Nagranie rzekomego obcego wyciekło do Internetu

Kategorie: 

Powyższe nagranie przedstawia istotę, która została rzekomo schwytana w Meksyku w 1987 roku. Z opisu wynika, że jest to jedna z istot, jakie przetrzymywane są w tajnej amerykańskiej bazie o kryptonimie G-13.

 

Film przedstawia rzekomy test akustyczny wykonywany w celu ustalenia poziomu percepcji akustycznej istoty. Wiadomo również, że we wspomnianej bazie wojskowej wykonuje się na tych istotach innego rodzaju testy. 

[ibimage==15607==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Nagrania tego typu, przedstawiające rzekomego obcego, pojawiają się, co jakiś czas. Są one przeważnie klasyfikowane, jako fałszerstwa. Jednak nie wiadomo czy któreś z dostępnych aktualnie w Internecie nagrań nie przedstawia rzeczywistego obcego a wiele fałszerstw ma za zadanie zwiedzenie ludzi i spowodowanie refleksji wedle, której każde takie nagranie to fałsz. Czy w tym przypadku tak jest? Ocenę pozostawiamy czytelnikom. 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika hal471

Dla niektórych z was

Dla niektórych z was popaprańce zbyt realistyczne i dokładne dowody to fake, normalnie koń by się uśmiał jak by NASA powiedziała że na marsie jest rozumne życie to byście nie uwierzyli jak mówią że nie ma to musi być hahahaha rozumowanie polaczków. Jak by was kosmita wyr..... to też by było zbyt realistyczne????... korasy
 

Portret użytkownika Serwus

Widać że ktoś się całkiem

Widać że ktoś się całkiem dobrze bawi wprowadzając ludzi w błąd, Całkiem fajna charakteryzacja i tylko tyle.
Problem polega na budowie fizycznej i tu już sobie autor nieporadził choć próbuje to zamaskować 

Strony