Nad niebem Idaho zaobserwowano coś co wygląda na latającego dinozaura

Kategorie: 

W Internecie opublikowano kilka dni temu niezwykły film, który od razu stał się przyczyną gorących dyskusji na temat tego, czy jest to prawdziwe nagranie, czy też psikus żartownisiów.

 

Dziwne zwierzę na niebie sfilmowano gdzieś nad Boise w Idaho. Stworzenie nie jest kojarzone ze znanymi nam ptakami, a bardziej przypomina jednego z pterozaurów (gad latający, w tym przypadku miałby to być pterodaktyl.

[ibimage==25263==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Większość komentatorów mówi, że mamy do czynienia z fałszerstwem, bo twórcy filmu dobrze zagrali światłem, cieniem i animacją. Inni uważają, że na niebie pojawiło się urządzenie mechaniczne w postaci pterozaura. Niektórzy są przekonani, że to co widać na filmie to ogromny nietoperz lub bocian widziany pod nietypowym kątem.

 

 

Artykuł pochodzi zportalu przyrodniczego:

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika tubylec

W 8 i 39 sekundzie filmiku

W 8 i 39 sekundzie filmiku wykonał dziwny manewr .. jakby na chwilę stracił przytomność lub zasilanie albo jakby go wiatr obrócił głową w dół .. no chyba że pterodaktyle tak robią.

Portret użytkownika zielonawyspa

Ufo robi podmieńców po to by

Ufo robi podmieńców po to by rządzić Ziemią ! Elity są w większości podmieńcami , którzy nie są ludzmi i działają tak jak im UFO każe ! Istnieje cały szereg odmiennych powodów dla jakich wśród ludzi osadzani są owi "podmieńcy". Wymieńmy więc tutaj choćby tylko najważniejsze z nich:
       (i) Sterowanie wszelkimi sprawami na Ziemi. Poprzez upewnienie się że "podmieńcy" zajmują kluczowe stanowiska w każdym rządzie i w każdej instytucji na Ziemi, ich skryte działania mogą bardzo łatwo sterować praktycznie wszystkim co dzieje się na Ziemi. Przykładowo, jeśli ktoś - jak dr Jan Pająk, usiłuje zbudować rewolucyjne urządzenie lub dokonać czegoś co przez długo jeszcze NIE powinno stać się rzeczywistością, wówczas owa sieć "podmieńców" się upewni, że albo szybko jest on usuwany z każdej pracy w dowolnym kraju na Ziemi jaką właśnie zdołał on sobie znaleźć, albo też że jego aktualny przełożony zacznie nad nim publicznie się pastwić (tak jak to działo się na Otago University oraz na Aoraki Polytechnic), tak aby biedak NIE miał już energii ani warunków na czynienie czegokolwiek poza wysiłkiem przetrwania piekła jakie mu stworzono.
       (ii) Napuszczanie jednych grup ludzi przeciwko-innym. Przykładowo, jedne grupy "podmieńców" zbombardują uprowadzonymi samolotami gmachy WTC. Z kolei inne grupy "podmieńców" zainicjują z tego powodu kilka morderczych wojen.
       (iii) Prowokacje. Kiedykolwiek "podmieńcom" sprawującym władzę nad ludźmi potrzebna jest jakaś wymówka dla uchwalenia drakońskiego prawa, zacieśnienia terroru, aresztowania kogoś niewygodnego, itp., nakazują oni innym podległym im "podmieńcom" aby ci wszczęli prowokacje które stwarzają wymaganą wymówkę.
       (iv) Szerzenie fermentu społecznego. Wystarczy wszakże aby kilku "podmieńców" znalazło jakiąś lokalizację w której zamieszkuje wielu sfrustrowanych ludzi, oraz zaczęło głośne demonstracje i rozruchy. Wkrótce będą oni poparci przez sporą liczbę owych sfrustowanych ludzi. W rezultacie inicjowane są rozruchy społeczne, podobne do tych jakie opisane są w artykule "Paris rioting takes a nasty turn", opisane na stronie B9 nowozelandzkiej gazety "Weekend Herald", wydanie z Saturday, 5 November 2005. Owe rozruchy z przedmieścia Paryża we Francji miały podłoże religijne. Zainicjowane zostały wszakże w środowisku muzułmańskich emigrantów z byłych francuzkich kolonii. W chwili gdy je tu opisywałem trwały bez przerwy już około dwóch tygodni czasu. Zniszczyły tysiące małych prywatnych businessów i samochodów. Jak raportowały dzienniki telewizyjne, tylko jednej nocy z dnia 6 na 7 listopada 2005 roku spalono w ich wyniku ponad 1300 prywatnych samochodów. W jakiż zaś sposób spalenie ponad 1300 prywatnie posiadanych samochodów dopomoże losowi muzułmańskich emigrantów osiadłych we Francji? Jedynie zniechęci to do nich pozostałych Francuzów, oraz pogłębi ich społeczną separację. A o to zaś "podmieńcom" własnie chodzi. (Bardzo podobne rozruchy na tle religii, również noszące wszelkie cechy sprowokowanych celowo przez "podmieńców", miały też miejsce w Anglii zaledwie kilka tygodni wcześniej.)
       (v) Szerzenie terroru, ucisku i niesprawiedliwości wśród ludzi. Przykładowo w dzisiejszych czasach, jedne grupy "podmieńców" udają terrorystów i wysadzają w powietrze wszystko co im się tylko nawinie. Inne zaś grupy "podmieńców" uchwalają drakońskie prawa anty-terrorystyczne. Z kolei jeszcze inne grupy "podmieńców" będą potem strzelały aby zabić, zamykały w więzieniach i gnębiły tymi prawami zupełnie niewinnych ludzi. W ten sposób prawa, które normalnie powinny służyć sprawiedliwości, przez owych "podmieńców" będą użyte aby szerzyć po ziemi niesprawiedliwość i terror - tak jak prawa już kiedyś czyniły to podczas średniowiecznej inkwizycji.
       (vi) Upowszechnianie niemoralnych wzorów postępowania. Cały szereg takich "podmieńców" podniesionych do roli szeroko znanych osobistości, popełnia najróżniesze niemoralne czyny. Potem zaś daję się na tym przyłapać. W ten sposób owi sławni "podmieńcy" dają ogłupiałym przez telewizję ludziskom niemoralny przykład do naśladowania. Ponadto, upowszechniają oni przekonanie, że niemoralność i dziwactwo są OK, oraz że każdy sławny człowiek ma obowiązek aby zachowywać się po szatańsku.
http://www.totalizm.pl/changelings_pl.htm

Portret użytkownika Homo sapiens

W jednym z dobrze

W jednym z dobrze udokumentowanych polskich wzięć, UFO istoty informują porwaną w taki sposób: "Czesława G. jest przekonana, że ów przekaz, czy też wymiana myśli trwała dłuższy czas, lecz zapamiętała jedynie następujące zdanie: „Jesteś potrzebna do reprodukcji ludzi", „Zmieni się kalendarz i czas"

Możliwe, że po jakiejś przyszłej globalnej katastrofie nastąpią wielkie zmiany w ziemskiej rzeczywistości. Na podstawie Biblii można podejrzewać, że chrześcijanie zostaną pochwyceni do Nieba (zgodnie z przepowiednią) przed nadejściem jednego globalnego rządu UFO hybryd. W następstwie ogromnych zmian, na Ziemi nastanie totalna era (istot) GMO: "A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego" Ew. Mateusza 24:37
 

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony