Mieszkańcy Norylska obserwowali UFO

Kategorie: 

Nad Norylskiem zaobserwowano UFO, donosi TV "Krasnojarsk". Potwierdza to wielu świadków. Zdezorientowani i przestraszeni mieszkańcy miasta dzielą się chętnie opowieściami o swoich przeżyciach. Chcą przebadania sprawy, aby dowiedzieć się prawdy na temat tego, co się wydarzyło.

 

Jarzący się obiekt w kształcie trójkąta zawisł nad bazą Urvantseva w Norylsku. Potem miał oddalić się w kierunku miejscowości Talnaha.

„Co jakiś czas emitował promienie światła i wznosił się rytmicznie w górę i w dół” – powiedziała Valentina Kosowa, świadek zdarzenia.

„Mogę tylko założyć, że coś takiego miało miejsce” – mówi z kolei Maria Korina, szefowa Narodowego Centrum Hydrometeorologii w Tajmyrze. „Jestem przekonana, że nie była to nasza radiosonda, która codziennie o 19.00 wznosi się na wysokość 15 kilometrów w atmosferę. O godzinie 12.00 nic nie miało prawa się tu pojawić. Może światło słoneczne odbijało się w chmurach…?”.

Nad Norylskiem często obserwowane są niewyjaśnione zjawiska. W Internecie jest pełno filmów na ten temat. I nie wszystkie z nich da się wytłumaczyć logicznie. W sieci popularność bije film przedstawiający świetlistą postać poruszającą się po garażu. Autor nagrania twierdzi, że wcześniej istota ta dwa dni stała bez ruchu. Na innym filmie widać, jak z dużą prędkością niezidentyfikowany obiekt wylatuje z kamieniołomu.

Istnieją różne sposoby, aby wyjaśnić to, co stało się nad Norylskiem. Wiele osób chce wierzyć, że obcy z odległych galaktyk odwiedzają Ziemię. I być może tak jest – konkludują autorzy programu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Ufo to okupanci Ziemi i nas

Ufo to okupanci Ziemi i nas ale jest też działalność inna
Ta praca nosi tytuł „WUNDERLAND 3 - Mały Apokryf” i jest poświęcona temu, jak na przestrzeni kilkudziesięciu lat zjawisko pod nazwą ufomatactwo - czyli matactwo, w którym wykorzystano elementy ufologii zostało wprzęgnięte w służbę polityki, a właściwie w służbę sztuki prowadzenia wojen, która jest tejże polityki prostym przedłużeniem...
Moją pracę można śmiało nazwać apokryfem, bowiem jest to praca wyjątkowo wredna z punktu widzenia prawowiernego, czy jak kto woli - ortodoksyjnego ufologa. Jest ona wredna dlatego, że w niej pozwoliłem sobie poddać w wątpliwość tak uznane przez światową ufologię i kultowe wręcz przypadki, jak m.in. Eksperyment Filadelfijski, Incydent w Roswell czy ufokatastrofę na Spitzbergenie, o które kruszyły kopie pokolenia ufologów i innych specjalistów od Nieznanego. Właśnie dlatego uważam, że warto zamiast argumentów pro przedstawić także argumenty contra. Trzeba przedstawić także kontrargumenty, które wskazują na to, że to wcale nie Obcy i Ich pojazdy stoją za ufozjawiskiem na naszej planecie. A że nie mam dowodów - być może kluczowych na potwierdzenie moich wątpliwości - to dlatego właśnie nadałem ów bulwersujący podtytuł: „Mały Apokryf”...
Tytuł „WUNDERLAND” jest nawiązaniem do dwóch wcześniejszych moich książek, w których usiłowałem udowodnić, że za wszelkimi dziwnymi przypadkami i wypadkami w powojennej historii świata mogą stać niektóre obłędne ideologie i konkretni ludzie - ludzie IV Rzeszy hitlerowskiej, którym wciąż marzy się panowanie nad światem.
Maszynopis tej pracy powstał w 1992 roku, a więc musiałem doń dodać parę najnowszych wydarzeń.
Kończąc chciałbym podziękować tym, którzy przyczynili się do powstania tej pracy: ufologom - Panu prof. Bronisławowi Rzepeckiemu z Krakowa, Panom mgr Krzysztofowi Piechocie z Warszawy, Panu dr Milošowi Jesenský’emu z Krasna nad Kysucou na Słowacji, Panu Ole Jonny Brćnnemu z Drammen w Norwegii, Panu red. Clasowi Svahnowi z Järfälla w Szwecji, Panu red. Wadimowi K. Ilinowi z Sankt Petersburga i Panu dr Kiyoshiemu Amamiya z Tenri w Japonii oraz Panu Albertowi Rosalesowi z Miami i Pani red. Cathy Zollo z Naples na Florydzie, USA.
Pragnę tu także podziękować ludziom, którzy opublikowali tą pracę częściowo na łamach swoich magazynów Panom: red. Markowi Rymuszko z „Nieznanego Świata”, red. Ryszardowi Z. Fiejtkowi z „UFO”, Redakcji „Czasu UFO” i „Świata UFO”, Koleżankom i Kolegom z Małopolskiego Centrum Badań UFO i Zjawisk Anomalnych - w tym Panom: Marcinowi Mioduszewskiemu i Łukaszowi Świerczowi, dzięki którym ta praca znalazła się w Internecie na stronie www.ufocentrum.org. Dziękuję Wam wszystkim raz jeszcze, a Czytelnikowi życzę przyjemnej lektury.
cała książka znajduje się na tej stronie
http://www.sm.fki.pl/Lesniakiewicz/Lesniakiewicz.php?nr=WUNDERLAND_3_Maly_Apokryf
 

