Najlepsze obserwacje UFO z maja 2013

Kategorie: 

Niezidentyfikowane obiekty latające widywane są praktycznie cały czas. Mnogość tych obserwacji powoduje, że ignorowanie tego zjawiska jest po prostu niepoważne. Powyższe wideo to kompilacja najciekawszych przypadków UFO wykonanych w maju 2013 roku.

 

Większość z tych zdjęć i filmów prezentowaliśmy już na łamach portalu InneMedium. Z pewnością wiele z tych nagrań da się jakoś racjonalnie wyjaśnić, ale biorąc pod uwagę to z jak wielu krajów pochodzą nie jest przesadą stwierdzenie, że fenomen UFO jest zjawiskiem globalnym.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

z tego rejestratora tylko

z tego rejestratora tylko przez lan można przegrywać,nie ma na usb, tak to nie był by problem mam model avtech AVC-760 z dwa lata temu kupiłem na allegro,to takie badziewie nie ma zadnych bajerów zwykły, ani pilota ani usb,kupiłem go po to żeby odczasu do czasu spojrzeć czy sczeniaki nie rysują auta, kolega sprzedał mi dodatkową kamere i ustawiłem w góre i zarejestrowała co mam, filmik z 3 sekundami   ,a jak pisałem nie dawno z pół roku temy zaglądałem na inne medium i piszą że widziane ufo no to żeby się dowiedzieć czy to prawda ustawiłem w góre kamere i mam nagranie mi ono wystarczy żebym uwierzył,teraz nikt nie ufa nikomu i najlepiej samemu doświadczyć,ufo to zawsze w bajkach istniało,może tak rządy sobie to wymyślili i do nie których nadal nie dociera że istnieje coś takiego

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Alena

Miliardy gwiazd.miliardy

Miliardy gwiazd.miliardy galaktyk a do niektorych nadal nie dociera ,ze mozemy byc odwiedzani przez istoty z naszego wymiaru i z innych wymiarow. Nie trzeba sie jednak dziwic ,bo to jest tylko ich punkt zrozumienia tego tematu, na obecna chwile.

Portret użytkownika Kazek12

Te wszystkie obserwcje UFO to

Te wszystkie obserwcje UFO to  mistyfikacje , dla przekonania lemingów o prawdziwości istnienia UFO. To jest przygotowywanie populacji do dalszej manipullacji , że nastepuje inwzja UFO i czas poświęcic swoje prawa dla ich zwalczania. To fikcja i manipulacja.

Strony