Myśliwy zastrzelił Wielką Stopę – zwabił bestię żeberkami wieprzowymi

Kategorie: 

Kolejny entuzjasta twierdzi, że legenda o Wielkiej Stopie jest w 100% prawdziwa. Na dowód opublikował zdjęcia owłosionego ciała humanoida, które, według niego, świadczą o istnieniu mitycznego stworzenia.

 

Rick Dyer twierdzi, że podstrzelił Wielką Stopę w pobliżu San Antonio w Teksasie 6 września 2012 r. Twierdzi również, że przeprowadził badanie próbki DNA pobranej z ciała ofiary, a po tym, pokazał swoją zdobycz ponad stu znajomym. Obecnie planuje objechać z trofeum Amerykę.

KSAT.com informuje, że Dyer opublikował zdjęcia po raz pierwszy po tym, jak podzielił się ze światem bardzo niskiej jakości filmem, na którym widać rzekomo zabitą bestię. Stwór ukrywał się w pobliżu miejsca, gdzie mężczyzna rozbił namiot. Rick Dyer twierdzi, że zwabił bestię żeberkami kupionymi w supermarkecie. Przybił je do drzewa.

„Źeberka wieprzowe przybiłem do drzewa, a on przyszedł i zaczął je jeść”.

Dyer sfilmował bestię w momencie, gdy Wielka Stopa cieszyła się ostatnim posiłkiem. Potem zastrzelił tajemnicze stworzenie. Film ma być dowodem na istnienie dziwnej bestii. To nie pierwsze rewelacje Dyera. W 2008 roku zaangażowany był w mistyfikację związaną z Wielką Stopą.

 

Trzeba przyznać, że to zdecydowanie podważa wiarygodność jego doniesień. Wówczas również głosił, że posiada ciało Wielkiej Stopy. Jednak National Geographic Channel rozgryzł tajemnicę Dyera. W 2008 roku zamrożone ciało Wielkiej Stopy zaczęło się topić i okazało się, że jest to gumowy kostium wypełniony dziwną substancją. Tym razem, Dyer z cała odpowiedzialnością oświadcza, że zabił Wielką Stopę "naprawdę".

„Przeprowadziłem cały szereg badań - od analizy DNA do skanowania ciała. Szczątki są prawdziwe. To Yeti,  zastrzeliłem go i teraz mogę udowodnić światu, że to nie jest fikcja. "

Dyer nie opublikował jeszcze wyników badań DNA i skanów optycznych, ale mówi, że w najbliższej przyszłości zamierza zorganizować konferencję prasową, na której będzie odpowiadał na wszelkie pytania. Obserwacje Wielkiej Stopy zanotowano w obszarach leśnych na całym świecie, ale fizycznych dowodów, takich jak częściowe lub pełne ciało istoty, wciąż nie odnaleziono.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika ZIBIX

Pszyszła mi do głowy taka

Pszyszła mi do głowy taka koncepcja że Yeti to mogą być rozbitkowie z UFO którzy się ukrywaja na naszej planecie przed nami ponieważ mają taki prikaz że nie mogą nawiązaywać kontaktu z ludźmi .Tak jak japońce których znaleziono w buszu 50 lat po wojnie. W innym przypadku musiało y ich być więcej żeby mogli przetrwać tyle pokoleń., i rozmnażać się ,a to raczej nie możlikwe yśmy ich nie przeoczyli. 

Portret użytkownika plejadanin

Te istoty  Maja zdolnosc do

Te istoty  Maja zdolnosc do znikania poprzez (prawdopodobnie) umiejetnosc wytworzenia wokol wlasnego ciala psychicznej tarczy elektromagnetycznej. ,ich pokarm to korzonki ,jagody ,orzechy,trawy  nie są mięso zerne , w stanie zagrozenia rzucają wielkie otoczaki .    zyją w pieczarach Smile Wink

Strony