Mieszkaniec Kosowa ogłosił się wcieleniem Hitlera

Kategorie: 

Emin Djinovci, mieszkaniec Kosowa, wierzy w reinkarnację i uważa siebie za wcielenie Hitlera. 49-latek zarabia na życie, biorąc pieniądze od turystów za pozowanie do zdjęć oraz kopię książki „Mein Kampf”.

 

Djinovci, jak Hitler, nosi charakterystyczne wąsy i grzywkę, zaczesaną na bok.

„Podobnie jak on, walczyłem z Serbami - moimi wrogami” - mówi mężczyzna. „Inspiruje mnie charakter Hitlera, bo walczył z moimi wrogami. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Tak, Serbowie to moi wrogowie i wcale tego nie ukrywam” – wyjaśnia Emin i szczyci się swoim podobieństwem do wodza Trzeciej Rzeszy.

Djinovci, ojciec pięciu córek, nazywa swoje dzieci „dziećmi Hitlera”. Człowiek ten próbował udawać Hitlera w Niemczech, gdzie pracował w jednym z magazynów. Aresztowano go za to, bo krzewienie nazizmu w ojczyźnie Hitlera jest surowo karane i zabronione. W 1998 roku Emin wyjechał z Niemiec do Kosowa, aby u boku Albańczyków walczyć przeciwko niepodległości Serbii.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika 1889

Ten człowiek nie może być

Ten człowiek nie może być wcieleniem Adolfa Hitlera. Mając 49 lat w 2016 roku, urodził się w 1967 roku, a Adolf Hitler zmarł w 1945 roku. Pomiędzy śmiercią Adolfa Hitlera a narodzinami tego człowieka jest różnica tylko 22 lat. Adolf Hitler żył 56 lat, a przerwa pomiędzy kolejnymi wcieleniami jest najczęściej zależna od długości życia. Im starszy człowiek w chwili śmierci, tym dłuższa przerwa, im młodszy - tym krótsza. Średnia długość przerwy pomiędzy kolejnymi życiami wynosi 30 lat. Najczęściej jednak jest zbliżona do wieku, w którym człowiek umarł.

Wcieleniem Adolfa Hitlera może być tylko ktoś, kto urodził się w latach 90s. Ze względu na to, że Adolf Hitler popełnił samobójstwo, życie jego "następcy" musi być bardzo podobne do jego życia, albowiem jest to konsekwencja samobójstwa. 

Na szczęście, już wiadomo, kto to jest, i nie są to żadne wyssane z palca ściemy, lecz prawda oparta na faktach z życia tego człowieka. Dodam tylko, że ten człowiek jest Polakiem i żyje w Polsce. Wiarygodność tych informacji jest w 100% potwierdzona!

Portret użytkownika sceptyyk

b@ron, a ten, to podróbka czy

b@ron, a ten, to podróbka czy to juz reinkarnacja?                                                                                                                                                                                                                                                          

Strony