Portret użytkownika student

Sam wykonałem już trzy

Sam wykonałem już trzy zdjęcia niezidentyfikowanych obiektów i nadal nikt nie może wyjaśnić co to było.Prawdę mówiąc lata tego tak dużo,że tylko ten co nie patrzy w niebo ich nie zobaczy.

Portret użytkownika zibi

Żadna nowość,po niebie dużo

Żadna nowość,po niebie dużo tego śmiga,w tamtym roku widziałem te jasne obiekty,panowie czas popatrzeć w nocy w niebo,oby komóś system nie siadł,a co dopiero niedowiarki powiedzą,dla pracowników to tylko nowy artykuł nie chłopaki zaraz minusy polecą i jak pisałem nie da się tego schować pod uszko albo pod dywan

Portret użytkownika darmi

zibi mógłbyś poddać analizie

zibi mógłbyś poddać analizie ten film i powiedzieć mi czy tam jest ingerencja programu do obróki filmów? http://www.youtube.com/watch?v=sHVbiooPU8o Wcześniej kiedy to wrzucałem zostały wykluczone owady oraz kołujące ptaki.Podobne białe pkt obserwowałem na niebie w maju b.r z tą różnicą że wieczorem i te białe obiekty leciały w lini prostej, a nie jak na tym materiale w różne koła itp. dla mnie to wciąż za mało...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika darmi

Drogi [email protected]`ie są 2 powody. 1

Drogi [email protected]`ie są 2 powody. 1 z nich to opinia ornitologa, któremu zaprezentowałem materiał i zaprzeczył by mogły by być to jakiekolwiek ptaki także drapieżniki. 2.Powód to moja obserwacja - miałem okres w życiu gdy troche podróżowałem samolotami, zawsze starając się siedzieć przy oknie; nigdy nie widziałem ptaków nad chmurami zawsze pod. A ty widziałeś kiedyś ptaki nad chmurami? Oczywiście opinia 1 ornitologa to może być za mało.

Portret użytkownika b@ron

darmi...w związku z tym że

darmi...w związku z tym że przypomniał mi się ten film ,już go prezentowałeś tutaj (ty albo ktoś inny) jeden kolega wytłumaczył mi właśnie jedną rzecz odnośnie tego filmu, tak więc przyznaję ci rację to jest ufo a dokładniej mówiąc dwa ufa .pozdrawiam Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Diament

darm ciekawy ten Twój

darm ciekawy ten Twój film-znacznie ciekawszy niż tytułowy. aż się rzuca na język aby powiedzieć, że widać podobieństwo obiektów z tych 2ch filmów... Tylko w tym Twoim one fantazyjnie nie umiem znaleźć w tym momencie innego słowa "bawią się":)
wg mnie nie ma tam ingerencji żadnym programem- to autentyczny film.

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell