Nad Wielką Brytania widziano samolot "duch" z II Wojny Światowej, pochodzący prawdopodonie z zaświatów

Kategorie: 

Wiele osób twierdzi, że na niebie Derbyshire widziało nisko lecący bombowiec z czasów drugiej wojny światowej, podaje Derbyshire Times.

 

Może nie byłoby w tym nic mistycznego, ale wszyscy świadkowie opisują lot, jako „absolutnie milczący”, pomimo faktu, że samolot leciał bardzo nisko nad ziemią.

[ibimage==25146==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
W sierpniu br. Richard i Helen Jepson jechali samochodem do Rousli i widzieli samolot, lecący bardzo blisko ziemi. Kobieta myślała, że maszyna wkrótce runie w dół.

„Moje okno w samochodzie było otwarte i samolot w pewnym momencie był tak blisko, że prawie mogłem go dotknąć, a jednak był całkowicie cichy” - powiedział Richard. „Myśleliśmy, że kolizja jest wysoce prawdopodobna, ale nic się nie stało ".

Tajemniczy samolot widziany był później nad drogą A52 niedaleko Derby.

„Maszyna leciała bardzo nisko. W tym obszarze rośnie dużo drzew. Nie mogłem obserwować go w pełnej krasie”- mówi Richard Burley. „Na pewno nie był to Lancaster (ciężki brytyjski bombowiec czterosilnikowy). Samolot był dużo mniejszy ".

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Może  to  byc  nakładanie

Może  to  byc  nakładanie  się  klatek  czasowych  na  teraźniejszośc  , bo  teraźniejszośc  może  wpływac  na  przeszłość  i  moga  się  nakłładac  na  siebie  rózne  sekwencje  czasowe  widoczne  jednoczesnie  w  czasie  teraźniejszym.

Portret użytkownika dąb

A ja ostatnio widziałem

A ja ostatnio widziałem ...... krowę . I to łaciatą . Ale myślę że nie była to zwykła krowa bo szykowała się do startu . Z tylnej części coś jej wychodziło , a do tego upuszczała dużo płynu chłodzącego . Dalej nie wiem co było , bo drzewa zasłoniły widok , ale usłyszałem ryk (pewnie silników) i po chwili wszystko ucichło . Myślę , że odleciała. 

Strony