Nadal nie milkną spekulacje na temat filmu z obcym nakręconego w Brazylii

Kategorie: 

Niesamowity film z Brazylii pokazujący postać przypominającą obcego został przez wielu ogłoszony, jako ostateczny dowód na to, że oni istnieją i w najlepszym przypadku tylko nas obserwują.

 

Słynny film został podobno zrobiony przez parę angielskich turystów, którzy odwiedzali region Manaus w Brazylii. Następnie został on opublikowany w sieci przez słynnego badacza tajemnic, Michaela Cohena. To rozpoczęło ogólnoświatową karierę nagrania.

 

Brytyjscy turyści filmowali grupę indiańskich dzieci a to, co zostało zarejestrowane za nimi jest naprawdę porażające, o ile jest prawdziwe. Jak widać w filmie umieszczonym powyżej w oddali widać coś, co może być przysłowiowym szarakiem, obcym oraz coś błyszczącego, co może być tzw. orbsem.

[ibimage==10750==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Podstawowym pytaniem jest, zatem potwierdzenie autentyczności tego nagrania. Jako argument za podaje się, że kształt i wygląd obcego odpowiada opisowi innych spotkań z tymi istotami. Poza tym jedno z dzieci zdaje się zauważać to stworzenie i nawet wskazuje na nie koledze. To znacząco zwiększa wiarygodność nagrania, bo czynie je trudniejszym do sfałszowania.

 

Poza tym obcy zdaje się poruszać w kierunku tego orbsa, który błyszczy w dżungli. To mógłby być jakiś środek transportu umożliwiający szybką ewakuację.

 

Pewnie nigdy się nie dowiemy na pewno czy to prawdziwe nagranie czy tylko fałszywka puszczona w Internet z właściwą otoczką medialną.

 

Źródłohttp://unexplainedmysteriesoftheworld.com/archives/the-alien-in-brazil-does-this-video-prove-that-aliens-exist

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika DZIEKAN

Film jest jak najbardziej

Film jest jak najbardziej prawdziwy no bo jest. Za to ludek i to światełko nie koniecznie .Ludzie mają od czasu do czasu dar do gmatwania faktów - nie potrzebnie!Każdy z nas wie ,że są obcy i z tym tematem się oswoiliśmy, ale w głębi ducha czekamy na potwierdzenia jednoznaczne potwierdzone przez środowiska naukowe........ Pozdrawiam...

Portret użytkownika ktoś bliżej nieokreślony

Może dla kogoś jest to

Może dla kogoś jest to porażające, ale dla mnie akurat nie bardzo - zakładając, że film jest prawdziwy. Nierozumiem, dlaczego dla wielu ludzi coś niezwykłego, nowego, nieznanego, dziwnego, fantastycznego czy jakkolwiek to inaczej nazwiemy jest porażające, straszne, tragiczne, mrożące krew w żyłach czy jakkolwiek to inaczej nazwiemy? Czy ludzie naprawdę przestali chcieć poznawać, odkrywać? Tak, wiem - retoryczne pytanie. I tak za jakiś czas okaże się, że film jest fałszywy, nawet jeżeli jest inaczej. Pozdrawiam.

Portret użytkownika Waldek

Jesli ktos wpadnie na pomysl

Jesli ktos wpadnie na pomysl by dokladniej sprawdzic miejsce np. miernikiem gaigera (radioaktywnosc) i miernikiem pola elektromagnetycznego no i sprawdzic czy zostaly tam jakies slady na ziemi i roslinach w ktorym te zdazenie mialo miejsce no i wypytac ludnosc zamieszkujaca tamte strony - to wtedy bylo by troche wiecej wiadomo co tam sie wydazylo.
Ze to jest mozliwe nie ma watpliwosci, ze to jakas falszywka - to ogulnie tez, ale narazie skontulsowani fachowcy filmowi nie zaowazyli zadnych znakow na manipulacje filmu czy produkcje w komputerze.... wiec ocena tego filmu narazie powinna isc w kierunku autentycznego dokumentu, az do momentu kiedy beda znalezione dowody na zekomo falszywke...ale czy to ktos zrobi?
Pozdrawiam i zachecam do uzywania zdrowego rozsadku...

Strony