Najbardziej aktywne i rozgoryczone są duchy samobójców

Kategorie: 

Badacze paranormalnych zjawisk uważają, że najbardziej aktywne i rozgoryczone są duchy samobójców lub ludzi, którzy zginęli gwałtowną śmiercią. Te najczęściej stymulują swój umysł i nawiedzają żywych. Niestety, nie wszystkie duchy są płochliwe, a spotkanie z niektórymi nic dobrego nie wróży.

 

Według wierzeń religijnych we wszystkich krajach, nie można bezcześcić cmentarzy i miejsc pochówku. Za złamanie tej zasady można ponieść karę jeszcze za życia.

 

W Rosji i w Polsce są miejsce przy drogach, gdzie nie ma tygodnia bez wypadku. Te punkty są jak przekleństwo. Każdego roku rośnie tam liczba zgonów, ale nikt nie umie wytłumaczyć przyczyn częstych tragedii. Istniej na przykład wersja, że niektóre autostrady i drogi przechodzą nad starymi cmentarzami. Za błędy architektów płacą kierowcy i piesi.

 

Duchy drogowe pojawiają się w ciemności. Z daleka nie różnią się niczym od zwykłego pieszego. Gdy samochód podjeżdża bliżej, zjawa zazwyczaj rzuca się pod koła. Kierowcy zaczynają gwałtownie hamować. Zakończenia tych zdarzeń bywają różne. Niektórzy lądują w rowie i co najwyżej się poobijają, inni mają poważny wypadek z ofiarami śmiertelnymi.

 

Klamath Falls - niebezpieczne miejsce dla kierowców w amerykańskim stanie Oregon. W wypadku zginęła tam nastolatka. Teraz jej duch pojawia się często przy drodze, co prowadzi do wielu katastrof. Na widok pięknej, młodej dziewczyny w białej sukni kierowcy zwalniają, choć lepiej tego nie robić. Potem duch hipnotyzuje szofera i prowadzi w przepaść. Wszystkie spotkania z tajemniczą niewiasta kończyły się tragedią.

 

Podobną złą sławą cieszy się jeden z tuneli w niemieckiej Bawarii, opanowany ponoć przez złego ducha. Do wypadków dochodzi zazwyczaj późno w nocy. W ciągu ostatnich trzech dekad zginęło tam około dwudziestu osób.

 

Opisano też historię matki, która opowiedziała o swojej zmarłej córce Kseni. W tym przypadku duch uratował całą rodzinę przed ruiną. Zjawa pojawiła się przed pędzącym samochodem – widziała ją tylko matka, reszta rodziny nie. Kierowca nie chciał zatrzymać maszyny, mimo dramatycznych próśb matki. Samochód stanął dopiero wtedy, gdy rzucony przez Ksenię kamień stłukł tylną szybę samochodu …

 

Co my żyjący możemy z tym zrobić? Jak sobie z tym poradzić? To bardzo proste. Jest kilka sposobów. Należy zamówić modlitwę za spokój duszy w najbliższym kościele. Można zapalić świeczkę na miejscu katastrofy i oczywiście, co najważniejsze, nie bezcześcić grobów bez względu na to, jak dobre intencje temu przyświecają.

 

Źródło: Ghost Chronicles

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Ewito

Będąc tu i teraz, nigdy nie

Będąc tu i teraz, nigdy nie możemy wiedzieć tego, co dzieje się za zasłoną teraźniejszego życia....a przynajmniej w teorii.
Ale wierząc iż są ludzie którym dane było tam zajrzeć, mamy do dyspozycji ich relacje, które rzucają jakieś światło na to co dzieje się z duszą człowieka po śmierci.
Mam tu na myśli relacje tych, którzy przeżyli tzw. śmierć kliniczną i postanowili opisać swoje przeżycia w książce i na podstawie tego, mogę w mniejszym lub większym stopniu, wyrabiać sobie zdanie na takie tematy, kierując sie oczywiście intuicją, która prowadzi mnie w stronę która najbardziej mi odpowiada, bo ilu ludzi, tyle teorii.
W książce Paula Perreg'o: "Przeżyłem smierć. Prawdziwa historia człowieka, ktory umarl dwa razy"- opisany jest człowiek, który jak wynika z tytułu: umarł dwa razy (pózniej jeszcze raz umiera, ale ten fakt autor opisuje w swojej kolejnej książce "Śmieć nie istnieje"). Facet umierał trzy razy (w medycynie określane jako śmierć kliniczna) po czym wraca do zycia, ale istotna jest jego relacja dotycząca bytnosci po drugiej stronie życia, bycia za zasłoną- każdy niech nazywa to wg siebie. 
Autor opisuje miejsce które nazywa szarą strefą (szarym miejscem), które niejako znajduje sie pomiędzy dwoma światami, gdzie trafiają dusze ktore z jakiś powodów nie potrafią przejść wyżej, często właśnie są to dusze ludzi ktorzy umarli-zginęli śmiercią nagłą i miejsce to jest wg autora, szalenie "przeludnione" ;)ponieważ nie potrafią iść dalej (wyżej)- dusza nie wyraża tej woli, gdyż zbytnio związana jest ze światem z którego została wyrawa za sprawą śmierci, co w konsekwencji kończy sie ponoć powrotem na ziemię (nasz świat) i często wg autora, są to dusze zdegenerowane. O innych wątkach nie wspominam.
Polecam te pozycje do przeczytania tym, którzy jeszcze ich nie znają, a są zainteresowani tematem.
A od siebie mogę dodać, że jeśli wierzyć takim relacjom, to dusze samobójców na pewno mają problem z przemieszczaniem sie tam, dokąd powinny zmierzać. Co do dusz i ich możliwości szkodzenia tu na tym świecie....no cóż mam znajomą którą chyba mogę nazwać egzorcystką....trochę się nasłuchałam i temat jest.....czasami straszny:)
Ale nie każdego "takie dusze mogą dotknąć, skrzywdzić, szkodzić...ale to nie temat na tu i teraz.
Zaznaczam, że nie każdy musi się z tym zgadzać, każdy z nas ma swoją wizję i na tym polega różnorodność opinii i tego w co jesteśmy w stanie, bardziej czy mniej wierzyć. Smile
 

