Nagranie z kamery monitoringu dowodem na istnienie wróżek?

Kategorie: 

37 - letnia kompozytorka z Wielkiej Brytanii twierdzi, że miała szczęście oglądać wróżkę i, jako dowód, pokazuje materiał zarejestrowany kamerą.

 

Lucia Cordaro mówi, że w jej posiadaniu jest dowód na istnienie wróżek – na filmie z kamery przemysłowej widać małego stwora ze skrzydłami. Nikogo nie było na ulicy, kiedy rzekomo przed obiektyw kamery przemysłowej przyfrunęła wróżka.

„To było około 23.00. Miałam zamiar iść spać, kiedy usłyszałam hałas, jakby ktoś próbował uruchomić motocykl” – wspomina Lucia. „Poszłam zobaczyć, co się dzieje i w tym momencie usłyszałam głośny huk. Myślałam, że coś stało się w okolicach okna, że coś trafiło w szybę. Nagle ujrzałam stworzenie, jakby z bajki Tinker Bell. Na pewno nie był to owad!".

Relację dziewczyny potwierdza nagranie z monitoringu.

„To nie jest piórko, ani motyl. Jestem zdrowa, a do tego bardzo sceptycznie nastawiona do idei o istnieniu istot nadprzyrodzonych. Nie wierzę w wróżki, ale jedną z nich widziałam na własne oczy”.

Gdy Lucia pokazał film swojemu czteroletniemu synowi, dziecko natychmiast zauważyło dziwne stworzenie ze skrzydłami i zidentyfikowało go, jako jednego z małych pomocników świętego Mikołaja.

„Syn uznał, że to elf i od razu zapytał, czy wróżka poleci do świętego Mikołaja i powie dobrodziejowi, że ten jest grzecznym chłopcem. Potem już nie wątpiłam, że widziałam magiczne stworzenie” – mówi 37 – letnia niewiasta.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

ale chyba nie istnieją

ale chyba nie istnieją ludzie, którzy by wątpili w istnienie wróżek...
na wypadek jednak, gdyby ktoś miał wątpliwości i telewizor...proponuje włączyć go na polsata w okolicy 3-4 godziny rano ...tam są dowody na wróżki...a nawet wróżki samce Smile 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

When science finally reaches the peak of knowledge. When finally climb the top of the highest mountain. It will find a yogin sitting on the top and saying  "I'm glad you finally join me"

Portret użytkownika baca

kiedy tak się zastanowić i

kiedy tak się zastanowić i starannie do kupy złożyć najważniejsze słowa kluczowe tego newsa - monitoring, wróżka, pomocnik świętego Mikołaja itp - to nie wiedzieć czemu od razu kojarzy się to z manifestacją arona, który nie tylko także jest wróżką, która pomaga ludziom ale jeszcze w obiektywie wygląda nawet jak latający krasnoludek....
poza tym te latające wróżki za długo nie żyją Smile
http://www.youtube.com/watch?v=QHtixTn1-mQ

Strony