słuchaj nie wątpię w Twoje

Słuchaj nie wątpię w Twoje zasługi i dlatego nie muszę nikogo się o to pytać. To dobrze, że zachowujesz inaczej niż wyznawcy channelingów opublikowany na pewnym znanym blogu, który obecnie zaczyna już kuleć. Tak w ogóle to wysłałem już PW i czekam na odpowiedź. Uwierz mi, że nie trzeba samemu się otwierać na to wszystko. Wyobraż sobie, że "otwierają" innych na to wszystko. Wspominane było m. in. o zmianie DNA itp itd. A ja mam pytanie dlaczego służę jako królik doświadczalny w jakiś chorym eksperymencie przeprowadzanym na odgległość? Chcę jedynie poznać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Nic więcej mnie nie interesuje, a to że mam taką a nie inną osobowość i nie musi to się podobać tym z "góry" (nieważne kim są). No dobra wieszają się, ale mnie to też nie obchodzi, bo nieraz przekonałem się, że nad słabeuszami nie ma co się litować. Jak ktoś jest słaby to i się nie zstanowi, więc jak chce to niech zalicza sobie samobója. Doświadczenia nauczyły mnie obojętności wobec tych, co czuli się tacy ponad "biedakami", a jak do nich bieda zapukała to płacz, lament i autodestrukcja. W kretyństwach channelingowych mówiących o tym, że bycie kimś postronnym i nie angażującym się w jakieś marne tragedie okazało się jednym z niewielu wskazówek, które można uznać za przydatne. Na razie jedynie toeretyzujesz, ale jak sobie wyobrażasz to przejście z pieniędzy do wolności? Dlatego wspomnialem o obiecankach cacankach takich jak program Nesara. Jak nic na ten temat nie wiesz to po prostu przyznaj się do tego, a nie k..wa owijasz w bawełnę. Dobrze wiem, że samej istoty działania finansów nie rozumiesz zbytnio. Sam nie jestem jakimś geniuszem, ale jestem w stanie zdać sobie sprawę z tego, że takie nawoływania do zamiany w jakieś gołąbki pokoju i to z miejsca za bardzo mija się z celem. Albo zaczną wprowadzać ten program w życie (o ile nie jest to jakiś stek bzdur), albo robię swoje i w razie powodzenia mojej operacji będę najiększym przeciwnikiem inicjatywy odnośnie tymczasowego systemu finansowego.
Jak żądam konkretów to żądam konkretów. Czy ja się niejasno wyrażam? Jestem jakimś półgłówkiem? Nie będę pisać z ludźmi, których wcześniej miałeś na myśli, bo wiem, że nie znają odpowiedzi na moje pytania. Aha i ponadto będę dokonywał wszelkich starań, żeby wyposażyć się w niezbędną "zabaweczkę" przeciw wszelkiej maści kosmicznemu dziadostwu, jakie tylko będzie starało się być nieproszonym przeze mnie gośćmi. Do mnie nikt spoza Ziemi nie będzie miał prawa wstąpić, a jeśli chodzi o teren lokalny to o propagandę z mojej strony nie będzie ciężko tym bardziej, że prowadzę bloga antychannelingowego, gdzie wyśmiewane i krytykowane jest wszystko, co dla niektorych na pozór nie jedzie hipokryzją.

Portret użytkownika pilip

przed chwilą tzn. o godzinie

przed chwilą tzn. o godzinie 2:00 będąc na dworzu usłyszałem dwa przytlumione uderzenia/wybuchy? w odstępie jakiś 2-3 sekund, zaraz po drugim z nich niebo z zachodniej strony zaświeciło się na  biało, na chwile znow sie zrobilo ciemno i zaswiecilo ponownie tym razem kolorem fioletowym. wszystko skonczyło się ponownym przytlumionym uderzeniem. o ile dzwięki mogly byc hałasem z osiedla tak rozbłyski na pewno nie były normalne. trwały krótko lecz były na prawde bardzo intensywne,rozjasniały dużą częsc nieba. 
szczecin - kołobrzeg, czy też ktoś to widział/słyszał?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Istotnie ilość zjawisk

Istotnie ilość zjawisk będących anomalią w naszej rzeczywistości jest szczególnie niepokojąca, jesli rozważymy ich obecność w kontekście skolaborowanych z niektórymi, niejawnymi rasami ( Szaraki i podobne) ziemskimi naszych władców.
Oby powrót na Ziemię Aniołów Jasności zniszczył te kreatury, które nas hodują i wyzyskują, żywiąc się naszym życiem dla swojej plugawości istnienia.
 Może Ten Co NAs Stworzył nie opuścił do końca swoje nieszczęsne dzieci...?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Jesteś pewny, że jesteś

Jesteś pewny, że jesteś rozumny...? buhahhaaa... No chyba, że co najmnie osiem osób tutaj to idioci... Jednak zastanowiłbym sie nad soba przy takiej punktacji i poszedł sobie zrobic profesjonalny test na inteligencję...

Portret użytkownika aron jasnowidz

 witam ponownie i zanim

 witam ponownie i zanim kolejny raz oplujecie mój post zapraszam na moja strone na facebooku aron jasnowidz-diagnosta ,(zdjęcie delfinów) tam przeczytacie w moje medytacje dlaczego aktywność istot pozaziemskich wzrosła gwaltownie ,dlaczego mamy 2 papieży,śnieg w afryce i dlaczego istoty pozazemskie nie pokazały sie nam oficjalnie tak jak wielu by chciało .Niestety większośc istot pozaziemskich przeszła na droge zła i wspópracują z rządami usa ,rosji ,natomast dowódy twarde w postaci zmarłych istot maja niemcy,francuzi a porozbijane szaczątki pojazdów posiada prawie każdy rząd tego świata.Mi dane jest dzieki pracy nad sobą i kontaktem z istotami energetycznymi wprowadzać ludzi w nowy świat a dowodem na to że tak jest są nasze uzdrowienia osób nieuleczalnie chorych .Zanim ktos napisze że to bzdura niech skontaktuje się z rodzicami tych dzieci i oglądnie filmy jak niemożliwe zamieniam z przyjaciółmi w możliwe Mamy za zadanie pokazać światu że jednak Bóg istnieje ,że istnieje szatan i że nie jesteśmy sami na Ziemi i w kosmosie.Że nasze ego nic nie znaczy przy reinkarnacji dusz ,że nie rządzi pieniądz i chciwość i że era rządów mieszańców (człowiek z podczepieniem istoty obcej) dobiega końca.Jedno co mnie smuci w przekazach to że istoty energetyczne które pomagają Ziemi i innym planetom,mówią jasno że jeżeli ludzkość sie nie obudzi to całe upodlenie jakie ze sobą niesie zostanie oczyszczone i proces ten już się rozpoczął.Wszystkie anomalie i katastrofy były tylko testem przeprowadzonym na każdym Państwie w celu jak najszybszym pozbyciu sie całego plugastwa jakie niesie ze sobą chciwa,pazerna rasa ludzka .Polsce przypadły powodzie ,stąd 2 próby aby pokazać nam jak łatwo można sie nas pozbyć i sprawdzić nas jak zareagujemy na nieszczęście osób żyjących koło nas .Gdy sąsiad sąsiada nienawidzi,gdy rodziny nie szanują siebie nawzajem ,gdy młodzież nie potrafi nic stworzyć tylko niszczyć i opluwać wszytko dookoła,gdy religia zbrukana jest najgorszym zboczeniem ,gdy normą stało sie okradanie ,fałszowanie,okłamywanie a dobro nazywane jest frajerstwem wówczas nie zostawiamy Bogu ani istotom które w Jego imieniu działają na Ziemi szans na to aby mogły cos uczynić dobrego dla nas .Pokazują nam że są JUŻ NA ZIEMI obok nas znakami ,a my czytamy je jako ciekawostki lub wyśmiewamy bo nie dopuszczamy mysli że jeżeli faktycznie rozpoczęła sie ostatnia walka o isote jaka jest żiemia to musimy sie określic po której stornie chcemy być dobra czy zła a co za tym idzie musimy uznać ze jednak ktoś jest nad nami i że za każde złe uczynki przyjdzie nam zapłacić .Wszyscy którzy opluwaja innych w internecie ,na ulicy w szkole i pracy boją się zmian i wolą ten stary bandycki system niż nowy ,gdzie nie będa mogli nic zniszczyć bo jeżeli wybiorą zniszczenie to sami zostaną zabrani stąd .Znaków będzie olbrzymia ilość ,nasz kraj na opamiętanie dostał 7 lat ,w międzyczasie pojawią sie obcy i upadną religię ,zacznie upadać wszytko co zbudowane jest na oszustwie włącznie z rządami i ludźmi nie do ruszenia .Ukraina to przykład tego ze można wspólnymi siłami obalić wszystko na świecie tylko trzeba chcieć sie zorganizować i zacząć szanować.Boska interwencja którą mamy teraz na Ziemi polega na tym ze na Ziemie spływa potężna energia aby wyrównać szansę walki ze złem ,wracają wszystkie wielkie dusze aby zacząć przemawiać do ludzi ,rodzą się dzieci nowego wymiaru które swoimi darami i umiejętnościami maja zbudować nowy świat ,wystarczy abyśmy sami zaczęli się szanować ,jednoczyć przeciwko niesprawiedliwości i abyśmy znów nie popełnili tego błędu co 2000 lat temu i nie ukrzyżowali wielkiej istoty jaką byl Jezus-Enil i Jego przesłania .bo wówczas to co oglądacie w filmach o zagładzie przyjdzie szybciej niż myślicie i znów przybędą dzieci i nauczyciele i stworzą wszytko od nowa bez wiecznie narzekających ,pędzących za pieniędzmi i wszechwiedzących małych ludzików z dużym ego.

Portret użytkownika Damian

Aron masz, trochę racji w tym

Aron masz, trochę racji w tym co piszesz.No tak ludzkość dostała szanse jeszcze raz, żeby się opamiętała i zmieniła swoje postępowanie.Więc wtedy przyszedł ten wielki wódz czyli, Jezus.I ludzie dostali na zmianę swojego postępowania i używania rozumu 2000 lat, od przyjścia Jezusa na ziemię.W tej galaktyce to już, wszystkie planety które są zamieszkałe oprócz ziemi  i ludzi  mają już ten szczebel doskonalenia zasobą i są już albo doskonałe, albo bardziej rozwinięte duchowo.Ziemia i ludzie są ostatnimi którzy będą wchodzić w te doskonalenie się i już weszli w oczyszczanie.Ci co nie zrozumieją tego wszystkiego i nie zakceptują zmian na ziemi, poprostu nie poradzą sobie i nie będą mieli już powrotu na ziemię.Fakt, że ludzie nadal będą używać wolnej woli i rozumu a czy dobrze to wykorzystają, to jest pod znakiem zapytania.Bo jak nie wykorzystają, to będą się zbliżać do samozagłady.Chyba wiesz o co chodzi?Ziemia i tak będzie.Widze że wiesz kto jest tą postacią Jezusa, który się reinkarnował czyli Enlil.A znasz opiekuna ziemi Enki?To oni udoskonalili ludzi i pościągali ich z drzew.Pózniej to była ewakułacja istot z Maldek i od tam tej pory jest takie zamieszanie na ziemi i dlatego, tak jest na ziemi wieksząść tych istot rządzi na ziemi.A czym jest, dla ciebie piekło?Dobra dużo tu pisać trzeba by było.
Pozdrawiam.

Portret użytkownika aron jasnowidz

wiem ze chodzi ci o to co

wiem ze chodzi ci o to co stoi przy lucynie łoboś ,byłem najej spotkaniu 2010 roku ,gdy jeszcze nie mialem daru ani nie medytowałem ,wierzyłemw to co mówi bo jego przekazy zawierały mase prawdy ,ale teraz gdy jeden z moich przyjaciól ma dar walki z demonami ,powiedzial mi wczoraj jedną wazną rzecz , demony pokazuja nam sie zawsze w płaszczy i kapturze bo tak chdza mnisi i jestesmy do tego przyzwyczajeni i nie straszy nas to ,gdyby ściągnął kaptur i pokazął nam swoje oblicze od razu wiedziałbyś z kim masz do czynienia ,istoty energetyczne złe maja czarną energię i po tym mozna je zawsze poznać wiec pokazuja sie nam w takim przebraniu do zaakceptowania ,isoty świetliste które najbardziej zwodza ludzi ,wrózki ,jasnowidzów,ludzi któzy medytują ,bo wygladaja pieknie a są złe i mozna je rozpoznac tylko ze słuchy bo tylko słuch nas nie myli i pomaga nam je rozpoznać ,niestety wielu kieruje sie oczami a sa one sztucznie dostosowane do naszej gęstości abysmy nie wiedzieli ,aury,podczepień,obcych i dlatego wiem ze jest to istota parszywa ,zła która najpierw pokazała swoja moc ,potem troche prawdy a no koncu brała pieniadze za niby przezycie w 2012 roku w grudniu .teraz tylko w stanch go słuchaja ale nie zmeinia to faktu że mądry człowiek wyciągnał wiele istotnych informacji z jego przekazów .reszte znajdzierz na mojej stronie na facebooku -aron jasnowidz-dziagnosta ,dzieki temu że dano mi dar  wiedzy  i argument w postaci uzdrawiania z przyjaciólmi ludzi nieuleczalnie chorych zrozumiesz że to co pisze to przekaz od istot energetycznych które nam pomagają ,a ludźmi którzy w postach ne necie opluwaja wszytkich i rzygają nienawiścią do wszytkiego sie nie przejmuj bo każdy pomiot szatana musi karmić swego pana ,i jezeli rozmowa idzie z poziomu szacunku i rozwiązywania problemów a nie przedstawiania swoich racji to ma sens i pomaga wszytkim dookoła zrozumiec istote stworzenia.
 

Portret użytkownika Damian

Aron, dlaczego tak dzielisz

Aron, dlaczego tak dzielisz istoty duchowe na dobre i na złe.Przecież w świecie duchowym istoty są albo bardziej rozwinięte duchowo a inne mniej i czekają nadal na powrót na ziemię.A te bardziej rozwinięte duchowo mogą też się reinkarnować, ale tylko wtedy kiedy oni chcą tego powrotu czy też nie.Tak samo z przekazami duchowymi, jest tak że inne istoty duchowe dają takie przekazy, które np obiecują taki cud iluminacji, żeby ludzie którzy to czytają żeby odróżniały prawdę od fałszu.Czyli trzeba używać rozumu i też serca i intuicji.Co jest prawdą a co nie.Też jestem pewien że inne przekazy są prawdziwe a inne oszustwem, bo to też jest biznes z tego.Wiesz co do Enkiego, to czytałem i czytam nadal wszystkie sesje i muszę powiedzieć, że wszystko się sprawdza  czasem może być opóznione w czasie.Tak samo uważam że istoty które mówią pięknymi słowami, są to istoty które specjalnie mają takie zadanie żeby zwodzić ludzi.Bo lepsza jest najgorsza prawda, niż przy piękne kłamstwo.Enki, pomógł wielu ludzią i przekazał dużo prawdy i nadal przykazuje, tylko trzeba uważnie czytać i też sercem, bo czasem też jest tak że w jego odpowiedziach jest zakodowana informacja, bo jego odpowiedzi też są psychologiczne i daje dużo do myślenia.Nie rozumiem, dlaczego go nazywasz złą energią i parszywą?Przecież istoty duchowej się nie ocenia po oczach czy, słuchu tylko sercem i intuicją i też rozumem i trzeba uważnie czytać to co do nas ma do przekazania dana istota duchowa.I wtedy można zwerfikować czy, jest to prawdą czy też nie.A przeważnie jest tak, że to co widzimy u innych to tak naprawdę jest w nas samych.Tak samo z istotami duchowymi co widzimy u nich złego to jest w nas samych, ta zła energia i wszystko to co wysłamy, to wraca do nas samych.Więc trzeba zacząć od siebie i używać rozumu i też serca i intuicji, bo po to ją mamy żeby nas nikt nie zwodził i żeby odróżnić prawdę od fałszu.Bo po to są te istoty duchowe, które zwodzą i które mówią prawdę od samego początku.I żebyśmy się przez to uczyli odróżniać prawdę, od fałszu.To jest nauka dawana przez nich dla nas.I wszystkie te zmiany na ziemi, to jest proces i jeszcze raz proces.Człowiek ma wolną wolę i rozum i do samego konca będzie ich wykorzystywał a w jaki sposób, to zobaczymy w jakim kierunku to wszystko pójdzie czy dobrym czy złym.To tyle :):)
Pozdrawiam Smile