"Najwłaściwsza droga życiowa to ta, którą wyznacza i oświetla, gwiazda naszej intuicji"
"Dziwny jest ten świat......gdzie człowiekiem gardzi człowiek"

Portret użytkownika baca

Dawno temu na discovery był

Dawno temu na discovery był program a raczej seria fabularyzowanych dokumentów pt. Duchy.
Autorzy przedstawili w nim kilkadziesiąt przypadków autentycznych nawiedzeń ( przynajmniej tak je reklamowali Wink ) . Dotyczyło to nie tylko miejsc, ale też domów. Może nawet przede wszystkim domów.
Wrażenie autentyczności miał zwiększać fakt, że fabularyzowane  wstawki przeplatały się z wypowiedziami świadków czy raczej uczestników zdarzeń.
W finale zwykle okazywało się, że nawiedzone miejsce wcześniej było miejscem praktyk okultystycznych lub okrutnych zbrodni. W sumie zawsze były to zdarzenia generujace dużo negtywnych uczuć i  emocji połączone często z gwałtowną śmiercią.
Tak jakby zło, które się wydarzyło przyciągało zło z innego świata. Otwierało drogę czemuś co zupełnie nie można określić materialnym.
Dawka negatywnej energii była jakby aktywatorem dla pewnych sił. Przyciągała je a potem  tkwiły one w danym miejscu czekając na pewien splot zdarzeń czy czynników, które pozwolą im objawić się osobom przebywającym w danym miejscu.
Zachodziły wtedy różnego rodzaju nieytłumaczalne zjawiska potocznie zwane paranormalnymi. określić materialnym.
Serial goodny polecenia nie tylko dla zainteresowanych tematem, ale także dla totalnych sceptyków jako dawka wrażeń na późny wieczór. Wink
 
 

Portret użytkownika eRHea

baco, z tym przyzywaniem z

baco, z tym przyzywaniem z zaświatów zła przez mniejsze zło, to jak z przywołaniem Ciecia przez juższczę?
 
Ciekawe, czy w przypadku duchów wspólna interwencja w postaci protestu i otwartej wojny też spowoduje odesłanie ich w zaświaty (tych duchów, nie Cieciów - wysyłanie cieciów w zaświaty; jakkolwiek wydawać się mogłoby logiczne, chwalebne i pożadane ze społecznego punktu widzenia; jest w tych chorym kraju mocno nielegalne jak palenie trawki, czy pędzenie bimbru).
 
Slava

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Brawo tallin artykuł jak

Brawo tallin artykuł jak zwykle rewelayjny, a najlepsze jest to jak ludzie nad nim się spuszczają, przecież takie felietony są po to by sobie poprawić humor, zobaczyć jak ludzie marnują czas - na co, a nie żeby się zagłębiać w nie Biggrin

Portret użytkownika eRHea

Brawo, Tallin zajął czas

Brawo, Tallin zajął czas juszce, a to sprawia, że mniej ma czasu na judzenie. A jak chcesz zobaczyć, jak ludzie marnują czas - spójrz w lustro. [wycięte]
Takie komentarze poprawiają mi humor. Widać, że juszka starała sie przeczytać artykuł, doszła do ...in tuż po "...samobójców| i już więcej czasu nie miała, było po dobranocce a trzeba było dać komentarz. No więc naskrobało.
 
Juszka - lepiej pisać jak tallin o rzeczach które interesują wszystkich [wycięte]
 
EDIT: Prosimy się nie kłócić i pisać na temat artykułu. @Dominik

Portret użytkownika eRHea

Dominik, ja rozumiem. Wpis

Dominik, ja rozumiem. Wpis był zbyt brutalny dla wątłej psychiki naszej juszki, w końcu ma syndrom sztokcholmski. Rozumiem.
Ale w środku zdania? Tak bez ładu i składu, wycinanie z kontekstu.
No bo przecież na starcie widać, że to zdanie złożone i koniec miał być nie na temat artykułu, ale na temat juszkowych komentarzy do tegoż.
 
Slava Dominiku

Portret użytkownika eljasz

zgodnie z zasadą ślepy

zgodnie z zasadą ślepy prowadzi ślepego i obaj w DóŁ WPADNą piszcie sobie brednie i w nie SILNIE wierzcie - ZNAJDZIESZ SWOJEGO DUCHA który cię z ciała wyciągnie,  BO TAKIE ICH ZADANIE.
przypadkiem nie poczytaj, nie poznaj Istoty Rzeczywistości  bo wymada to PRACY i wyrzeczeń! - www.rozmowy.all.pl jesteś tylko programem na KWANTOWYM PROCESORZE do resetu w odpowiedniej chwili......

Portret użytkownika muret

Ludzie na tego zjadliwego

Ludzie na tego zjadliwego wampira energetycznego arona jest tylko jedna rada. Nie piszcie z nim w ogóle. On i tak jest na celowniku i nawet o tym nie wie. Nasze uwagi nie będą do niego trafiać. Już wcześniej udalo mi się wyjść z tego dziwnego i zniewalającego zdawałoby się bezwarunkowo letargu. Obce siły narzucają te "nowe" stany świadomości i potem latają tacy jakby jacyś opętani byli a oni są zniewoleni przez byty, z którymi albo mają kontakt channelingowy albo są nękani przez nie za to, że są dla nich zbyt niewygodni. Jego hipokryzja jest przykladem czegoś typowego dla new ageowców i channelerów. Jakoś ja nikomu tutaj się nie narzucam i nikt mi niczego nie wytyka a zwłaszcza zaklamania.
On gnije w niewoli zgotowanej mu przez tego jego "guru". On tego nie pojmie dopóki nie zdecyduje się zerwać kontaktu ze swoim "bogiem", ale on sam będzie miał przesrane zanim to nastąpi na dobre. Brakuje mi tu ostatnimi dniami Wkurzonego Kosmity. On ma zupełnie inne przesłanie niż ci "pokojowi" i "miłujący" wszystko i wszystkich dzieci słońca zwane new ageowcami.
zamiast pisać z nim to może tak warto pisać o nim i poziomie zmanipulowania jego umysłu, duszy i może czegoś jeszcze. Tyle ode mnie.

Portret użytkownika aron jasnowidz

 ,szukałes pomocy u wielu

 ,szukałes pomocy u wielu ,trafiłes do mnie  bo nie ma przypadków ,wiec skoro jesteś zdrowy to po co szukasz pomocy u jasnowidzów? widzisz na mojej stronie przybywa ludzi kórym pomogłem ,równiez tych co walczyli z podobnymi podczepieniami ,tylko że oni posluchali a ty ciągłe wolisz go karmić .ONI SĄ SZCZĘSLIWY TY krzyczysz jak małe dziecko w rozpaczy ,zresztą jesteś pogubionym chłopakiem który ma żal do świata że najpierw mu wmówil że boga nie ma, potem że nie istnieją obcy a na końcu że channelingi są bezepieczne i teraz gdy sie okazało że Bóg istnieje ,że sa obcy i zyja w naszych ciałach i między nami i że medytacje w starym wymiarze ściągły do głow otwartych wszystko co moglo tylko się tu dostać na przystanek zło ,jak nazywali nasza planete i trzeba było naprawde byc dobrym w odróżnieniu obcych energii i że padłes ofiara jednego z takich którzy ci go przekazali jak sam zorientował się że słuzy czemus złemu ,dlatego  masz żal że cały twój obojętny śwait się zawalił i zaczęłęs szukac pomocy u tych którzy moga to zdiagnozwać i ci pomóc a że prawda cie przerosła i tak jak pisałem myslenie typu :nie ma wiary jest tylko moje ego i wolna wola więc teraz to juz nie jest twoja wolna wola i otrzymałes dośwaidczenie o jakie sie prosiłeś i teraz masz tego efekty ,jak juz pisałem przejdź je nie krzywdząc nikogo ,a zwłaszcza siebie . I niestety z niczym sobie nie poradziłeś ,jeden post napisałeś z poziomu człowieka reszte z poziomu nienawiści ,dzisiaj przyszedl temat kolejny, który wytrąca argumnet obcym z rąk i dlatego cie uruchomili i tak będzie za każdym razem kiedy pojawi sie kolejny znak do wyjasnienia aby ludziom otworzyc oczy .

Portret użytkownika muret

Aron nie sądź, że jesteś

Aron nie sądź, że jesteś jedyny wybrany bo wiem, że za takiego tak naprawdę się uważasz. Nikt tu ciebie nie potrzebujesz a wcinasz się jak strngi w dupę. Zresztą i na ciebie przyjdzie niebawem kolej, o czym zresztą cię ostrzegałem.
Poza tym i tak będę robił swoje tsk jak i reszta tutaj przebywających. Czy ktoś ci kazał wklejać to samo 2 razy? EWiecie co? Możecie zgłosić spam i wtedy będzie po kłopocie.
Co do tematyki duchowej to mam lepszego doradcę niż ty. Aha jesteś zunany za manipulatora w mojej przestrzeni, tak więc nie pozwalaj sobie na zbyt wiele. Ten twój "boski guru" to naprawdę ci mąci w głowie.

Portret użytkownika aron jasnowidz

witaj ponownie ,jak byłes u

witaj ponownie ,jak byłes u mnie na rozmowie ,zdiagnozowliasmy to co pisze przez ciebie ,kiedy rozpoznajemy podczepienia to zło natychmiast ujawania swoja nature ,u ciebie było dokladnie w/g schematów ,jeden post jako przekaznik drugi z poziomu człowieka i znów przekaznik i człowiek  i tak cały czas bo człowiek bez wiary jest człowiekiem bezbronnym  ,i nie ma szans na to aby pozbyc się tego co ma w sobie .Dziekuje ze poprłes mój post dzowodem w swojej osobie  bo o tym własnie napisałem ,o dzieciakach bez wiary ,które staja sie pozywką dla obcyh ras ,Jak widzisz isoty z którymi rozmawiam idealnie trafia w czas i punkt i idealnie wiedzą że zło natychmiast sie odezwie jak zostanie mu zabrany kolejny argument do zniewolenia ludzi .I ciesze się zę od razu z ciebie wylazło to co nosisz w sobie .Widzisz ja informuje ludzi ,pomagam im ale nie odrobie za nich tego co sami na siebie sprowadzili ,to oni musza sami zacząc walke o siebie ,ty przeczytałeś tutaj o sobie i od razu atak bo własnie takich ludzi jak ty jest pełno i to oni noszą i karmia to oc zym pisze.Dziekuje że sie doezwałeś i potwierdziłeś kolejny raz moja diagnozę ,na mojej stornie sa jednak ludzie którym udało sie wygrać z podczepieniami i opisują swoja walkę ,tu macie przykład kompletnego pogubienia i niestety brak argumentów ,straszenie i WYZWISKA to argumenty kórymi posługuje sie zło .Ja nie istenije w srodowisku jasnowidzów ,wróżek z 3 wymiaru bo otrzymałem to co ma juz na nowy wymiar ,nie musiałem tak jak oni poszukiwac prawdy i sensu bo dano mi to od razu ,nie musiałem wybierać miedzy: pomóc klientowi zniszczyc swoją konkurencje ,czy jednak nie robić tego i nie zarobic pieniedzy , bo jak przychodzi klient do środowiska o kórym piszesz to własnie z problemami aby cos za niego zalatwić,pomóc mu w ten sposób i wiele ludzi z mozliwosciami wałsnie w ten sposób sie pogubiło .Sam korzystałem dawniej z usług tego srodowiska ale miałem szczeście ze trafiłem na świetną osobę ,ale wiem że ciezko im jest nie ulec pokusie duzych pieniedzy wzamian za podłożenie komuś nogi .Jak ci powiedziałem na nsazym spotkaniu ta istota karmi sie zełm i musi mieć wroga ,trafiło na mnie ale cieszę się bo jezęli okaże się za chwile że obudzisz sie z tej nieanwiści która cię zżera i zżera tez twoją rodzinę to będe miał mały wkład w twoje uzdrowienie ,a teraz możesz go nakarmic kolejny raz opluwając moje imie .

Portret użytkownika aron jasnowidz

nie chodzi o wiare typu

nie chodzi o wiare typu religia ,bo tego za chwile nie będzie ,tylko o wiare w STWÓRCE WSZYTKIEGO poprostu wiesz ze ktoś to wszytko stworzył i o taką wiare mi chodzi ,religie tworzyli ludzie ,ponazwyali STÓWRCE róznymi imionami i toczyli wojne kto ma racje i szkoda że nikt nie zadał sobie pytania kogo karmia umierajac za nazwe ? Ludzie ponazywali rózne rzeczy i potem za nazwe umierali a przecież to takie proste jeżeli siądziesz na przeciwko islamisty ,katolika ,buddysty ,jechowego i wielu innych przedstawilcieli religi i powiesz STÓWRCA WSZYTKIEGO nikt nie poczuje sie urażnony i nikt nie będzie walczył z tobą ,a wystarczy że zmeinisz nazwe i reszta wyjdzie i sie obrazi i o taką wiare chodzi ,bez podziałow na nazwy i na to który STWÓRCA JEST LEPSZY .

Portret użytkownika Nici

Aron tam dokąd się udajesz i

Aron tam dokąd się udajesz i to co widzisz jest dla ciebie prawdą najważniejszą. Głosisz to co zobaczysz i to co usłyszysz. Od kiedy nie zastanowiłeś się nad sensem przekazu? Od momentu kiedy wtajemniczałeś się w kolejne etapy, widziałeś nowe byty i światy?
Niestety wielu jasnowidzów i uzdrowicieli jest prowadzonych potem za rączkę. Pod przykrywka miłości piszesz:
"BÓG nigdy nie daje nic za darmo a DIABEŁ owszem ,u BOGA WYGLĄDA TO TAK : szansa jaką otrzymujemy ,zawsze wymaga od nas poświecenia i pracy ,na tacy zawsze mamy 2 sprawy ,np szczęśliwy czas z rodziną i PARTNEREM LUB pieniądze za dodatkową pracę ,praca za granicą i rozłąka z rodziną czy skromne życie tu ale z wszystkimi których kochamy ,itd"
a to nie prawda. Można żyć w dostatku i mieć czas dla rodziny.
Potem piszesz że dostałeś przekaz:
"przecież gdyby to co mówią religie że pochodzicie od jednego i tego samego boga było prawdą to wszyscy bylibyście tacy sami"
Bóg jest jeden i od niego pochodzimy.
Przeplatasz mądrości fałszem stąd niepokój. Uważam że tacy ludzie jak ty którzy wiele potrafią nie zrozumieli jednego przesłania "zbyt wiele trosk dnia codziennego..." wróć proszę do życia codziennego i wykorzystuj swe dary dla dobra ludzi natomiast chanellingi są tak naprawdę nie dla tych co się rozwijają a dla tych którzy nie znaleźli sensu życia na ziemi.

