Nad Wielką Brytania widziano samolot "duch" z II Wojny Światowej, pochodzący prawdopodonie z zaświatów

Kategorie: 

Wiele osób twierdzi, że na niebie Derbyshire widziało nisko lecący bombowiec z czasów drugiej wojny światowej, podaje Derbyshire Times.

 

Może nie byłoby w tym nic mistycznego, ale wszyscy świadkowie opisują lot, jako „absolutnie milczący”, pomimo faktu, że samolot leciał bardzo nisko nad ziemią.


W sierpniu br. Richard i Helen Jepson jechali samochodem do Rousli i widzieli samolot, lecący bardzo blisko ziemi. Kobieta myślała, że maszyna wkrótce runie w dół.

„Moje okno w samochodzie było otwarte i samolot w pewnym momencie był tak blisko, że prawie mogłem go dotknąć, a jednak był całkowicie cichy” - powiedział Richard. „Myśleliśmy, że kolizja jest wysoce prawdopodobna, ale nic się nie stało ".

Tajemniczy samolot widziany był później nad drogą A52 niedaleko Derby.

„Maszyna leciała bardzo nisko. W tym obszarze rośnie dużo drzew. Nie mogłem obserwować go w pełnej krasie”- mówi Richard Burley. „Na pewno nie był to Lancaster (ciężki brytyjski bombowiec czterosilnikowy). Samolot był dużo mniejszy ".

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Może  to  byc  nakładanie

Może  to  byc  nakładanie  się  klatek  czasowych  na  teraźniejszośc  , bo  teraźniejszośc  może  wpływac  na  przeszłość  i  moga  się  nakłładac  na  siebie  rózne  sekwencje  czasowe  widoczne  jednoczesnie  w  czasie  teraźniejszym.

Portret użytkownika dąb

A ja ostatnio widziałem

A ja ostatnio widziałem ...... krowę . I to łaciatą . Ale myślę że nie była to zwykła krowa bo szykowała się do startu . Z tylnej części coś jej wychodziło , a do tego upuszczała dużo płynu chłodzącego . Dalej nie wiem co było , bo drzewa zasłoniły widok , ale usłyszałem ryk (pewnie silników) i po chwili wszystko ucichło . Myślę , że odleciała. 

Portret użytkownika Sylar1

nie ma opcji zebym jego

nie ma opcji zebym jego artykul zaczal nawet czytac. dlatego najpierw sprawdzam autora. Jedynie czasem admin jak sie pod niego podpisze moze mi sie przez oprzypadek zdarzyc przeczyatc ale i tak bardzo latwo sie orientuje kto jest jego autorem

Portret użytkownika Promień

Załamanie czaso przestrzeni

Załamanie czaso przestrzeni może powodowac wgląd w przeszłość a może i przysłość. Możemy np. usłyszeć co inni o nas mówili lub jakąś sytuacje z przeszłości. Musi się coś dziać w przestrzeni. Przejście np. przez równik galaktyczny, jakieś zmiany na planecie i w kosmosie.  Trzeba obserwować. Jeżeli się ktoś tym interesuje to znajdzie odpowiedź. No chyba, że nauka, albo wojsko się w to bawi. Ha ha ha - przyszło mi nawet na myśl, że można by w ten sposób wywołać sztuczną inwazję.. No i jeszcze może to hologram.