Nad Hong Kongiem zaobserwowano niezidentyfikowany obiekt

Kategorie: 

Nagranie niezidentyfikowanego obiektu, który pojawił się nad Hong Kongiem zawdzięczamy byłemu reporterowi lokalnej telewizji TVB o imieniu Wu Xiaodong Yi. Co ciekawe udało mu się zaobserwować UFO dwa dni z rzędu.

 

Pierwszy raz obiekt pojawił się wieczorem 5 października. Yi zdołał wtedy wykonać za pomocą telefonu komórkowego tylko jedno zdjęcie i to słabej jakości. Postanowił zatem poczekać na obiekt również następnego dnia i o dziwo udało mu się ponownie zaobserwować ten sam niezwykły pojazd. Wykonał wtedy nagranie, które publikujemy powyżej.

Według świadka obiekt pozostawał w powietrzu 10 do 20 minut po czym zniknął. Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że UFO ma kształt diamentu, ale może to być po prostu efekt zniekształcenia spowodowany specyfiką działania autofocusa.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika emes

baco, facet nagrywa kamerą

baco, facet nagrywa kamerą Panasonic 3CCD SD9 na statywie + obiektywy teleskopowe.  Są to obiekty geostacjonarne, dlatego można je ciągle obserwować.   Wpisz w google:  " jose escamilla ufo interstellar pl ".   Otwórz oczy.  A jak się chcesz przekomarzać, to nie jestem zainteresowany.  Idź do smarkatego Jasia w piaskownicy, bo to chyba ten poziom.

Portret użytkownika pako1205

Co to ma wspólnego z

Co to ma wspólnego z materiałem,zapodanym w artykule? Byłoby nieskromnością wielką z mojej strony,gdybym napisał,że "znam się świetnie" na fotografowaniu,czy filmowaniu.Robię to od lat(większość filmuję 3CCD),jednak mam spore wątpliwości,czy poświęciłeś choć pięćdziesiąt godzin w życiu na te dwie dziedziny,a o trybie manualnym wolę nie wspominać.Nie traktuj tego posta,jako przekomarzanie,poproszę.;)

Portret użytkownika TiqsiW.

Nie pasuje mi zoom i ten szum

Nie pasuje mi zoom i ten szum obrazu przy powiekszeniu...przy powiekszaniu szum(piksle)robią sie duzo większe niż na filmie.Tyle,ze nie wiadomo jakie zółtki telefony maja napewno takie ktorych na oczy nie widzielismy;]

Portret użytkownika kimbur

Dzisiaj nad Łodzią można było

Dzisiaj nad Łodzią można było obejrzeć Słonce, które się podzieliło a może rozdwoiło. Zarówno naocznie jak i przez aparat fotograficzny widok był ten sam. Przed tym zjawiskiem widać było dużo samolotów i chemtraili.

Portret użytkownika b@ron

pierwsze zdjęcie zrobił

pierwsze zdjęcie zrobił kiepskiej jakości ,telefonem komurkowym i na drugi dzień się wybrał się "by poczekać" na ten obiekt ...i udało się ...ale tylko połowicznie, jako że zapomniał aparatu i znowu film zrobił telefonem ...jakość filmu mówi sama za siebie ...to profesjonalista zajmujący się nagrywaniem i fotografowaniem UFO ...taki właśnie profesjonalista ,zawsze znajdzie "UFO" na niebie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika elizas

Który ze znanych Wam

Który ze znanych Wam telefonów ma taki zoom?? To w 100%ufo a nie zadne znieksztalcenia światła.
Może byście swoimi telefonami spróbowali zrobić takie zdjęcie lub film z UFO o diamentowym kształcie zamiast lekceważyć wszystko bo nie mieści Wam się w głowach że Obcy mogą latać nad naszymi głowami.

Portret użytkownika Fanka1

Duchy mogą być przeźroczyste,

Duchy mogą być przeźroczyste, niewyraźne, trochę rozmazane i mają słabe głosy, to nie wina aparatury. Poza tym nie wiadomo czy to duchy, czy raczej demony, które objawiają się tak, jak same chcą. Myślę, że nawet przy dobrym sprzęcie mogą wychodzić dziwne rzeczy.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Fanka1

To nie takie proste jest.

To nie takie proste jest.  Grupa ludzi w Polsce (na wzór grupy amerykańskiej) nagrywa paranormalne zjawiska głównie na cmentarzach, mając taki sam sprzęt. Na YT kanał MAXIMUS7018 (z awatarem, prawie jak Twój) jest wiele ciekawych pozycji, np. Duch uchwycony podczas tsunami w Japonii. Jest filmik o zachowaniu psa w domu w ostatnich chwilach życia babci. Jest filmik o duszku tego psa nawiedzającym swoją kanapę dzień po jego odejściu.

Portret użytkownika Robaczkowa

Te zdjęcia robione we

Te zdjęcia robione we Włoszech (na drugiej stronie na dole) przypominają opisy, które podawali ludzie o tzw. ,,cudach słońca" w miejscowościach kultu maryjnego. Mówili o wibrującym tańczącym  obiekcie - ,,słońcu" i o zmieniających się pięknie kolorach. To działo się nawet w czasach kiedy  technika ludzka nie znała elektroniki.

Portret użytkownika baca

wychodzi więc na to że we

wychodzi więc na to że we Włoszech również ktoś posiada taką samą "zaawansowaną" komórkę jak Ksiaodong i "systematycznie od kilku lat" katuje nią poszukiwaczy sensacji z ufologicznego śmietnika...
oby Ksiaodongowi sie kiedyś znudziło wychodzić na te bliskie spotkania XXV stopnia, bo jak tak będzie kusił los, to go  jeszcze porwą z osrodka dla uposledzonych i kto wie co jeszcze jemu zrobią... kto wie, być może nawet i go zgwałcą...