Portret użytkownika aron jasnowidz

jak mówilem to przekaz który

jak mówilem to przekaz który diagnozuje ludzi ,i kazdy zobaczy to co ma zobaczyć ,to jeden z przykładów, dalej jest itd  i szkoda że takich ludzi o kórych piszesz jest bardzo mało ,jasne ze mozna to pogodzić i jest to jeden ze schematów szczęśliwego życia i zrozumie to ten kto tak robi ale wiekszosc ludzi nie rozumie że mozna to pogdzić i wybiera żle .Bóg nie daje łatwych wyborów ,nie daje łątwych nauczek ale zawsze daje nam wybór to my decydujemy jak to zrobić i mozna wszytko pogodzić i mając wolna wolę i umięjętność gospodarowania czasem wybrać 2 rzeczy ,ale tak robia nieliczni inni wybieraja peiniądze ,kosztem rodziny ,prace kosztem zdrowia ,wladze kosztem nauczki itd ,to przykład ale jak widzisz trafnie okresla ludzi i kazdy zanjdzie w nim cos dla siebie ,
przecież gdyby to co mówią religie że pochodzicie od jednego i tego samego boga było prawdą to wszyscy bylibyście tacy sami ,ten sam kolor skóry ,oczy itd a my stworzyliśmy was na początku niestety jako niewolników do pracy ,tam gdzie każda z ras lądowała tam potrzebowała niewolników do roboty i tworzyli mieszanki ras ze swojego dna z istotami które żyły już na ziemi ,stworzone przez prastarą rasę która zapoczątkowała życie na ziemi ,
chodzi o to że gdby prawdą było to co mówi religia że pochodzimy od tego Boga co mówi że po smierci idziemy do nieba i piekła i nie ma nic innego i że obcy nie isteniją tzn że powinnismy byc tacy sami jak ten co to mówi i powinnismy być identyczini  a tu odwortnie .JA nie tworze przekazów ,ja je pisze ,niez zwracam uwage na ortografie bo porostu nie mam czasu bo przekaz płynie jak mysl szybko i dopieoro jak skoncze dany watek czytam co chcieli nam przekazać ,używaja innego jęzeyka ,nie uzywaja nazw abyście się znówu nie pozabijali o to że cos gdzie ktoś kiedyc gdzieś napisal ale nazwał to tak i tak ,ale wiem że to trafia do ludzi i daltego otrzymujemy dodatkowe przekazy uzupelniające .

Portret użytkownika b@ron

bardzo ciekawy temat, jednak

bardzo ciekawy temat, jednak przykłady podane w artykule, bynajmniej nie świadczą o tym iż to duchy samobójców...istoty energetyczne, żywiące się "duszami" zapewne gustują w smakach, jakie nadają duszom poprzez emocje w chwili kiedy nam zabierają ową dusze...postać rzucająca się pod samochód , bynajmniej nie musi być duchem, może być istotą niematerialną, których dookoła jest wiele, a to czy my ich widzimy czy nie , nie świadczy o ich istnieniu, oko ludzkie nie widzi wszystkiego z tej prostej przyczyny, iż człowiek jest niedoskonały.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

jak zwykle baron wypierasz

jak zwykle baron wypierasz coś czego nie rozumiesz ,czego nie ma w książkach ,kolejna teria równa angelusowi ,isoty energetyczne karmiące sie duszami  i wpychające pod samochód ,buhahahahaha bravo ,i jak ci napisałem tymsię własnie zajmuje diagnozowaniem ludzi ,oddzielam dzieci od dorosłych ,dobrze że dorosłych przybywa a dzieci zostaja w piaskownicy i na twoim miejscu to bałbym się teraz wychodzic na ulice bo isoty energetyczne złapia twoją dusze i za to co napisałeś wepchają cię pod tira aby nie zostało z tej głupoty nic w tym swiecie ,angelus był komikiem ale coś tam mu w głowie świta ale ty widze przejmujesz pałeczke w teoriach i teraz ty leczysz smiechem ,buhahahaha ,chciałes abym ci to przedrukował bo nie lubisz faceboka ,otrzymałeś bo przyszedł na to czas i temat o którym sie teraz głosno mówi bo wiekszośc ludiz nie radzi sobie z tym złem i wybieraja taką droge niewiedząc że czeka ich jeszcze gorsze doswiadczenie i cierpienie ,no ale ty uwazaj na ulicy i omijaj samochody:) a i podaj adres wysle ci odblaskową kamizelkę aby cie z daleka widzieli i omijali :)na drodze.buhhahaha jestes lepszy od angelusa buahahahaa

Portret użytkownika b@ron

więcej pokory i grzeczności,

więcej pokory i grzeczności, bo to nie przystoi "jasnowidzowi"...ale powiem ci szczerze, że nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem, bo nie chciałeś zrozumieć...ale nie ma tego co by na dobre nie wyszło, ostatnio i ja zaczełem jasnowidzieć :)...i miałem przekaz :)..."szczerzcie się aronów co jasnowidzą, albowiem pod przykrywką szlachetności, dymają naiwnych" :)...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

do pewnych ludzi trafia język

do pewnych ludzi trafia język kórego uzywają i jak napisałem na tym portalu trafia w punkt bo dołaczyli do dsykusji w grupie i odeszłi od tego plugowaego ,sarkastycznego ,ironicznego i nienawidzącego jędzyka jaki uzywacie ,a niekórzy dalej siedza w piaskownicy ,wiekszośc z was to studenci którzy poczytali pare ksiazek i myślą że zgłebili istote stworzenia,jeżeli okazuje sie że to co czytali to czysta manipulacja i dezinformacja to nie moga się przyznac do tego bo wóczas okazało by się ze tego co się ucza na uczelniach to też nauka od naukowaców ktorzy otrzymują dotacje od rządów które ich oszukuja i wysyłaja na badania w miejsca gdzie nie ma ani grama prawdy o tym co sie dzieje , a wszysko co uda im sie znaleźć co nie pasuje do ogólnych schematów zamykaja w szafach . I tak oto mamy sfrustrowanych dzieciaków któzy w tych ciekawych czasach dowiedzą się ze to świat duchowy jest na pierwszym miejscu ,że słuzyli za pożywienie obcym ,że dusza idzie dalej a ciało gnije w rowie ,że ci co mieli nas chronic nas oszukuja a ci w których nie wierzymy nas ochraniają ,że nauka jest tak daleka od prawdy jak my od Boga, i co ma począc takie dziecko ,negować ale nie argumentami tylko ironią ,sarkazmem bo co zostało jak sie okazalo że z wielkiego ego zostało puste miejsce ,i czym je teraz wypełnic skoro do okołoa same klamstwa? ano wiarą mój przyjacielu a nie ironią ,bo to wiara pomaga przezwycięzyć zło ,podczepienia ,chorby ,swój zły los ,dowódy masz na mojej stronie pozdraiwam