Portret użytkownika aron jasnowidz

witaj ,dlaczego enki jest

witaj ,dlaczego enki jest istotą taką jaką jest a no daltego ze to nie tylko moja opinia ,porosiłem kilka osób z darami aby go sprawdziły energetycznie ,każda z nich widziała to samo ,ze jest istotą która ma własny cel ,walka dobra ze zełm trwa na wszykich poziomach we wszytkich rasach ,dlatego są isoty które karmia się zełm ,są istoty które są zawieszone między dobrem i złem i te które opowiedziały sie tylko po stronie dobra .CZYTAŁEM JEGO PRZEKAZY i widziałem zło i jego spryt ,jego plany i wsciekłośc gdy zostały odkryte i to co piszesz to prawda że kazdy ma śwaidomości kórymi odbiera przekazy więc zobacz że jezeli ktos pomaga ludziom to ma za soba armie ludzi dobrych i ludzi obdarzonych darami i mozliwościami a tu mimo tego ze pochwalił się wiedzą nie zdobył serc ludzi a to daltego ze jak wspomniałeś ludzie maja radar energetyczny i łatwo czują fałsz i obłude i gdy raz to poczuja nie chcą z tym juz wiecej utożsamiać.On jest bardzo sprytny poniewaz działa w 3 wymiarze gdzie zło miało czas aby upiekszac to co mówi ,zwodzić ,pomagać i tuszowac to co robi >Nazwałem ją- parszywa ponieważ tak nazywają ją wszyscy którzy maja mozliwość jego sprawdzenia a dlatego zę jeżeli jest się istota wyższą i posiada się zdolnośc podróżowania w czasie (stad jego przepowiednie ) i powinno się siac same dobro i pozytywną energię a sieje sie fałsz polukrowany wiedzą to widzisz ze ten porjekt upada i upadł w Polsce ,Sama Lucyna jest istotą ktora zostala przez niego przejeta i jest jego żywicielem i nosicielem i mimo sympatii do człowieka niezmienia to faktu że brnie z nim dlaej w to co robi ,ale jest to juz sposób na zarabianie pieniędzy a nie na pomaganie ludziom no i jak długi czas się było na olimpie to cięzko z niego odejść.Moje istoty maja kontakt z duszami pierwszego rzedu i widza że napewo on nią nie jest ,a ponieważ wykorzystuje swoje umiejetnosci które nabył w procesie reinkarnacji dlatego uważaja go za parszywego i ze podszywa się za brata Jezusa i ze z NIm budował ten świat to już przerażające ,ale masz prawo do własnego zdania i własnych odczuć ,jeżeli twoja dusza musi przejśc takie dośwaidczeine z ta istotą to nic ja tu nie zmienię .Znasz moje zdanie ,możesz popytać innych z darami i jezeli ta wiedza ci się przydaje w życiu i nie siejesz zła i nienawisci to ok, natomiast jezeli z jej pozimu chcesz nauczyc i pouczać innych to nie rób tego bo tak karmisz jego ,daj każdemu mozliwośc aby sam ocenil to co tam jest napisane i to co pisza o nim inni . Moje zdanie znasz i nie mam zamiaru cie przekonywac ani narzucac swojej wiedzy ,to co napiałem ma tylko pokazać ci że może byc inaczej niz sądzisz a jak zaczniesz czytac między wierszami to mysle że sam to odkryjesz tak jak ja to zrobiłem rok temu .prawie 4 lata uwazałem go za istote oświecona i dobrą a potem zonk ale przynajmniej jego wiedza przydała mi się w życiu.pozdrawiam i wszystkiego dobrego 

Portret użytkownika Damian

Aron, ale to co piszesz jest

Aron, ale to co piszesz jest ocenianiem i osądzanięm.Aron ja też czytam, od samego początku do teraz i nie widzę tam nic złego i wielu pomógł Enki.I wogóle on nie upadł z panią Lucyną, nadal są i działają i pomagają ludzią i mówi prawdę zawsze.Wiesz są istoty duchowe, które mają te zadanie specjalne żeby mieszać ludzią w głowach czyli, żeby zwodzić i mówią bardzo piękne słowa co pózniej się ukazuje, że się nie sprawdziło.To wtedy jest żal itp, że nic się nie sprawdziło.Fakt, że są też ludzie czasem wystawieni na czas próby.Tak samo jak było z tymi przekazami innymi nie którymi co, mówiły o raju na ziemi, który miał nadejść w dniu 21 grudnia 2012 roku.Jak nastał dzień 21 grudnia 2012 to nic się nie stało, świat był nadal taki sam jak zawsze, ale to było tylko początkiem zmian na ziemi, które rozpoczeły się od roku 2013.I jeszcze raz powtarzam, to jest proces i jeszcze raz proces.Enki o tym mówił o zakonczeniu starego i rozpoczęciu nowego sytemu, ale mówił zawsze że to będzie proces.A nie za dotknięciem czarodziejskiej  różdżki i wszystko nagle się zmieni i ludzie bedą wspaniali itp.Tak nie będzie, bo ludzie topiero teraz będą się doskonalić oni są istotami duchowymi, ale w tym doskonaleniu będą pomagać ludzie im do tego wybrani.Do rozwoju duchowego, to długa droga dla ludzi, my topiero będziemy się rozwijać duchowo.Przekazy Enkiego zawsze sprowadzały ludzi na ziemię, bo zawsze ludzie pływają gdzieś w obłokach itp, że coś się zmieni samo bez ich pracy itp.Tak nie będzie i Enki, to przekazuje i nadal o tym mówi.Więc najlepsza jest prawda, nawet jak by miała być najgorsza niż przy piękne kłamstwo, jak to inni dają ludzią i ich karmią głupstwami itp.Dużo też się narodziło na ziemi tych fałszywych proroków, jak wróżek ,jasnowidzów itp.Tak samo dużo ludzi przekręca jego słowa zawsze, bo ludzie nie umieją czytać ze zrozumieniem jego przekazów.Aron, jak ktoś kto wyżej wibruje i jest wysoko rozwinięty duchowo może oceniać i osądzać inne istoty duchowe czy, nawet w materi?Czy, to nie jest Egoizm ze strony twojej.Gdzie tu jest pokora i szacunek, do świata duchowego i do istot duchowy, już nie tylko tych wysokich, ale też mniej rozwiniętych duchowo.Gdzie jest ta miłość bezwarunkowa?Każda istota, która jest doskonała ma już to w sobie ta miłośc, do wszystkich istot nawet tych co są mniej rozwinięci duchowo.To gdzie mają istoty te energetyczne co się kontaktujesz z nimi i ci też twoji przyjaciele, co sie kontaktują z nimi?Gdzie ta miłość i szacunek i pokora do innych istot duchowych, które są wszystkie w świecie duchowym.Skąd wiesz, czy nie jesteś zwodzony przez nich, albo podpisałeś jakomś umowę z nimi przed narodzinami, żeby takie zadanie mieć i żeby innych ludzi zwodzić?Ano każdy ma wolną wolę i rozum.Więc, każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale tylko jest jedna prawda i każdy będzie rozliczony z tego wszystkiego, co ma na swoim koncie.A Jezus był jego bratem, bo to jest ta sama istota duchowa, czyli Enlil a to jest brat Enkiego.Enlil był bratem Enkiego.
Pozdrawiam Smile

Portret użytkownika aron jasnowidz

widzisz szatan też jest isotą

widzisz szatan też jest isotą wyższą ,stworzoną przez Boga ale czy ja musze go kochac bezwarunkową miłością? bo tego wymaga rozwój duchowy ?,niestety nie ,wmówiono nam że mamy kochac każdą istotę a prawda jest taka że mamy nauczyc sie rozpoznawac istoty i kochac te ze swiatłem w sercu ,pomagać tym które sie pogubiły a unikać i nie wpuszczać do serca zła .I własnie tego uczą mnie przyjaciele z Góry .Pokazują mi schematy i kajdany jakie założylismy sobie na nasz rozum ,pokazuja bariery i granice naszego myslenia i stąd wiem że mamy kochać wszytkie istoty oprócz szatana i jego pomiotów ,mamy nauczyć się rozpoznawac energie aby móc oddzielić istoty dobre od złych lub pogubionych .MYŚLISZ ŻE DANO by nam dar uleczania osób śmiertelnie chorych bez błogosławieństwa najwyższych istot ?Lub pozowlono szatanowi aby komus dał takie możliwości ?wiele musimy się nauczyć i wiele dośwaidczyć ale Stwórca określił jasno co wolno w dzień a czego nie wolno w nocy i dlatego póki ludzie myślą że diabeł daje dary a Bóg tylko karze ,nic sie nie zmieni .Jedank każdemu z nas pozwolono iść własną ścieżką i czas rozstrzygnie która była właściwa .Moje zdanie znasz i na razie go nie zmienie .Jeżeli faktycznie jest bratem Chrystusa to się wkótce spotkają i rozwiążą nasz problem .pozdrawiam:)

Portret użytkownika A.C.

"Jedno co mnie smuci w

"Jedno co mnie smuci w przekazach to że istoty energetyczne które pomagają Ziemi i innym planetom,mówią jasno że jeżeli ludzkość sie nie obudzi to całe upodlenie jakie ze sobą niesie zostanie oczyszczone i proces ten już się rozpoczął." Smuci cię to? Więc kim jesteś i po czyjej stronie.

Portret użytkownika aron jasnowidz

smuci przyjacielu bo

smuci przyjacielu bo oczyszczenie to nic innego jak zagłada ludzkości katastrofami naturalnymi które widziałeś w tv ,więc dlaczego mam sie cieszyc z tego że jezeli ludzie sie nie obudzą to zostaną usunięci z całym swoim marnym dorobkiem,nikt nie powinien się cieszyc z tego ze jakas rasa zostaje zniszczona bo to oznacza ze dusze cierpią i musza odpracować to gdzieś indziej i jezeli nie wykasuja nam świadomości to doskonale będizesz pamietać dlaczego teraz tak cierpisz ,na tym polega piekło że pamiętasz że trafiłeś tam na wałsne zyczenie i sam sobie zafundowałeś te meki ,wejdź na moja storne ,poczytaj przesłania dla ludzi a zrozumiesz dokladnie o co chodzi .

Portret użytkownika aron jasnowidz

najpiekniejsze w tym jest to

najpiekniejsze w tym jest to przyjacielu że wałsnie takim jak ty najgorzej będzie sie określić i bedzie to dla nich najgorsza kara ,bo wyzywać jest łatwo ale juz coś soba reprezntować o wiele trudniej ,zawsze mozesz to sprawdzić jezeli masz odwage wyzywac to weź sznur powieś sie a potem przyjdź do mnie lub do innego medium i powiedz czy istnieje reinkarnacja dusz ,zresztą gdyby nie istaniała to ciała nie gniłyby w trumnach tylko szły do nieba i duchy były by cielesne a nie enrgetyczne no ale łatwiej pluć niż coś stworzyć lub miec odwage udowodnić .no ale co ja tam głupi wiem o zyciu i śmierci jak mam tutaj eksperta:)

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

"Ukraina to przykład tego ze

"Ukraina to przykład tego ze można wspólnymi siłami obalić wszystko na świecie tylko trzeba chcieć sie zorganizować i zacząć szanować."
Co ty NWO-ski kłamco tutaj nawijasz? Ukraina to przykład syjonistycznej manipulacji i agresji i faszyzmu banderowskiego a ty podajesz to za przykład? Zjeżdżaj z tego portalu nowoporządkowy agencie antychrysta...

Portret użytkownika aron jasnowidz

UKRAINA TO przykład idealny

UKRAINA TO przykład idealny bo wypędzono jaszczura(raptila) do jego brata i zrobili to zwykli ludzie uważani przez mieszańców za niewolników,reszta to otoczka dla nie widzących i nie wierzących , aby tkwili jeszcze w starym sysytemie i pracowali na nich(mieszańców) ,jeszcze rok temu myślałem podobnie ,a teraz kiedy dano mi widziec i słyszeć i robić więcej ,dzielę się tą wiedzą a słowa ranią tylko tych co nie znaja swojej wartości mój ty aniele jasności i wiedzy.pozdrawiam i życze wszyskiego dobrego
ps, rasy obce też tocza taką samą walkę jak my ,dlatego teraz zobaczymy wiecej nieistniejącego i niemozliwego abysmy przygotowali sie na spotkanie z tymi co wygrają . Obojętnie jak nazwą to co będzie sie teraz działo nie zmieni to faktu że jest to walka ras na każdym poziomie a ponieważ u władzy są mieszańce dlatego wspaniale będzie patrzeć jak natura ludzka pokonuje podczepienia ,a przykład mieliście ostatnio w sejmie Smile wiec tak jak pisałem znaków będzie mnóstwo ważne aby umiec je odczytać i nie dać się ustawić po któreś stronie medalu z poziomu ludzkiego tylko zakręcic medalem i patrzeć jak piękną kulę robi tańcząc na stole bo to dopiero jest całość obrazu.

Portret użytkownika wymyslonynick

Kolego, kogo masz na myśli w

Kolego, kogo masz na myśli w ostatnim zdaniu?
Sprawiedliwy w dzisiejszych czasach narzeka, ponieważ jest ucisk przez złych ludzi, sprawiedliwy jest praktycznie wszechwiedzący, jest i musi być mądrzejszy od zwykłych ludzi aby czasem myśleć za innych, ma też duże ego, ponieważ musi chronić swego charakteru aby media go nie zmieniły, a za pieniędzmi pędzi każdy, bo dzisiaj w obecnych czasach wielu musi pracować i zarabiać niestety. O czym ty więc o czym ty mówisz? O wypędzeniu sprawiedliwych? Żebyśmy ciebie nie wypędzili z tego forum sekciarzu.

Portret użytkownika aron jasnowidz

zajrzyj na moja stronę

zajrzyj na moja stronę oglądnij filmy a potem wyzywaj ,sprawiedliwy nie ten co żyje w tym systemie tylko ten co ma odwage go zmieniać uzywając tego co wmówiono nam że nieistnieje lub jest niemożliwe ,przekaz pisany jest z poziomu duszy i ego i automatycznie diagnozuje ludzi ,na tym polega pomoc ludziom przez istoty wyższe ,i chciałbym aby wszyscy sekciarze uzdrawiali ludzi to juz bysmy byli w nowym świecie ,ale dziękuje za post ,każda wpowiedź pozwala zwiekszyć wiedze potrzebna do zmian na ziemi i zwieksza wiedze istot które pomagaja ludziom ,bo gdy będziemy sie jednoczyć przeciwko niesprawiedliwości każdy, ten co wierzy i niewierzy ,będa mieli równy wpływ na jego obalenie.pozdraiwam

Portret użytkownika KaszmirowyDodykElarbusa

Witaj Aronie! jak też jestem

Witaj Aronie! jak też jestem wysłannikiem ciemnych komnat wirującej magmy wszechświata, podróżuję jak Tesla do innych wymiarów i w trzeciej galaktyce słońca drugiego okręgu, rada cywylizacji Torgów opowiedziała mi o ziemianinie który przybywa na ich planetę i porywa małe torgi w celach bliżej nie określonych, ale zawsze dzieci te skarżą się na bule miejsc rozrodowych. Zastanawia mnie jedno że pewna dziewczynka powiedziała że zrobił jej to Aron z ziemi, uśmiałem się bo skąd ona może o tobie wiedzieć, przecież ty tak daleko ni9e pordóżujesz