Masowe obserwacje UFO na oficjalnych nagraniach NASA

Kategorie: 

Powyższe nagranie przedstawia bardzo dużą ilość dotychczas zarejestrowanych anomalii, które towarzyszyły ludzkiej aktywności w kosmosie. Ich masowość jest zaskakująca.

 

Astronauci od zawsze widywali dziwne obiekty podczas misji orbitalnych i księżycowych. Internet aż roi się od filmów rejestrowanych z oficjalnych transmisji z ISS. Często gdy pojawiało się coś dziwacznego kamery były wyłączaniem, ale w sieci jest bardzo dużo takich nagrań.

 

Oczywiście część z tych filmów może być źle interpretowana i z pewnością da się racjonalnie wyjaśnić wiele z nich. Wiele z tych obiektów to śmieci, ale nie ma zupełnej pewności, że można tak zaklasyfikować wszystkie. Wygląda to tak, jakby ktoś od dawna, od początków ziemskiego programu kosmicznego, towarzyszył naszej aktywności, obserwując nasze postępy.

 

Wygląda na to, że agencje kosmiczne zdają sobie sprawę z obecności tych "antropologów" z innych światów, którzy obserwują postępy naszego gatunku. MOżna powiedzieć, że filmy takie jak ten potwierdzają teorię rezerwatu, jakim jest dla nich nasza Ziemia.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika golem

Widzę, że wywiązała się tutaj

Widzę, że wywiązała się tutaj ciekawa dyskusja. Tym razem wspomnę o podobnych rzeczach, ale to będzie zupełnie inne podejście. Co niektórzy pewnie wiedzą, czxym są channelingi. Biorąc pod uwagę niespełnione obietnice oraz pseudoduchowy bełkot nieaz będący parodią sensownej składni w zdaniu można śmiało stwierdzić, że to jest do niczego i bez sensu. Większość słów przekazów to jedynie obiecanki cacanki.
A teraz nawiąże do wspomnianego tu oczyszczania planety z ludzi. Nawet na pewnym blogu (znanym pośród new ageowcow) była gadka o tym, że channelingi opiewające w przeróżne wizje katastroficzne pochodzą od istot astralnych niższego szczebla. Aron nie wiem czy sobie zdaje sprawę z takich rzeczy. Sądzę, że on właśnie na czymś takim albo podobnym opiera się, strasząc tak naprawdę czystkami rasowymi na Ziemi w formie kataklizmów.
A teraz coś innego. W channelingach była mowa o niejakim programie Nesara. Podobno dlatego był zamach 11 września 2001 roku, bo ponoć w jednym z komputerów były dane, które już wtedy miały służyć wprowadzeniu tego projektu. Rzekomo wszelkie skarby Watykanu miałyby posłuzyć powstaniu jednej waluty na cały świat i że każdy mógłby założyć konto w jakimś banku w USA i wziąć sobie ile tylko zażyczy. Potem pojawiały się channelingi o tym jakoby miałoby być na "dobry" początek kilka walut na świecie, żeby ostatecznie przejść do jednej. Dobrze wiem, że to jest śmieszne i niedorzeczne, ale jakby miało tak być naprawdę to oznaczałoby to raczej większą inwigilację raczej aniżeli wolność. Nie jaki Salusa oznajmił także, że Obama dba o zmierzaniu Ziemi w stronę tych tzw wyższych wymiarów, w co naprawdę już ciężko jest uwierzyć.
I niech nikt nie pieprzy farmazonów o tym żenującym nawracaniu się, bo jak ma się na głowie zbyt wiele spraw na co dzień to niech taki mądrala od "oświecenia" zamieni się na miejsca z tą osobą. Zobaczymy czy wymądrzałby się. Oczywiście będzie jakieś smęcenie o doświadczeniach, że takie i takie się wybrało zanim przyszło się na ten świat jako człowiek, ale wiedzcie o tym, że ruch lightworkers stanowi coraz to większe pośmiewisko i przybywa tych, którzy nie są tylko zawiedzeni tymi opóźnieniami, ale są zbuntowani podobnie jak ja. I jeszcze jedno. Karma nie jest związana z poczuciem winy, więc nie wkręcajcie tych sstaroświeckich bajek o tym, że w kolejnym wcieleniu wszystko odbije się. Może i byłoby to możliwe, ale oprócz kolorów czarego i białego są jeszcze odcienie szarości. Nie wszystko jest do końca dobre jak i złe. Jak będę miał ochotę i czas to mogę stoczyć tu sparing z kimś na takie tematy. Nie trzeba czytać wielu książek, aby to zrozumieć. Logika się kłania i nic więcej.
Skoro obiecali, że kto będzie chciał to będzie bogatym i nie będziem musiał walczyć o przetrwanie w ramach obecnego systemu to oczywiste, że tym bardziej nikomu nie będzie chciało się dokonywać zmian na lepsze, bo jak ci co "nadzorują" (a właściwie to omamiaja) lightworkerami okazują się być frajerami nie wartymi jakiejkolwiek uwagi no to niech smarują wroty w takim razie.

Portret użytkownika aron jasnowidz

witaj wejdź na moją storne na

witaj wejdź na moją storne na facebooku ,ja nie strasze tylko informuje ,nie jestem sędzia tylko drogowaskazem ,nie bawiłem sie w medytacje na zasadzie ,jestem otwarty i czekam co do mnie przemówi jak wiekszość chanelingowców,tylko dano mi zgrać świadomości juz w nowej erze ,zgrałem śwaidomość (rozum) ,podświadomość (pamięć z pobrzednich bytów do których mam dostep ) i nadświadomość ( wyższe ja ) w jedną kompletna świadomość i to pozwoliło mi na kontakt z istotami wyższymi ,które najpierw pokazały mi w medytacji co i czym sa ,potem pokazały zadanie jakie otrzymały ,zapytąły czy chciałbym w tym uczestniczyć i tak to się zaczeło ,później dołaczyli do tego moi przyjaciele i aby udzowodnić ludziom ze nowa era jest ,dali nam argument w postaci leczenia nieuleczalnych chorób ,czyli czynienia cudów a zankamai sami się zajmuja ,stad zmiany pogodowe ,anomalie itp ,będe wstawial rpzekazy dla ludzi w komentarzach do tych zmian które opisuje inne medium ,w momencie kiedy dostaje przekaz od Góry wówczas pisze szybko i potem na facebooku w swoich znajomych możesz zobaczyć i popisac  z ludźmi kórym pomogłem wymiernie ,do znajomych doodaje tylko tych ludzi którym pomogliśmy aby szybko i łatow mogli wymieniac się swoimi dośwaidczeniami podczas uzdrowień duszy lub ciała ,filmy maja wam pokazac ze to co pisze jest podyktowane ogólnym dobrem ,że do tej pory zdrowi unikali niepełnosprawnych i omijali ich probelmy a teraz kiedy w nowym świecie nie bedzie pogoni za pieniedzmi i pazerności i chciwości to uleczeni niepełnosprawni bedą uczyli życ ludzi zdrowych z perspektywy nieszczęscia jakie doznali,zdrowy człowiek któremu zabrali firme i pieniądze idzie się wieszać w tym swiecie zamiast zadać sobie pytanie ,dlaczego tak się stało i znaleźć lub wogóle zacząć szukac odpowiedzi na nie ,,mi zabrali wszystko ,pieniazde ,firmy ,a dali dar o jakim nawet nie marzyłem wiec nie pisz że ten świat ma sie nie zmieniac i że ma byc wszystko po staremu bo idzie nowe i od nas zależy czy je przyjmiemy i powalczymy z bandyckim sysytemem czy damy się jeszcze bradziej zniewolic , upodlić i zniszczyć .

