Michio Kaku potwierdził słowa Davida Icke'a na temat natury rzeczywistości

Kategorie: 

David Icke był osobą znaną już w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Wtedy jednak był raczej uważany za dziennikarza sportowego a nie specjalistę od spisków. W 1991 roku udzielił słynnego wywiadu, w którym opowiedział o swoich teoriach na temat natury rzeczywistości i o swoich ustaleniach na temat gadziej rasy, reptalian, która według niego rządzi światem.

 

Icke bardzo boleśnie odczuł ten wywiad telewizyjny ponieważ otworzył się na ludzi, a jedyne co uzyskał w zamian to publiczne wyszydzenie, które wiązało się z wieloletnim ostracyzmem. On sam zamiast się załamać skupił się jeszcze bardziej na udowodnieniu swoich ekscentrycznych teorii. Udało mu się odnieść sukces i wydaje obecnie liczne pozycje książkowe, które są tłumaczone na wiele języków.

 

Oprócz kontrowersyjnych teorii o reptalianach, którzy kontrolują świat wypowiedział on przed laty niezwykle ciekawe słowa na temat natury naszej rzeczywistości.  Objaśnił to niczym zawodowy fizyk teoretyczny wskazując, że nasz wszechświat i każdy inny jest jak stacja radiowa czy telewizyjna, do której dopiero trzeba się dostroić.

 

To zdumiewające, ale słynny fizyk teoretyk Michio Kaku, współtwórca teorii strun po latach opowiada o wielu wszechświatach otaczających nas jednocześnie, do których trzeba się dostosować. Tym dostosowaniem jest stawanie się rzeczywistości w danym momencie w jeden z możliwych sposobów i to, w której się znajdujemy zależy od naszego dostrojenia do właściwej struny z właściwym wszechświatem. Wygląda to zdumiewająco podobnie.

 

Oznacza to tylko tyle, że istota rzeczywistości jest do wyczucia nawet dla laików, ale aby było to możliwe konieczne jest uzyskanie pewnego rodzaju oświecenia, którego najwyraźniej mógł doznać David Icke. Z jego niektórymi ustaleniami i przekonaniami może być czasami trudno się pogodzić ludziom o z góry ustalonych poglądach, ale za tę intuicję należy mu się szacunek.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika MI)(ER

Zapomniałeś o jednej

Zapomniałeś o jednej najważniejszej rzeczy a jest nią DUSZA Ale znając czasem twój poroniony tok myślenia To i to pewnie widziałeś w podreczniku babci stasi..... To że czegoś nie jesteśmy w stanie dostrzec lub wytłumaczyć  świadczy tylko i wyłącznie o naszym WIELKIM BRAKU NIEWIEDZY. Pozdrawiam

Portret użytkownika prestissimoLIVE

Mój poroniony tok myślenia?

Mój poroniony tok myślenia? Może jakiś realny przykład, cytat i link do niego? Bo jak widzę to operujesz określeniem, które w 100% pasuje do twojego toku myślenie czyli zawierania w niedopowiedzianym podtekście kosmicznej znaczeniowości i ogromności czegoś czego nie widać, a zwyczajnie czegoś czego nie ma. 
Wykarmiłeś swą psyche na teoriach i wyobrażeniach zapisanych w annałach godnych określenia właśnie podręcznika babci Stasi i do mnie pijesz z takim tekstem? No cóż nie pierwszy to raz spotykam oponenta z zaburzeniem postrzegania rzeczywistości, który chce mnie ściągnąć na swój poziom. Otóż rozczaruje cię, ja mam wystarczająca wiedze by wytłumaczyć wszystko to co ty postrzegasz jako niewyjaśnione i tym sie różnimy. To co dla ciebie stanowi ciemny mrok dla mnie jest jasne i przejrzyste, a jak chcesz się przekonać to nie prowokuj szczeniackimi atakami ad persona w stylu "poroniony tok myślenia" tylko zdobądź się skoro inteligent światły jesteś na rzeczowa i retoryczna dyskusję. 
Chcesz dyskusji to bez ataków i prowokacji sprowadzających ciebie samego do poziomu gleby.
PS i może się ujawnisz z nazwiska kim jesteś bo na razie jesteś nikim nawet nie zarejestrowanym.

Portret użytkownika Morfeusz

Koledzy niema co się boczyć

Koledzy niema co się boczyć na ludzi co moją rozumek krótki (wyjaśnię termin rozumek krótki to znaczy że to są ludzie którzy budują w sobie takie pudełeczko do którego wstawiają co jest możliwe co nie, zamykają pudełeczko i koniec nic więcej nie da rady by do tarło do tego pustego łba żenada.....) więc powiem jeszcze słynne porzekadło : że nie kłóć się z idiotą bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra bo ma w tym już doświadczenie.    
 miłego dnia .....panowie

Radziłbym poczytać teorie strun i ostatnie odkrycia LHC czyli Zderzacz Hadronów w CERN czym tak naprawdę   są … powiem tak jak bym powiedział to byś tak nie obrażał kolegów że potracili rozumy to że niema  na coś  dowodu to nie znaczy że tego niema i obudź się bo to ty śpisz i nawet o tym nie wiesz….

Portret użytkownika prestissimoLIVE

Ręce ze świstem opadają.

Ręce ze świstem opadają. Przeczytałem niektóre komentarze i ubolewam nad ludzką głupotą szczerze. W artykule przeczytałem zaś, że DI odniósł jakiś sukces i ostatnio wydaje książki i publikacje. Jakiż to niby sukces? W biciu rekordów paranoi chyba bo innego nie widzę. Pytam jaki to ma niby być sukces?
Zamiast pisać takie głupoty i komentować w tak absurdalnie nierealny sposób proponuje zająć się naszą realna rzeczywistością i sięgnąć po kamery, aparaty fotograficzne, teleskopy i przede wszystkim lornetki i poświecić czas nie na czytanie i pisanie tych głupot tylko na obserwacje. Tam w chmurach prędzej zobaczycie przy odrobinie szczęścia to co wam bardziej rozjaśni w głowach obraz rzeczywistości niż publikacje wyssane z palca oparte na pseudo artefaktach i mitach wynikających z błędnych interpretacji starożytnych pism i artefaktów, których w wydumane znaczenia i hipotezy ubierają ludzie o zwykłych skłonnościach do konfabulacji.
Rozpisujecie sie tutaj o niewidzialnych światach jakbyście je widzieli. Zalecam zimne prysznice. Zwidy o innych światach odejdą w tydzień.

Portret użytkownika Pilgrim

A jednak... Sądzę, że Icke

A jednak... Sądzę, że Icke nie używa metafory - "reptilianie", "obcy" zapewne stosują proces metamorfozy, upodabniają, na drodze sztucznych przemian biologicznych (coś w stylu hodowli komórek, drukarki 3D ciała ludzkiego, posiew ludzkich komórek), swój wygląd zewnętrzny do ludzkiego, w naturze także znany jako mimikra. Proponuję obejrzenie tego konceptu w serii "The Outer Limits" seria I odcinek 20 "Birthright".  Nie doceniacie inteligencji technologicznie wyżej stojących "obcych"... Mierzycie ich i oceniacie ludzkim umysłem. Błąd...  http://www.imdb.com/title/tt0667865/plotsummary?ref_=tt_ov_pl

Do myślenia potrzebny jest mózg, nie mówiąc już o człowieku...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zielonawyspa

Należy też dodać, że w

Należy też dodać, że w monografiach [1/5] i [1/4] (patrz tam podrozdziały W5.1 z tomu 18 i K5.1.1 (N5.1.1)) opisane zostały urządzenia techniczne zwane tam urządzeniami ujawniającymi, które pozwalają aby obiektywnie potwierdzać czyjąś przynależność do aparatu okupacyjnego UFOnautów. Jak narazie UFOnauci jednak sprawiają że na Ziemi nikt jeszcze nie podjął budowy tych urządzeń.
 
C. Cechy których obecność upewnia że jest się na właściwym tropie. Dostrzeżenie u sprawdzanych osobników cech które są unikalne dla UFOnautów, a które opisane zostały w punkcie D poniżej, jest bardzo trudne. Wszakże UFOnauci są trenowani w ich ukrywaniu. Istnieje jednak inna grupa cech które typowo są obecne u UFOnautów, jednak z którymi owi UFOnauci tak mocno się nie ukrywają. Oto one:
       C1. Działanie na szkodę ludzkości. UFOnauci są wysyłani na Ziemię w jednym celu - aby spychać ludzkość w dół i aby szkodzić naszej cywilizacji. Cokolwiek więc uczynią zawsze działa to na szkodę ludzkości, znaczy podburza, prześladuje, blokuje, udaremnia, zniechęca, zwodzi, zaślepia, itp. Jednocześnie jednak aby ukryć tą swoją szkodliwą działalność, ich hałaśliwa propaganda wmawia ludziom że wszystko co uczynią jest dla dobra ludzi. Dlatego jeśli się przyjrzy dokładnie wynikom działań któregokolwiek z owych UFOnautów przebywających na Ziemi, wówczas natychmiast uderza nas ogromna sprzeczność. Mianowicie oficjalnie wszystko na ich temat będzie nam wmawiało że to co uczynili lub czynią jest dla ludzi "dobre". Jednocześnie, jeśli zechce się owo "dobro" zmierzyć lub zdefiniować, wówczas się okazuje że faktycznie jest ono "złem". Okazuje się bowiem, że jest ono źródłem prześladowań ludzi, zaporą blokującą postęp, faktycznie nic konkretnego nie wygenerowało, nie wiedzie do nikąd, itd., itp.
       C2. Nieodparty pociąg do sławy, przewodzenia, zadziwiania maluczkich, chwalenia się, itp. Działają one na UFOnautów tak jak światło działa na ćmy. To właśnie dlatego najwięcej UFOnautów można znaleźć w gronie najróżnieszych przywódców, polityków, magików, piosenkarzy, sławnych aktorów, itp. Nawet zaś kiedy rodzaj sabotażu jaki realizują na ludzkości zmusza ich aby udawać zwykłych ludzi, ciągle będą oni starali się formować swoje lokalne "królestwa", nadawać ton, udawać większych niż faktycznie są, bez przerwy się czymś chwalić, itp., itd.
       C3. Szokujące lenistwo i upodobanie do oddawania się przyjemnościom życia. To zaś wynika z praktykowanej przez nich filozofii tzw. pasożytnictwa
 
Niniejsza strona ma na celu ukazanie gorzkiej prawdy na temat sytuacji w jaką ludzkość wprowadza się swymi obecnymi niemoralnymi tendencjami. Nazywa ona też owa sytuację po imieniu. W końcu ilustruje też ona że ludzkość NIE ma innego wyjścia niż zaadoptować filozofię totalizmu we wszelkich swoich działaniach. Opisana na tej stronie sytuacja mogłaby się zdarzyć tylko we wszechświecie pozbawionym Boga. Natomiast we wszechświecie w którym wszechwiedzący i wszechmocny Bóg nadzoruje rozwój ludzkości (tj. w takim świecie fizycznym który odznacza się unikalnymi cechami wyjaśnionymi w punkcie #B1 totaliztycznej strony o nazwie changelings_pl.htm), Bóg podejmuje najróżniejsze interwencje które obniżają szanse zaistnienia takiej sytuacji. Przykładowo, ludzie są wcześniej edukowani z pomocą celowych "symulacji" o okropnościach okupacji przez wysoce niemoralne istoty dysponujące nadrzędną techniką - po szczegóły patrz punkt #F7 poniżej na tej stronie. Ponadto, blokowany jest też dla ludzkości dostęp do urządzeń technicznych które swoją mocą przekraczałyby poziom moralny ludzi - po szczegóły patrz tzw. przekleństwo wynalazców opisywane np. w punkcie #B2 strony o nazwie mozajski.htm. Stąd sam fakt, że strona ta identyfikuje i ujawnia trendy oraz sytuacje jakie są charakterystyczne dla otwartych interwencji Boga nastawionych na niedopuszczenie aby ludzkość znalazła się w opisywanej tutaj sytuacji, są jednym z najistotniejszych osiągnięć tej strony. Wszakże dokumentują one że Bóg jednak istnieje oraz działa dla dobra całej ludzkości - na przekór tego co na temat Boga błędnie wmawia nam oficjalna nauka.
 
Pasożytniczo nastawione osoby będą się spodziewały, że niemal całość ich życia powinna być spędzona na odpoczywaniu i na doświadczaniu wszelkich tych przyjemności, jakie są dostępne dla tak technicznie zaawansowanych istot jak one. Jednak niefortunnie dla nich, większość przyjemności jakich spodziewali się będą od życia, dostarczanych jest przez innych ludzi. Wszakże to inni ludzie dają im seks, utrzymują ich przy zdrowiu, zapewniają im życie towarzyskie, organizują funkcjonowanie ich społeczeństwa, oraz wykonują dla nich wszelkie owe niepowtarzalne prace i usługi, jakie nie mogą być zrealizowane przez maszyny, takie jak gotowanie, prace domowe, wychowywanie ich dzieci, uczenie, naprawianie, sterowanie i programowanie ich robotów, budowanie i uruchamianie ich fabryk produkcyjnych, operowanie kopalń, usuwanie ich śmieci, itp. To zaś oznacza, że aby cieszyć się wszelkimi owymi przyjemnościami, jakie muszą być dostarczane przez innych ludzi, niestety przyszłym pasożytniczym pokoleniom ludzi na Ziemi potrzebny będzie dostęp do jakiejś formy ludzkich niewolników. Jednak jedynym sposobem posiadania takich niewolników, bez jednoczesnego doznawania moralnego kaca że gnębi się swoich własnych współobywateli, byłoby zamierzone hodowanie ludzi, jacy byliby mniej rozwinięci technicznie i naukowo od nas.
http://www.totalizm.pl/evil_pl.htm

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony