Najnowsze kręgi w zbożu pojawiły się w Niemczech

Kategorie: 

Kręgi w zbożu to fenomen typowy dla dwóch hrabstw w Anglii, Witshire i Gloucestershire, ale dziwne piktogramy zdarzają się też na kontynencie. Niedawno informowaliśmy o kręgach w Holandii, a teraz mamy kolejny przypadek, tym razem w Niemczech. 

 

Niezwykłe znalezisko zlokalizowano 18 maja bieżącego roku w okolicy miejscowości Gropiusstadt, w Niemczech. Odnaleziony piktogram to dosłownie kręgi, ponieważ caly wzór tworzą wyodrębnione w zbożu koła o różnych średnicach. 

J

W najbliższych tygodniach prawdopodobnie nastąpi zdecydowany wzrost ilości rejestrowanych kręgów w zbożu. I jak zwykle będziemy mieli wiele  wątpliwości co do ich pochodzenia. Rzeczywiście skomplikowane wzory, które mogą nieść za sobą jakieś przekazy, są dopiero przed nami. 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika KoFiPL

Kolejny dowód na to że

Kolejny dowód na to że wszystkie inne wcześniejsze (te perfekcyjne) są z pewnością nie wykonane przez ludzi.
Fajnie napisałeś Takitam że to "deptuch" bo widać to już na pierwszy rzut oka w ekranie po sekundzie patrzenia Smile

Nie bądź obłudnikiem wobec ludzi i zwróć uwagę na swoje wargi!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi1973

Tak patrzałem w historie

Tak patrzałem w historie wejść na komputerze coś za dużo razy bym wchodził,nie wiem czy przypadkiem córka nie była autorem pewnych komentarzy,albo jest oczytana na innemedium,kilka takich słówek usłyszałem  od niej np dostała komunijną bombonierkę firmy baron,jej słowa o tak jak z portalu,jeśli tak to byłaby nieprawdopodobna historia i sięgałaby gwiazd

Portret użytkownika zibi1973

A tak z pytaniem odnośnie

A tak z pytaniem odnośnie Baron to chyba nie od firmy czekoladek,tak zgadywałbym to od wysoko postawionego,myślę że córce spodobał się ten idący pan szybkim krokiem,wcześniej z rok temu próbowałem go dogonić,ma fajne ruchy,ciekawy styl krokowy

Portret użytkownika Polsky

zibi, zibi, zibi wejdż ty

zibi, zibi, zibi wejdż ty lepjej na tą reklamę na górze innemedium sexilolitki czy jakoś tak. Tam się wyluzuj a potem pisz bo z Twoich komentarzy to ja już nic nie rozumiem. wybacz. Aha mam pytanie. Czy Ty piszesz to do nas czy sam do siebie? Jak sam do siebie to jeszcze rozumiem ale jak do nas to kur...a ni hu...a nic do mnie nie dociera i do innych pewnie też.

Portret użytkownika mariuszek

Chłopczyku pochwal się jakie

Chłopczyku pochwal się jakie ci się tam strony wyświetlają? Jestem bardza ale to bardzo ciekawy w jakie rejony internetu zaglądasz. To tak zwana reklama aktywna i dostosowująca się do najczęściej odwiedzanych witryn właściciela kompa. Polsky zacznij się leczyć z takich stron, no chyba że jeszcze nie uprawiasz sexu, bo gimbus, boś brzydki boś głupi to może i dobrze że takie scierwo strony odwiedzasz.

Portret użytkownika zibi1973

Takie sexilolitki oglądałem

Takie sexilolitki oglądałem  jak byłem mały,jeśli nie rozumiesz to nie, tak na lekko widzę kontynent na którym jesteś,ja cię rozumiem,niech będzie że sam do  sobie  piszę,a może ktoś mnie zrozumie kiedyś,ludzie idą po rozum do głowy i wyjdą z tej szarej strefy zagłuszania

Portret użytkownika zibi1973

Ostatnio córka zrobiła mi

Ostatnio córka zrobiła mi niespodziankę,dostała na komunie pieniądze, i pokazała mi co tutaj jest,żeby nie było nie nakłaniałem ją ,mogła widzieć na komputerze u mnie wcześnie różne twarze, ale jak na jej 10 lat to nieźle,ciekawe czy jej w krew nie  wejdzie,jak zauważyłem po sobie to bardzo kusi,chodzi o to miejsce                                                                                                                     http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c957ad39f488e57.html                                                                                                                                                        

Portret użytkownika kuzYn

Brawo zibi, tak trzymaj.

Brawo zibi, tak trzymaj. Nawet grecki poeta Homer już w VIII stuleciu p.n.e. chwalił społeczeństwo kultywujące heroiczne ideały i ducha współzawodnictwa.
Może w końcu powstanie nowa dyscyplina sportowa (poszukiwanie twarzy), i wyślą Cię zibi na olimpiadę jako polskiego reprezentanta i mistrza polski ? 

 

Portret użytkownika Takitam

Wygląda to na klasycznego

Wygląda to na klasycznego "deptucha", nierówne kręgi i niestaranne wykonanie. Na własne oczy widziałem kręgi w Wylatowie, tam była niesamowita wręcz precyzja a źdźbła nie były połamane a w  dziwny sposób tak wygięte że rośliny nie były uszkodzone.