Mistyczna kobieta w czerni przemierza Amerykę

Kategorie: 

W Stanach Zjednoczonych pojawiła się kobieta, która pieszo pokonała drogę ze stanu Georgia do Wirginii. Na tyle zaintrygowała Amerykanów, że ci zaczęli śledzić jej marsz.

 

Ubrana w długie szaty niewiasta, to 56 – letnia Elizabeth Pols, która samotnie maszeruje, przemierzając kolejne stany Ameryki.

Nikt nie wie, dlaczego i dokąd idzie, ale w Internecie rozeszła się plotka, że wykonuje „misję biblijną”. Źródłem tej informacji jest film zamieszczony na YouTube, na którym widać, jak kobieta prowadzi dialog religijny z napotkanymi przypadkowo ludźmi.

Zdaniem świadków, w sposób przekonujący dowodzi ona o istnieniu Boga. Ludzie mówią o cudach, dokonywanych przez Elizabeth.

„Moje nastoletnie córki były w szoku, gdy ona usiadła obok nich, a wtedy pojawiła się poświata, jasny blask. Kiedy mi o tym opowiedziały, pomyślałem, że może jej ubranie uszyte było z błyszczącego materiału, ale dziewczyny zaprzeczyły stanowczo. Jedna z moich córek powiedziała, że czuła przy niej niesamowite poczucie spokoju. Nie wiem kim ona jest, ale zrobiła piorunujące wrażenie na moich dzieciach” – pisze na FB nijaki Gawker.

Inni uważają, że „kobieta w czerni”, to chory psychicznie człowiek. Są i tacy, którzy chcą rozwikłać tajemnicę marszu, śledząc perygrynatorkę w drodze i ostatecznie zrozumieć cel jej podróży. Amerykanie stworzyli specjalny profil na FB.

„Czy widziałeś w swojej okolicy tajemniczą kobietę w czerni? Musimy o tym wiedzieć!” – apelują działeczce do użytkowników sieci społecznościowych. „Ta strona została stworzona, aby jej nie zastraszać. Chcemy przypomnieć o konieczności otwierania serc i podawania pomocnej dłoni potrzebującym. Jeśli spotkasz tę kobietę, należy zaoferować jej picie i strawę. Bądźcie gościnni. Bądźcie mili i starajcie się okazywać tą postawę wszystkim,  a nie tylko tej kobiecie”.

Niektórzy mieszkańcy USA nie zważali na to wezwanie i 56 - letnią Elizabeth została wylegitymowana kilka razy przez policję. Są i tacy, którzy próbują jej dokuczać.

„Ona chce, żeby ludzie szanowali  jej prawo do prywatności" - stwierdził w oświadczeniu rzecznik policji i poprosił jednocześnie o zachowanie rozsądku w kontaktach z Elizabeth.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Alphard z Hydry

Nie wiem czy ktoś się

Nie wiem czy ktoś się wsłuchał dokładniej co ona mówi w tej dyskusji pod marketem
ale po minucie, o ile dobrze usłyszałem mówiła coś o Masonerii (Freemasons), a dokładniej pytała gościa czy wie o czym mówi.
 
Możliwe że mówi mądre rzeczy. Ruszyła w Amerykę by nauczać ludzi, ale o czym ona konretnie mówi to nie wiem Smile

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika Sajgoniarz

Żal mi tych Amerykańców.

Żal mi tych Amerykańców. Robią wielkie halo, bo ktoś w końcu ruszył dupę i idzie w swoją stronę, a nie się wozi czy staje na stopa. Ich arogancja mnie przerażą. Też nieraz nachodzą mnie myśli żeby nauczyć się survivalu, zgarnąć plecak i przejść całą Europę i Azję, tyle że to tylko moje myśli, a ta kobieta... to zrobila. Żałosne że teraz gdy ktoś robi coś innego niż cały świat, to od razu staje się centrum zainteresowania, tylko dlatego że nie jest przepelniony rutyną itd.

Portret użytkownika Ewa

Niesamowita kobieta. Idzie,

Niesamowita kobieta. Idzie, bo jest wolnym człowiekiem i podjęla taką decyzję. Po co od razu dorabiać jakieś teorie, przyczepiać etykietki i pakowac do pudełka. Zanim dojdzie, gdzie chce dojść okaże się pewnie, że jest albo świętą, która zeszła na ziemię, żeby zbawić ludzkość, albo terrorystką, która w plecaku ciągnie bombę atomową z zamiarem użycia jej.
Massakra.
 

Portret użytkownika b@ron

"Nikt nie wie, dlaczego i

"Nikt nie wie, dlaczego i dokąd idzie, ale w Internecie rozeszła się plotka, że wykonuje „misję biblijną”."
...szkoda że w internecie nie rozeszła się plotką że może kobieta jest bezdomna...
a tak na marginesie...co to za misja biblijna nakazuje wędrówkę przez stany ???

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Zenek :)

    Ostatni Znak od Boga dla

 
 
Ostatni Znak od Boga dla żydopedałowni zwanej uSSa.
 
A potem będzie tylko złożeczenie i potepieńcze wycia wybrańców wpadających żywcem do bulgoczącej lawy... jaka pochłonie to żmijowisko semitów.

Portret użytkownika (●̮̮̃•̃)

Żenujący ci Amerykanie,

Żenujący ci Amerykanie, sensacja z byle czego. Ma kobieta taką potrzebę to idzie i tyle. Dawniej ludzie chodzili pieszo i nikogo to nie dziwiło. U nich każdy kto nie jedzie samochodem, jest podejrzanym dziwakiem. Czasem nawet zatrzymują się, by zapytać co się stało

Portret użytkownika Homo sapiens

Tylko silni duchem ludzie są

Tylko silni duchem ludzie są zdolni tak iść przez setki kilometrów. Normalny człowiek nocą został by pobity albo zabrany przez MiB-y czy UFO porywaczy, jednak siła ducha tej kobiety nie pozwala na takie ataki z innego wymiaru. Widocznie musi mieć ochronę bo już dawno by ją porwano i wszczepiono implanta.
[...]Lori cofnęła się pamięcią do roku 1975 i zaczęła szczegółowo opisywać swoje koszmarne przeżycie. Zaczęła od opisu dźwięków, które rozległy się w jej domu poprzedzając przybycie obcych istot. "To bardzo dziwne dźwięki jak gdyby o modulowanej częstotliwości". Następnie przeżyła na nowo moment pojawienia się istot w swojej sypialni. Jedna z istot stała tuż przy niej. Miała od 90 do 120 centymetrów wzrostu, wielką głowę i była chuda. Druga istota miała na twarzy jedynie niewielki otwór w miejscu ust i nieproporcjonalnie dużą w stosunku do reszty ciała głowę.
"W pewnym momencie dotarła do mnie myśl, że mam pójść z nimi. Chcą mi coś pokazać".
Mówiąc cały czas w trakcie hipnozy w czasie teraźniejszym, wyjaśniła, że nie chciała z nimi iść. Widząc jej sprzeciw, istoty zademonstrowały jej swoją potęgę.[...]
Ufo istoty nie rozumieją sprzeciwu ! Tylko siła duchowa chrześcijan pochodząca od Chrystusa jest zdolna przerwać porwanie.
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Jedną z pierwszych wizyt ludzie w czerni złożyli w 1953 roku Albertowi K. Benderowi, dyrektorowi Międzynarodowego Biura Latających Spodków, największej ówczesnej organizacji ufologicznej. Najpierw powierzyli mu "rozwiązanie" zagadki spodków, następnie zagrozili więzieniem w przypadku ujawnienia jej komukolwiek. Bender tak się wystraszył, że czym prędzej zamknął Biuro i wycofał się z działalności ufologicznej.
W ciągu kilku następnych lat podobne postacie, ubrane na czarno i jeżdżące; czarnymi samochodami bez oznakowania, odwiedziły innych świadków NOLi. Straszyły i groziły, ale ich groźby nigdy nie zostały zrealizowane. Wraz z upływem czasu istoty te stawały się coraz mniej podobne do ludzi. W maju 1967 roku pewną kobietę z Minnesoty odwiedził mężczyzna o oliwkowej cerze i ostrych rysach twarzy, nazywający siebie "majorem Richardem Frenchem". Gdy zaczął się skarżyć na dolegliwości żołądkowe, niewiasta poczęstowała go miseczką galaretki, którą gość usiłował wypić. Kobieta powiedziała później: "W końcu musiałam mu pokazać, jak się je łyżeczką".
Hybrydy ufo już są na ziemi, widocznie są różne gatunki hybryd do różnych zadań ! Są jakieś bioroboty, są i inne zaawansowane oraz te których nie rozpoznamy pośród nas, ci "trochę zmodyfikowani"

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Sajgoniarz

Homoś zwątpiłem w Ciebie

Homoś zwątpiłem w Ciebie "normalny człowiek nocą został by pobity albo zabrany przez MiB-y czy UFO porywaczy" Wiesz USA jest ogromne i przez wieeeleee kilometrów możesz nie spotkać żywego ducha, ba może byc ich tak wiele że nawet ETI zaczną Cię odwiedzać...

Portret użytkownika debet

Wiesz co Homo Sapiens ty zbyt

Wiesz co Homo Sapiens ty zbyt pochopnie i bezpodstawnie wyciagasz jakiekolwiek wnioski na temat UFO  ludzi na tym portalu interesuje ogólnie świat ale i też Kto i po co zbudował megalityczne budowle na całym świecie? Czy mahabharata jest prawdziwa jeśli tak kto w niej toczył wojny? Czy w starożytności odwiedzali nas tzw. bogowie jeśli tak to kim byli i po co przybyli? 

Portret użytkownika Q...

To nie żadna pyra-mida tylko

To nie żadna pyra-mida tylko kurhan "Sawur-Mogiła" czyli "strategiczne wzniesieniem na granicy obwodów ługańskiego i donieckiego Ukrainy oraz rostowskiego Rosji. Stamtąd powstańcy ostrzeliwali wojska ukraińskie". Podobno został odbity przez Ukraińców.

Portret użytkownika Aaron makaron

Normalny człowiek zostałby

Normalny człowiek zostałby nocą porwany przez UFO, tak? Homo s. - Twoje artykuły na temat dziejów Ziemi są jak najbardziej w porządku. Sporo ciekawostek i zdjęć i nawet jak trochę fakty sie rozjeżdżają, to jest na czym oko zawiesić.
Ale zakręt na temat porwań UFO????!!!!! Proszę Cię, czytaj to, co napisałeś, zanim wpuścisz do sieci, bo to trochę jednak wstyd.....
Pozdrawiam

Portret użytkownika pasjonat

Tallin skad żes te bzdury 

Tallin skad żes te bzdury  wytrzasnał ??
"Gdy zjawiła się w mieście Winchester w stanie Wirginia, z mediami skontaktował się brat pani Poles, Raymond. Powiedział agencji Reuters, że jego siostra to emerytowany żołnierka, która niedawno straciła ojca i męża. Stres wywołał u niej problemy ze zdrowiem."
Ot cala historia....
 
Kobieta z nikim nie chce rozmawiac....
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika El Koto

Sorki troling ale pożyteczny.

Sorki troling ale pożyteczny. Cyt:
Według statystyki Centralnego Biura Statystycznego w zakresie praktyk rolniczych, od 2008 do 2010 r., Izrael użył więcej pestycydów niż jakikolwiek inny kraj w OECD, forum 34 głównie zachodnich krajów. Dane liczbowe wskazują, że owoce i warzywa w Izraelu mogą być jednymi z najbardziej toksycznych spośród krajów zachodnich.

Ze statystyk wynika, że Izrael wylewa 3,5 tony pestycydów na każdy kilometr kwadratowy,  a jest to wartość 88 razy większa niż w Szwecji, która używa ich najmniej, stosując zaledwie 40 kg na tej samej powierzchni.

Następnym w kolejności największych użytkowników toksyn jest Japonia, stosująca 1,5 tony na kilometr kwadratowy. To mniej niż połowa izraelskiej wielkości, choć Japonia jest na pierwszym miejscu, gdy brać pod uwagę wielkość populacji, i jest to 4,95 tony na tysiąc obywateli. Na drugim miejscu jest Izrael, 0,98 tony na tysiąc mieszkańców, podczas gdy w Szwecji używa się zaledwie 0,11 tony na tysiąc obywateli.

Portret użytkownika Gainax

Zdun... Nie wiem dla czego

Zdun... Nie wiem dla czego ale... Twoj komentarz o mieszaniu kultur... 3mam twoją stronę.
Przez naszą zasraną europejską tolerancję wszystkie nasze dzieci i w nuki dostaną po dupie od muslimów. Precz z nimi...
 

Portret użytkownika Snoopie

Na porażenie mózgowe cierpią

Na porażenie mózgowe cierpią osoby które nie umieją szanować lub tolerować innych ludzi, co z tego że jest innego koloru - jak to mogłeś być Ty. Aż ciężko wam to zrozumieć że nie ma różnicy kto jak się urodził, a elita i tak ma cie za smiecia(bo są wyżej urodzeni) i tak wiec się zastanow kto jest tutaj uposledzony umyslowo, chyba że chcecie żyć w tym świecie i wciąż płakać ze bieda bo to bo tamto, to LUDZIE tworzą ten syf i powinnienies sie zastanowic po której stronie tak naprawde stoisz.

Portret użytkownika Zdun

Jedź do jakiegoś

Jedź do jakiegoś muzułmańskiego kraju i tam nauczaj etyki i tolerancji .Czy ja płacze że u nas jest bieda? U nas jest dobrobyt ,bieda jest tam gdzie matki dzieciom gotują zupę z trawy a ojcowie giną w wojnach o władzę .Ja stoję po swojej stronie a ta wasza tolerancja to mieszanie kultur które źle się kiedyś skończy.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!