Mieszkanka Chile utrzymuje, że została zaatakowana przez ducha

Kategorie: 

34 - letnia Sesilliya Carrasco z Chile twierdzi, że została zaatakowana przez ducha, a co więcej, stało się to w świetle kamer przemysłowych. Wielu jednak uważa, że wideo nie jest przekonywującym dowodem paranormalnej aktywności.

 

Kobieta weszła do biura swojego prawnika, a następnie nagle upadła na podłogę. Wyglądało to tak, że ktoś ją mocno popchnął.

„Kiedyś widziałam film o kobiecie, nawiedzonej przez duchy, a teraz po prostu nie mogę uwierzyć, że to samo stało się ze mną” - mówi kobieta.

Poszkodowana została przewieziona do szpitala, gdzie stwierdzono, że ta uznała urazów głowy. Lekarze oczywiście byli sceptyczni, słuchając opowieści Sesillii. Niektórzy z nich mówili nawet, że relacje te są konsekwencją jej nieszczęśliwego upadku.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

  Gwałt oprzez astal jest

 
Gwałt oprzez astal jest możliwy, jest wiele opowieści kobiet jakie są w ten sposób gwałcone przez księży jacy ich sobie upatrzyli podczas mszy. Tylko wrodzona receptywność sprawia czy to jest i jak bardzo jest wyczuwane przez "gwałconą" osobę czy nie. Tak samo wrodzona receptywność sprawia czy podmiot voodooistycznych czarów vel zydowskiej kabały jest świadomy odprawianych na nim czarów. I w oparciu o tę receptywność można też się przed nimi bronić.  

Portret użytkownika pasjonat

mi daleko do etnografa, mam

mi daleko do etnografa, mam swoja "liste szkodnikow naukowych" ale gosc prawi madrze i w wielu sprawach zagina uznanych fizykow kwantowych jak i tych od "cząstki" miedzy innymi Hawkinga...tylko nie pisz ze go android przejął Smile

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Dżolka

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=j6pK-nfnZQg
I jako samouk nieźle sobie radzi. Ma inną perspektywę oglądania świata, uczył się prakrycznie obserwując naturę, ominął dzięki temu skostniałe teorie z książek. Nie twierdzę, że wszystko co powiedział jest 100% prawdą, mam tylko dużo uznania dla takich jak on a po nagrodzie, jaką otrzmał do kolegów fizyków widać, że coś jednak odkrył. Nie pytaj co, jak kto ciekawy to materiałów z tłumaczeniem jest multum. Może nawet tallin do nich zajrzy zanim wstawi jakiś arcyciekawy materiał (czytaj: fake).

Strony