Portret użytkownika b@ron

ależ aronie...jeśli mnie

ależ aronie...jeśli mnie zaciekawisz, to ja bardzo chętnie założę konto na stronie, na którą werbujesz stąd użytkowników, jednak jak dotąd jesteś zbyt niewiarygodny, po pierwsze, wklejasz gotowce...czego przykładem jest nawet tutaj powklejany dwukrotnie post, że już nie wspomnę o pytaniach które ci zadałem pod wcześniejszą twoją "wklejanką" (tą w której namawiałeś do przyłączenia się do akcji mającej poprzeć u ministra zdrowia leczenie dziewczynki) spytałem cię , dlaczego nie uzdrowisz tej dziewczynki, skoro twierdzisz że taka możliwość została ci przekazana przez tych od których masz przekazy...spytałem jeszcze wcześniej ile kosztuje to uzdrowienie? ...też nie odpowiedziałeś...więc ??? na takie pytania nie masz przygotowanych odpowiedzi do wklejenia?...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

wklejam ze swojej strony bo

wklejam ze swojej strony bo ona jest dla mnie wazniejsza i tam ludzie zadają te same pytania co wy ,akcja z petycja była prosta i odpowiedź na pytanie tez było pod nia ,to jest nauczka dla ministra ,my leczymy choroby na które nie ma leków i jak zapytasz swoich kolegów z tego forum którzy do mnie dzownili dowiesz sie ile grubej forsy biore za to ,od biednych studentów ,heheh ,a na temat refundacji znajdziesz na mojej stronie taki wpis Dzisiaj w medytacji widziałem transparent do pomocy osobom chorym na SM i innym którym nie refundują leki bo za drogie ,Pokazali mi olbrzymia wagę gdzie z jednej strony na szalce która była na dole ,były ciała osób zmarłych na choroby ,obok tej szalki,stał Anioł i na rękach trzymał ciała ,a z drugiej strony była szala u góry na której były pieniądze z jednej strony szalki stała karykatura naszego premiera i ministra zdrowia a z drugiej uśmiechnięty demon ,nad waga był napis MORDERSTWO TO ZYSK DLA DIABŁA I PRZEKLEŃSTWO DLA LUDZI .
to było 6 kwietnia jak zakladałem grupe ,napisałem też ze nasza grupa jest tworzona po to że gdy przyjdzie czas pomagać ludziom słabszym i że  dadza nam podpowiedź z Góry jak to zrobić ,
a to ze staram sie pomagac innym widząc że ktoś dostaje szanse na naprewe swoich błedów to chyba dobrze i jak byś czytał medytacje to bys wiedzial komu i dalczego pomagamy i że zawsze musi byc zgoda z Góry .

Portret użytkownika aron jasnowidz

już odpowiedziałem na to

już odpowiedziałem na to pytanie wiele razy ,baron tylko do ciebie nie dociera to co oczywiste ty wolisz to co w książkach i na youtubie ,reszta sie nie liczy ,SPÓJRZ CHŁOPIE ZA OKNO W NIEBO I BEDZIESZ MIAŁ DOPOWIEDŹ NA SWOJE PYTANIE .no ale jeżeli chcesz dowodów czy jest energia czy ciałem stałym ,czy mozna go zobaczyć czy nie ,to odpowiem ci tak widzisz go codziennie ,mówi do ciebie ale ty go nie słuchasz ,jest tym kim chce byc ,jest STÓWRCĄ I APOKALIPSĄ ,JEST MIŁOŚCIĄ I WIECZNOŚCIĄ JEST W KAŻDYM UCZUCIU kiedy mama przytula do serca dziecko i kiedy to dziecko czasami płacze ,jest obok nas i niesie nas jezeli mamy problemy ,jest świadomościa szanowaną i kochaną  przez wszystkie rasy,jest naszym kołem ratunkowym i naszym szczęściem ,jest naszym usmiechem i naszym smutkiem ,jest w kazdym z nas ale nie kazdy go w sobie pielęgnuje i nie kazdy w Niego wierzy .wiec jakie zycie musi byc puste skoro odrzuca się takiego przyjaciela ? 

Portret użytkownika pasjonat

"Badacze paranormalnych

"Badacze paranormalnych zjawisk uważają, że najbardziej aktywne i rozgoryczone są duchy samobójców lub ludzi, którzy zginęli gwałtowną śmiercią. Te najczęściej stymulują swój umysł i nawiedzają żywych. Niestety, nie wszystkie duchy są płochliwe, a spotkanie z niektórymi nic dobrego nie wróży."
 
Cos tallinn poknociłeś. Looknij sobie film "The Way of the Samurai" Sa tam uzyte oryginalne transkrypty chińskich ksiąg Kodeksu z okresu przeddynastyjnego.
"Kiedy człowiek ginie w miejscu ktore sam zbudowal, smierc jest gwaltowna i nastapila  wskutek ataku rodzi sie klatwa"
Ofiary wypadkow z tego co podaja spirytysci i media(od medium) przewaznie zostaja w jakis sposob uwiezeni w miedzyswiatach i z reguly brak wzmianek o ich agresji. Samobojcy inna sprawa...ale wydaje mi sie ze sie za duzo filmow naogladales.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika aron jasnowidz

witajcie ponownie ,na naszej

witajcie ponownie ,na naszej grupie na facebooku NASZ nOWY ŚWIAT jest artykuł na temat dusz samobójców i odpowiedź medium która pamięta swoje poprzednie wcielenia i to jaką kare poniosła za to ze odebrała sobie życie .Również rozmawia z duszami po tamtej stronie i wie jak cierpia i jak są zdezorientowane kiedy wmówiono im że po smierci idą do nieba lub piekła ,po cześci to prawda tylko ze oni spodziewali się raju lub ognia a tu przestrzeń wypełniona duszami przypominającymi przeźroczystych ludzi czesto bez nóg lub rąk i mase dróg przed nimi ,do kolejnej wędrówki są tam też opiekunowi kórzy wskazuja droge lub portal aby przejść dalej .Najwazniejsze z tego jest to aby taka dusza nie czekała ani nie załatwaiła spraw na Ziemi tylko od razu szła do portalu lub światła i rozpoczeła dalsza wędrówkę .Niestety większośc dusz którym wmówiono ten schemat zostaje po tamtej stronie i przygląda sie naszemy śwaitu ,poniewaz czas tam inaczej płynie powiedzmy że ich 1 dzień to nasze 50 lat więc im bardziej irytują się sprawami żeimskimi tym bardziej stają sie duszami które potem możemy zaobserwowac w "nawiedzonych"miejscach .Również dusze które wyrządziły wiele zła lub sprzdały się złu ,moga egzystowac w tych miejscach aby łapac inne dusze dla swojego pana .System reinkarnacji dusz jest bardzo skomplikowany ,jeżeli dołozymy do tego mozliwaość reinkarnacji w równeoległych wymiarach ,wśród innych ras itd i to ze dusza dzieli sie aby szybciej przyspieszyc swój proces doskonalania to widac tu rękę i wielkość Stwórcy ale zamieszcze tu przekaz od istot energetycznych z którymi miam kontak ,przekaz ten otrzymałem w tamtym roku w grudniu i był on systematycznie uzupełniany ,są to medytacje które znajdziecie na mojej stronie ARON JASNOWIDZ DIAGNOSTA ,skopiuje go w całości a interesujące tematy komentujemy na bierząco w grupie :https://www.facebook.com/groups/237070799750221/permalink/239498799507421/
[wycięte]
 
@Dominik

Portret użytkownika Mała Mi

Człowieku, przeczysz sam

Człowieku, przeczysz sam sobie i to już na samym początku. Zdecyduj się: jest piekło czy go nie ma, bo z tego, co napisałeś wnioskuję, że masz rozdwojenie jazni. 
I jeszcze jedno: nie porównuj ludzi, nieważne czy wytatuowanych czy nie, do bydła. Już te słowa dyskwalifikuja cię jako osobę, która naprawdę jest gotowa pomagać innym. Mądry i dobry człowiek nigdy nie użyłby takiego porównania.

Portret użytkownika aron jasnowidz

widzisz to jest przekaz

widzisz to jest przekaz ,uderza tam gdzie ma uderzyć ,ja tego nie tworze ja to przepisuje co mówią ,i ciesze się zę wiele osób które chciało zrobic sobie tatuaże na ciele z poziomu szpanerstwa ,próżności ,pustej mody ,po przeczytaniu tego artykułu nie zrobila tego ,a ci co mają zastanwiaja sie dlaczego to zrobili i po co zrobili ich aż tyle ,i oto chodzi w przekazie a co do piekla to proste:
piekło "biblijne "jest dla tych: co podpiszą cyrograf z diabłem ,dla tych co wezmą zabawki od diabła a potem gdy im zabierze wieszają się i trafiaja do niego .DLA TYCH KÓRYCH BÓG SAM DO NIEGO STRĄCI za to ze odeszli od Niego 
Nie ma dla tych co popelnia samobójstwo bo uznają ze dośc tych nieszczęść na ziemi ,ich piekłem bedzie kolejne wcielenie ,stąd masz tylu ludzi na wózkach ,tyle dzieci chorych w szpitalach cierpiących ,do tego  życie w afryce,haiti ,piekło na ziemi ,
kolejne piekło to te kóre sami sobie gotujemy zyjąc tu pazernie,chciwie myśląc że pieniadz rządzi i że praca rządzi itd a potem nagle nauczka choroba i pytnaie za co Boże?pamietaj że to nie ja stworzyłem system kar i błedów ,nie ja stworzyłem niebo i piekło ale skoro zostało stworzone to wystarczyło zapytac po co ? piekło to wiele róznych dośwaidczeń które otrzymuje dusza najgorzej jezeli sprzeda się diabłu wówczas trafia tam gdzie nikt z was niechciałby trafić . DUSZA może sobie załozyć przezycie niektórych dośwaidczeń makabrycznych wręcz i dla tego są jesze bardziej podłe wymiary niz nasz ,ale gdy jest zmiana wymiaru gdy damo nam czas aby przejsc dalej w swait bez przemocy wówczas nastepuje era informacji ,i wiele informacji które są teraz jeszcze zamkniete się wam nie spodoba ale prawda prawie zawsze jest gorzka dlatego ludzie lukrują ją kłamstwami a potem gdy i tak wyjdzie na jaw jest płacz i zgrzyt .

