Nad Loch Ness sfotografowano UFO

Kategorie: 

Rodzina z Wielkiej Brytanii sfotografowała tajemnicze obiekty latające nad Loch Ness podczas wypoczynku w Szkocji. Jezioro znane jest z powodu rzekomo żyjącego w nim potwora, który otrzymał przydomek Nessie.

 

Alan Betts z żoną Anną i jej rodzicami przebywał na urlopie w Szkocji. Niezwykłe zjawisko sfotografowano przypadkowo. Autorem zdjęcia jest matka Anny. Kiedy Allan i Anna wrócili do domu, przeglądali fotografie zrobione nad jeziorem. Na jednym ze zdjęć zauważyli dwa dziwne obiekty w kształcie dysku, latające nad Loch Ness.

„Nie mogę znaleźć logicznego wyjaśnienia. Jestem chyba jednym z najbardziej sceptycznych ludzi na świecie, ale nie umiem wyjaśnić, co to jest?" - powiedział Allan.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

z newsa mi wynika, że Alan

z newsa mi wynika, że Alan Betts był naprawdę załamany na wieść, że urlop z żoną Anną postanowili mu zniszczyć jej rodzice zabierając się jak kukułcze jaja razem nimi ...
Alan wybrnął jednak z sytuacji zabierając teścia, teściową no i oczywiście swoją starą za karę do Szkocji... ha ha ha... wystawił na deszcz i zimno aż trzy kukułcze jaja...
brawo Alan... wielkie brawa dla Alana...

Portret użytkownika b@ron

to nie jest żadne ufo, to

to nie jest żadne ufo, to nawet nie lata...to coś znajduje się na przeciwległym brzegu rzeki i prawdopodobnie odbija mocne światło słoneczne dając efekt jakiegoś obiektu latającego

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Q...

To coś mogło nawet znajdować

To coś mogło nawet znajdować się w przeciwległym, do podwójnej szyby w oknie, obszarze pokoju, tworząc w szybie odbicie. Stawiam na hyperprzeczenny kinkiet temporalny z napędem umożliwiającym przesunięcie fazowe względem punktu szczytowego fali teraźniejszości na której "serfujemy" przez kontinuum Pola Nieskończonych Możliwości. W momencie zrobienia zdjęcia ony kinkiet zmaterializował się był właśnie na ścianie, za plecami Alana. Ależ chłop miał refleks. https://www.youtube.com/watch?v=8VWDekbIaJE  Widziałem kiedyś
kogoś o podobnej, jak Alan,  kondycji psychofizycznej https://www.youtube.com/watch?v=xAWFGu5by2I

Portret użytkownika x234

W tych czasach drony są coraz

W tych czasach drony są coraz bardziej popularne i coraz trudniej,będzie je odrużnić od czegoś co można nazwać UFO.Dla przykładu pojazdy typu quadcopter latają bardzo szybko.Cały mechanizm można wbudowywać w dowolne ramy(szkielety) nawet zrobione przez siebie,co utrudnia identyfikację.Do tego loty typu FPV,czyli przy użyciu transmisji obrazu na żywo,pozwalaja na to,że pojazd odleci kilka a nawet kilkanaście km od operatora.