Portret użytkownika golem

Słuchaj nie wątpię w Twoje

Słuchaj nie wątpię w Twoje zasługi i dlatego nie muszę nikogo się o to pytać. To dobrze, że zachowujesz inaczej niż wyznawcy channelingów opublikowany na pewnym znanym blogu, który obecnie zaczyna już kuleć. Tak w ogóle to wysłałem już PW i czekam na odpowiedź. Uwierz mi, że nie trzeba samemu się otwierać na to wszystko. Wyobraż sobie, że "otwierają" innych na to wszystko. Wspominane było m. in. o zmianie DNA itp itd. A ja mam pytanie dlaczego służę jako królik doświadczalny w jakiś chorym eksperymencie przeprowadzanym na odgległość? Chcę jedynie poznać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Nic więcej mnie nie interesuje, a to że mam taką a nie inną osobowość i nie musi to się podobać tym z "góry" (nieważne kim są). No dobra wieszają się, ale mnie to też nie obchodzi, bo nieraz przekonałem się, że nad słabeuszami nie ma co się litować. Jak ktoś jest słaby to i się nie zstanowi, więc jak chce to niech zalicza sobie samobója. Doświadczenia nauczyły mnie obojętności wobec tych, co czuli się tacy ponad "biedakami", a jak do nich bieda zapukała to płacz, lament i autodestrukcja. W kretyństwach channelingowych mówiących o tym, że bycie kimś postronnym i nie angażującym się w jakieś marne tragedie okazało się jednym z niewielu wskazówek, które można uznać za przydatne. Na razie jedynie toeretyzujesz, ale jak sobie wyobrażasz to przejście z pieniędzy do wolności? Dlatego wspomnialem o obiecankach cacankach takich jak program Nesara. Jak nic na ten temat nie wiesz to po prostu przyznaj się do tego, a nie k..wa owijasz w bawełnę. Dobrze wiem, że samej istoty działania finansów nie rozumiesz zbytnio. Sam nie jestem jakimś geniuszem, ale jestem w stanie zdać sobie sprawę z tego, że takie nawoływania do zamiany w jakieś gołąbki pokoju i to z miejsca za bardzo mija się z celem. Albo zaczną wprowadzać ten program w życie (o ile nie jest to jakiś stek bzdur), albo robię swoje i w razie powodzenia mojej operacji będę najiększym przeciwnikiem inicjatywy odnośnie tymczasowego systemu finansowego.
Jak żądam konkretów to żądam konkretów. Czy ja się niejasno wyrażam? Jestem jakimś półgłówkiem? Nie będę pisać z ludźmi, których wcześniej miałeś na myśli, bo wiem, że nie znają odpowiedzi na moje pytania. Aha i ponadto będę dokonywał wszelkich starań, żeby wyposażyć się w niezbędną "zabaweczkę" przeciw wszelkiej maści kosmicznemu dziadostwu, jakie tylko będzie starało się być nieproszonym przeze mnie gośćmi. Do mnie nikt spoza Ziemi nie będzie miał prawa wstąpić, a jeśli chodzi o teren lokalny to o propagandę z mojej strony nie będzie ciężko tym bardziej, że prowadzę bloga antychannelingowego, gdzie wyśmiewane i krytykowane jest wszystko, co dla niektorych na pozór nie jedzie hipokryzją.

Portret użytkownika pilip

przed chwilą tzn. o godzinie

przed chwilą tzn. o godzinie 2:00 będąc na dworzu usłyszałem dwa przytlumione uderzenia/wybuchy? w odstępie jakiś 2-3 sekund, zaraz po drugim z nich niebo z zachodniej strony zaświeciło się na  biało, na chwile znow sie zrobilo ciemno i zaswiecilo ponownie tym razem kolorem fioletowym. wszystko skonczyło się ponownym przytlumionym uderzeniem. o ile dzwięki mogly byc hałasem z osiedla tak rozbłyski na pewno nie były normalne. trwały krótko lecz były na prawde bardzo intensywne,rozjasniały dużą częsc nieba. 
szczecin - kołobrzeg, czy też ktoś to widział/słyszał?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Istotnie ilość zjawisk

Istotnie ilość zjawisk będących anomalią w naszej rzeczywistości jest szczególnie niepokojąca, jesli rozważymy ich obecność w kontekście skolaborowanych z niektórymi, niejawnymi rasami ( Szaraki i podobne) ziemskimi naszych władców.
Oby powrót na Ziemię Aniołów Jasności zniszczył te kreatury, które nas hodują i wyzyskują, żywiąc się naszym życiem dla swojej plugawości istnienia.
 Może Ten Co NAs Stworzył nie opuścił do końca swoje nieszczęsne dzieci...?

Strony