Portret użytkownika aron jasnowidz

szkoda że nie zauwzyłes że

szkoda że nie zauwzyłes że jest link do facebooku no ale jasnie państwo tutaj są obrażeni na ten protal wiec tam nie wejda ,a wieksżośc z was pisała napisz co tam jest itd ,więc macie 10% z tego co tam jest ,widzisz wiekszosc z was pisała że to bzdury a teraz piszą lub rozmwiaja ze mną osobiście ,tym rózni się przekaz z Góry od ciekawostek popartych dezinformacją .ale dano CZAS KAŻDEMU ,więc ja tylko przekazuje o co mnie proszą ,a jak juz pisalem ortografia jest nie ważna bo istoty wyższe używają języka obrazkowego ,więc pismo zostanie i tak nam odebrane jezeli chemy byc społacznością wielowymiarową i kontaktować się z Nimi ,zresztą kontaktuję się z obcymi telepatycznie w medytacji więc tam nikt nie zwraca uwage na ortografie ,a może specjalnie jest to zrobione aby zdiagnozwoać was ? i znów zobaczyc kto sie odezwie a kto zostanie w nicości :).Nie ma przypadków mój przyjacielu ,to że tu pisze ,to że zwracam wam uwage na pogubienie  istot przez ksiązki niby naukowców ,to że innych mordowano za kawałek prawdy ,to że wiara w ludziach bez udziału kościoła wzrasta ,to że ludzie z podczepieniami widzą jakie zło sieją i jak niszczy to ich zycie i życie ich rodzin to nie przypadek  a czas który nam teraz dano i o którym was informuje a każdy z was zrobi co zeche ,tylko niech potem nie zadaje tego samego pytania co większość ludzi :Panie Boże dlaczego mnie to spotkało? 

Portret użytkownika aron jasnowidz

witajcie ponownie ,na naszej

witajcie ponownie ,na naszej grupie na facebooku NASZ nOWY ŚWIAT jest artykół na temat dusz samobójców i odpowiedź medium która pamięta swoje poprzednie wcielenia i to jaką kare poniosła za to ze odebrała sobie życie .Również rozmawia z duszami po tamtej stronie i wie jak cierpia i jak są zdezorientowane kiedy wmówiono im że po smierci idą do nieba lub piekła ,po cześci to prawda tylko ze oni spodziewali się raju lub ognia a tu przestrzeń wypełniona duszami przypominającymi przeźroczystych ludzi czesto bez nóg lub rąk i mase dróg przed nimi ,do kolejnej wędrówki są tam też opiekunowi kórzy wskazuja droge lub portal aby przejść dalej .Najwazniejsze z tego jest to aby taka dusza nie czekała ani nie załatwaiła spraw na Ziemi tylko od razu szła do portalu lub światła i rozpoczeła dalsza wędrówkę .Niestety większośc dusz którym wmówiono ten schemat zostaje po tamtej stronie i przygląda sie naszemy śwaitu ,poniewaz czas tam inaczej płynie powiedzmy że ich 1 dzień to nasze 50 lat więc im bardziej irytują się sprawami żeimskimi tym bardziej stają sie duszami które potem możemy zaobserwowac w "nawiedzonych"miejscach .Również dusze które wyrządziły wiele zła lub sprzdały się złu ,moga egzystowac w tych miejscach aby łapac inne dusze dla swojego pana .System reinkarnacji dusz jest bardzo skomplikowany ,jeżeli dołozymy do tego mozliwaość reinkarnacji w równeoległych wymiarach ,wśród innych ras itd i to ze dusza dzieli sie aby szybciej przyspieszyc swój proces doskonalania to widac tu rękę i wielkość Stwórcy ale zamieszcze tu przekaz od istot energetycznych z którymi miam kontak ,przekaz ten otrzymałem w tamtym roku w grudniu i był on systematycznie uzupełniany ,są to medytacje które znajdziecie na mojej stronie ARON JASNOWIDZ DIAGNOSTA ,skopiuje go w całości a interesujące tematy komentujemy na bierząco w grupie :https://www.facebook.com/groups/237070799750221/permalink/239498799507421/
[wycięte]
 
@Dominik

Portret użytkownika Homo sapiens

Najwyższy czas uznać

Najwyższy czas uznać istnienie Aniołów. Najwyższy czas zaprzestać negowania istnienia demonów. Najwyższy czas zgodzić się z wiecznym obcowaniem dusz tych, którzy już odeszli. Wreszcie najwyższy czas przestać kwestionować fakt, że wszyscy jesteśmy otoczeni przez duchy, jak i to, że ich wpływ na każdego z nas i nasze otoczenie sięga daleko poza granice wytyczone przez powszechnie przyjęte opinie. Przychodzą z podszeptami. Przychodzą ze znakami. A gdy przyjdą, zwykle odczuwamy ich obecność. Czasem zjawiają się w snach. Tu i ówdzie przemkną nam przed oczami. Udzielają przestróg. Wpływają na nasze nastroje. Im zawdzięczamy niejedno z naszych natchnień. Możemy je winić za przygnębienie. Im należy się zasługa za chwile radosnych uniesień. To one nie raz pomagały nam wziąć się w garść. Ale i traciliśmy przez nie grunt pod nogami. To one wodziły nas za nos. One też - te dobre - podawały pomocną dłoń, gdy te złe sprzymierzyły się przeciwko nam, siejąc niepokój i niezgodę. Obecność dobrych duchów uzdrawiała, zaś obecność złych mogła nas nawet wpędzić w chorobę. Trzeba także uznać istnienie Ducha Świętego i jego cudowną moc.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.