Mistyczna kobieta w czerni przemierza Amerykę

Kategorie: 

W Stanach Zjednoczonych pojawiła się kobieta, która pieszo pokonała drogę ze stanu Georgia do Wirginii. Na tyle zaintrygowała Amerykanów, że ci zaczęli śledzić jej marsz.

 

Ubrana w długie szaty niewiasta, to 56 – letnia Elizabeth Pols, która samotnie maszeruje, przemierzając kolejne stany Ameryki.

Nikt nie wie, dlaczego i dokąd idzie, ale w Internecie rozeszła się plotka, że wykonuje „misję biblijną”. Źródłem tej informacji jest film zamieszczony na YouTube, na którym widać, jak kobieta prowadzi dialog religijny z napotkanymi przypadkowo ludźmi.

Zdaniem świadków, w sposób przekonujący dowodzi ona o istnieniu Boga. Ludzie mówią o cudach, dokonywanych przez Elizabeth.

„Moje nastoletnie córki były w szoku, gdy ona usiadła obok nich, a wtedy pojawiła się poświata, jasny blask. Kiedy mi o tym opowiedziały, pomyślałem, że może jej ubranie uszyte było z błyszczącego materiału, ale dziewczyny zaprzeczyły stanowczo. Jedna z moich córek powiedziała, że czuła przy niej niesamowite poczucie spokoju. Nie wiem kim ona jest, ale zrobiła piorunujące wrażenie na moich dzieciach” – pisze na FB nijaki Gawker.

Inni uważają, że „kobieta w czerni”, to chory psychicznie człowiek. Są i tacy, którzy chcą rozwikłać tajemnicę marszu, śledząc perygrynatorkę w drodze i ostatecznie zrozumieć cel jej podróży. Amerykanie stworzyli specjalny profil na FB.

„Czy widziałeś w swojej okolicy tajemniczą kobietę w czerni? Musimy o tym wiedzieć!” – apelują działeczce do użytkowników sieci społecznościowych. „Ta strona została stworzona, aby jej nie zastraszać. Chcemy przypomnieć o konieczności otwierania serc i podawania pomocnej dłoni potrzebującym. Jeśli spotkasz tę kobietę, należy zaoferować jej picie i strawę. Bądźcie gościnni. Bądźcie mili i starajcie się okazywać tą postawę wszystkim,  a nie tylko tej kobiecie”.

Niektórzy mieszkańcy USA nie zważali na to wezwanie i 56 - letnią Elizabeth została wylegitymowana kilka razy przez policję. Są i tacy, którzy próbują jej dokuczać.

„Ona chce, żeby ludzie szanowali  jej prawo do prywatności" - stwierdził w oświadczeniu rzecznik policji i poprosił jednocześnie o zachowanie rozsądku w kontaktach z Elizabeth.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Alphard z Hydry

Nie wiem czy ktoś się

Nie wiem czy ktoś się wsłuchał dokładniej co ona mówi w tej dyskusji pod marketem
ale po minucie, o ile dobrze usłyszałem mówiła coś o Masonerii (Freemasons), a dokładniej pytała gościa czy wie o czym mówi.
 
Możliwe że mówi mądre rzeczy. Ruszyła w Amerykę by nauczać ludzi, ale o czym ona konretnie mówi to nie wiem Smile

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika Sajgoniarz

Żal mi tych Amerykańców.

Żal mi tych Amerykańców. Robią wielkie halo, bo ktoś w końcu ruszył dupę i idzie w swoją stronę, a nie się wozi czy staje na stopa. Ich arogancja mnie przerażą. Też nieraz nachodzą mnie myśli żeby nauczyć się survivalu, zgarnąć plecak i przejść całą Europę i Azję, tyle że to tylko moje myśli, a ta kobieta... to zrobila. Żałosne że teraz gdy ktoś robi coś innego niż cały świat, to od razu staje się centrum zainteresowania, tylko dlatego że nie jest przepelniony rutyną itd.

Portret użytkownika Ewa

Niesamowita kobieta. Idzie,

Niesamowita kobieta. Idzie, bo jest wolnym człowiekiem i podjęla taką decyzję. Po co od razu dorabiać jakieś teorie, przyczepiać etykietki i pakowac do pudełka. Zanim dojdzie, gdzie chce dojść okaże się pewnie, że jest albo świętą, która zeszła na ziemię, żeby zbawić ludzkość, albo terrorystką, która w plecaku ciągnie bombę atomową z zamiarem użycia jej.
Massakra.
 

Portret użytkownika b@ron

"Nikt nie wie, dlaczego i

"Nikt nie wie, dlaczego i dokąd idzie, ale w Internecie rozeszła się plotka, że wykonuje „misję biblijną”."
...szkoda że w internecie nie rozeszła się plotką że może kobieta jest bezdomna...
a tak na marginesie...co to za misja biblijna nakazuje wędrówkę przez stany ???

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Zenek :)

    Ostatni Znak od Boga dla

 
 
Ostatni Znak od Boga dla żydopedałowni zwanej uSSa.
 
A potem będzie tylko złożeczenie i potepieńcze wycia wybrańców wpadających żywcem do bulgoczącej lawy... jaka pochłonie to żmijowisko semitów.

Portret użytkownika (●̮̮̃•̃)

Żenujący ci Amerykanie,

Żenujący ci Amerykanie, sensacja z byle czego. Ma kobieta taką potrzebę to idzie i tyle. Dawniej ludzie chodzili pieszo i nikogo to nie dziwiło. U nich każdy kto nie jedzie samochodem, jest podejrzanym dziwakiem. Czasem nawet zatrzymują się, by zapytać co się stało

Portret użytkownika Homo sapiens

Tylko silni duchem ludzie są

Tylko silni duchem ludzie są zdolni tak iść przez setki kilometrów. Normalny człowiek nocą został by pobity albo zabrany przez MiB-y czy UFO porywaczy, jednak siła ducha tej kobiety nie pozwala na takie ataki z innego wymiaru. Widocznie musi mieć ochronę bo już dawno by ją porwano i wszczepiono implanta.
[...]Lori cofnęła się pamięcią do roku 1975 i zaczęła szczegółowo opisywać swoje koszmarne przeżycie. Zaczęła od opisu dźwięków, które rozległy się w jej domu poprzedzając przybycie obcych istot. "To bardzo dziwne dźwięki jak gdyby o modulowanej częstotliwości". Następnie przeżyła na nowo moment pojawienia się istot w swojej sypialni. Jedna z istot stała tuż przy niej. Miała od 90 do 120 centymetrów wzrostu, wielką głowę i była chuda. Druga istota miała na twarzy jedynie niewielki otwór w miejscu ust i nieproporcjonalnie dużą w stosunku do reszty ciała głowę.
"W pewnym momencie dotarła do mnie myśl, że mam pójść z nimi. Chcą mi coś pokazać".
Mówiąc cały czas w trakcie hipnozy w czasie teraźniejszym, wyjaśniła, że nie chciała z nimi iść. Widząc jej sprzeciw, istoty zademonstrowały jej swoją potęgę.[...]
Ufo istoty nie rozumieją sprzeciwu ! Tylko siła duchowa chrześcijan pochodząca od Chrystusa jest zdolna przerwać porwanie.
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Jedną z pierwszych wizyt ludzie w czerni złożyli w 1953 roku Albertowi K. Benderowi, dyrektorowi Międzynarodowego Biura Latających Spodków, największej ówczesnej organizacji ufologicznej. Najpierw powierzyli mu "rozwiązanie" zagadki spodków, następnie zagrozili więzieniem w przypadku ujawnienia jej komukolwiek. Bender tak się wystraszył, że czym prędzej zamknął Biuro i wycofał się z działalności ufologicznej.
W ciągu kilku następnych lat podobne postacie, ubrane na czarno i jeżdżące; czarnymi samochodami bez oznakowania, odwiedziły innych świadków NOLi. Straszyły i groziły, ale ich groźby nigdy nie zostały zrealizowane. Wraz z upływem czasu istoty te stawały się coraz mniej podobne do ludzi. W maju 1967 roku pewną kobietę z Minnesoty odwiedził mężczyzna o oliwkowej cerze i ostrych rysach twarzy, nazywający siebie "majorem Richardem Frenchem". Gdy zaczął się skarżyć na dolegliwości żołądkowe, niewiasta poczęstowała go miseczką galaretki, którą gość usiłował wypić. Kobieta powiedziała później: "W końcu musiałam mu pokazać, jak się je łyżeczką".
Hybrydy ufo już są na ziemi, widocznie są różne gatunki hybryd do różnych zadań ! Są jakieś bioroboty, są i inne zaawansowane oraz te których nie rozpoznamy pośród nas, ci "trochę zmodyfikowani"

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony