Myśli mają moc tworzenia rzeczywistości

Kategorie: 

Zapewne każdy z nas miał w życiu nie jedną sytuację, w której w jednym momencie myślimy o kimś a za chwilę tego kogoś spotykamy, lub dzwoni od niego telefon. Mówi się wtedy zwykle, że nasze myśli kogoś ściągnęły. Większość z nas traktuje to, jako cos normalnego i niewiele osób zadaje sobie pytanie o związek przyczynowo skutkowy między myślą a zdarzeniem.

 

Każda nasza myśl, każda wątpliwość nie jest bezkarna. Jeśli będziemy za bardzo skoncentrowani na swoich niepowodzeniach z dużą pewnością będziemy mieć je nadal. Było to ciekawie wytłumaczone w filmie "Sekret" gdzie użyto hiperboli dżina z butelki. Myślisz, że chciałbyś coś otrzymać, ale jednocześnie myślisz, dlaczego możesz tego nie dostać a wszechświat odpowiada. Człowiek po prostu swoimi myślami generuje rozkłady prawdopodobieństwa stykając się wciąż z superpozycjami kwantowymi, czyli innymi słowy momentami decyzji, kiedy otaczający nas wszechświat powstaje.

 

Większość z nas przeżyje całe swoje życie nie mając nawet świadomości, że ma jakikolwiek wpływ na otaczającą rzeczywistość. Niektórzy jednak samemu dochodzi do tego, że coś jest na rzeczy i zaczyna się używanie rozmaitych totemów i przesądów. To one właśnie determinują czy uda nam się opanować swoje myśli. W podobny sposób działa modlitwa a powiedzenie "wiara czyni cuda"  jest po prostu prawdą. W ten sposób można wyjaśnić takie zjawiska jak efekt placebo. Skoro wiemy, że cos ma nam pomóc to ostatecznie pomaga nam. Zresztą tak też działa zapewne tak znienawidzona przez racjonalistów homeopatia. Kluczem jest wiara, że cel zostanie osiągnięty oraz działanie, które pomoże wszechświatowi znaleźć sposób, aby do tego doszło.

 

W codziennym życiu często ludzie są zagonieni i trwają generując swoją rzeczywistość taką, jakiej oczekują. Skoro rano oczekuje się korków, będą korki a gdy chcemy zaparkować z pewnością wszystkie miejsca będą zajęte. Trzeba spróbować zrobić eksperyment i jadąc w tłoczne miejsce wytworzyć myśl, że twoje miejsce parkingowe gdzieś tam jest. To stuprocentowa metoda parkowania o każdej porze i doskonałe ćwiczenie myśli prowadzących do afirmacji.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika obcy37

SIŁĄ SPRAWCZĄ JEST SAM

SIŁĄ SPRAWCZĄ JEST SAM CZŁOWIEK POPRZEZ UMYSŁ,WTEDY OKAŻE SIĘ ŻE PROSTOTA RZECZYWISTOŚCI TEJ CZY INNEJJEST AKCEPTOWALNA POPRZEZ NAS SAMYCH...SAMI JESTESMY ZA NIA ODPOWIEDZIALNIW TAKIM KSZTAŁCIEO TAKICH PRAWACH BO...INNA NIE MA RACJI BYTU

Portret użytkownika nanashi7

Witam. Chciałbym na coś

Witam. Chciałbym na coś zwrócić uwagę. Mam na myśli HAARP. Powiem krótko. Koniec świata 2012 wokół którego zrobiło się dużo szumu nie będzie naturalny. Wystarczy skierować falę elektromagnetyczną o odpowiednie długości i częstotliwości aby spowodować następujące rzeczy. Po pierwsze jest możliwe wywołanie trzęsienia ziemi o sile od M10 do M12. To wystarczy aby zniszczyć wiele miast, wywołać problemy z elektrowniami atomowymi np. Fukushima 2011, zdestabilizować pole magnetyczne i grawitacyjne, gdyż wiemy że oddziaływanie grawitacyjne i elektromagnetyczne są ściśle ze sobą związane, ponadto można zmienić kąt nachylenia osi Ziemi czym można spowodować przebiegunowanie geograficzne.  M9 może spowodować minimalną zmianę kąta, a co dopiero M11 lub M12. Jak wiadomo siła wzrasta logarytmicznie, więc jest to możliwe. Po drugie nie tylko Słońce może pozbawić nas elektroniki od której jesteśmy uzależnieni. Jak myślicie czym są ataki EMP? To co zwalają na Słońce to może być zasługa wojska. Superrozbłysk to może być przykrywka. A co z rządami, jak oni mieli by się obyć bez elektroniki? To bardzo proste moą mieć technologię bezprzewodową i inny rodzaj energii których atak EMP nie objąłby. Jeżeli chodzi o sieć oni mogą mieć zupełnie inną. Dlatego ataki hakerskie w celu wydobycia informacji mogą być bezskuteczne. Trzeci aspekt i zarazem ostatni, za pomocą fal elektromagnetycznych można kontrolować ludzkie emocje i co najgorsze postrzeganie rzeczywistości. Skąd mieliśmy wojny światowe, czemu ludzie wariują, skąd mamy pseudokibiców, huśtawki nastrojów itp. Owszem mogą być inne przyczyny, ale nie ma się co okłamywać- HAARP jest główną przyczyną. Z jego pomocą można powodować fluktuancje pola magnetycznego, stąd przypadki wyrzucania ryb i innych organizmów wodnych na brzeg. To samo tyczy się ptaków. Odnośnie innego postrzgania rzeczywistości (mówię o projekcie Blue Beam) też może być spowodowany HAARP'em. Zmiana częstotliwości Shumana może spowodować przejście do IV gęstości. Zaznajomieni z tym tematem będą wiedzieć o co chodzi. Polecam przeczytać NEXUS 2012. Polecam również anime Chaos Head. To rozszerzona wersja Blue Beam. Wojsko jest w stanie kształtować rzeczywistość. Mogą wywołać inwazję kosmitów albo uderzenie komety. Za to może być odpowiedzialny nowy rodzaj fali elektromagnetycznej, nazwę ją niebieska fala. Może mieć częstotliwość wyższą i długość krótszą od fali gamma. Ta fala może zmieniać rzeczywistość. Jest w stanie przywrócić życie zmarłym bliskim. Po prostu ich śmierć mogłaby nigdy nie mieć miejsca. Powiem ogólnie: TA FALA MOŻE ZMIENIAĆ STRUKTURĘ INFORMACYJNĄ WSZECHSWIATA. To na tyle.

Portret użytkownika pawus

Dokładny poradnik jak popaść

Dokładny poradnik jak popaść w skrajną depresję maniakalną_ Kiedy wyobraźnia zatraci całkowicie kontakt z rzeczywistością zaczynasz żyć w odrealnionym świecie' daj Bóg jeśli wyimaginowane pieniądze lub ukochana dziewczyna poddają się twoim sztuczkom psychologicznym i zaczynasz doświadczasz ich fizycznie w innym wypadku zamykasz się w hermetycznej kapsule twoich maniakalnych obsesji zaczyansz winić swiat i żyjesz tylko swoimi maniakalnymi wizjami pogrążajać się w depresji aż do samozniszenia (osiągnięcie tzw sukcesu życiowego [pieniądze' pożądana osoba etc_] tym sposobem również nie gwarantuje że nie pojawi się uszczerbek na zdrowiu psychicznym) Równie skuteczne są łańcuszki szczęścia i mniej ingerują w podświadomość Smile
Pozdrawiam

Portret użytkownika luna

LLudzi o których piszesz

LLudzi o których piszesz wyzwoliła prawda. Tajemnice stanowiły dla nich tak wielki stres. Kiedy przestały już być tajemnicami, to umysł przestał normalnie funkcjonować. Otaczająca rzeczywistość stała się dla nich sf. To prowadzi zawsze do zaburzeń somatycznych i związanych z tym tragedii osobistych.  

Portret użytkownika Homo sapiens

Kto z was jest ufonautom ?!

Kto z was jest ufonautom ?! Czy ja jestem ufonautom ? Chciałbym napisać kilka spostrzeżeń na temat "ludzi" z Polski i nietylko...
Kiedyś był taki polityk SLD o nazwisku Pęczak, otrzymał on łapówkę w postaci 820 tys. złotych łapówki, mercedesa za 275 tys. złotych i złoty zegarek za 66 tys. złotych. i wykryto to ! Następnie trafił do więzienia gdzie stwierdzono u niego raka. Czy dostał tego raka w więzieniu to ciężko stwierdzić ale jeżeli tak to świadczy to o tym jak kruchymi istotami jestesmy ! Bo stany nerwowe wywołały tą chorobę ! Są inne dowody na to iż można kogoś zabić nagonką medialną wywołując chorobę ! Był taki ksiądz Mirosław Drozdek którego zaatakowano w gazetach iż był tajnym współpracownikiem i po tym ataku mediów ksiądz się rozchorował po czym zmarł po ciężkiej chorobie...
trzeba nazwać takie rzeczy "pociskiem informacyjnym" wywołującym stany chorobowe i następnie śmierć ! Czy dajmy na to admin gdyby jakieś służby specjalne wsadziły go do więzienia i nikt by się nie wstawił za nim i by go przetrzymywano długo w jakiejś celi śmierdzącej z jakimiś opryszkami którzy by się nad nim znęcali nie dostałby jakiejś choroby ?  Albo ja czy jakbym poszedł do jakiegoś miejsca pracy gdzie odczuwam straszny jad rzucany przez innych ludzi czy nie poczuję się zle i nie zaczne mieć depresji ? Albo gdy ktoś się uda na egzamin i jego profesor uwezmie się na niego i go obleje to czy nie dostanie depresji a jeżeli depresja bedzie się długo utrzymywać to czy nie mogą wystąpić objawy chorobowe ? Czy więc nie jestesmy jakimiś ufonautami ? Ufonautami zakotwiczonymi w systemie który może nas nagle zabić informacją połączoną z sytuacją ? Bo ludzie to twardziele ! A ci co są miękcy to ufonauci ? A może ludzie są mękcy a ufonauci to jacyś z ponadnaturalnymi zdolościami wytrzymujący nawet pobyt w więzieniu gdzie są maltretowani psychicznie ? Kto jest ufonautom a kto człowiekiem ? A może powinniśmy się zwracać do istot duchowych o pomoc gdy zbliża się atak informacyjny na nasze byty cielesno duchowe  ? Może wszyscy jesteśmy miekcy ? Jest wiele doniesień o ufo istotach wywołujących depreje u ludzi wziętych na pokład pojazdów ufo... ale skąd ta depresja się bierze ? Może oni indukują w ofiarach tych wzięć jakieś stany umysłu nie normalne dla ludzi ?
Może dlatego Jezus kazał abyśmy sobie wybaczali nawzajem bo wszyscy jesteśmy ufonautami ! Jezus był prawdziwym Człowiekiem i Bogiem jednocześnie...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika abdsts

Gadacie tak jakbyście ameryke

Gadacie tak jakbyście ameryke odkryli... proste to jest!!! Wszystko jest w naszych głowach,a nie gdzieś tam.... każdy jest kowalem swego losu... myślcie se źle,wątpijcie w we wszystko,a gówno będziecie mieli... i tyle!!!!

Portret użytkownika TiqsiW.

Tu chodzi o pozytywne

Tu chodzi o pozytywne nastawienie,tak samo jak choroby,sa przypadki wyleczenia raka myslami:)
kiedys kolege bolała glowa dałem mu cukierka a powiedzialem ze to dobra tabletka i kolesia za 10 min glowa przestala bolec:)

Strony