Narodziny koźlęcia z ludzką głową przemieniło życie rolnika w piekło

Kategorie: 

Życie argentyńskiego rolnika zmieniło się w piekło, gdy jedna z jego kóz urodziła zmutowane koźlątko. Ludzie zaczęli oskarżać farmera Villalba i jego rodzinę z argentyńskiej prowincji Salta o bestialstwo.

 

Rodzina rolnika została oskarżona o okrucieństwo, po tym,  jak jedna z jego kóz urodziła mutanta o twarzy dziecka człowieka. Wszystko to wydarzyło się po opublikowaniu zdjęć zdeformowanego koźlęcia.

[ibimage==22995==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Fotografie w sieci zamieścił przyjaciel rodziny, aby zwrócić uwagę na niszczący wpływ nadmiernego stosowania pestycydów w regionie. Zamiast tego na wieśniaków spadły ciężkie oskarżenia o nadużycia i sodomię.

[ibimage==22996==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Olga Villalba zdecydowanie obala zarzuty, mówiąc, że nikt z jej rodziny nie uprawiał nigdy seksu z kozą.

„To było martwe, kiedy się urodziło. Chcemy się tego pozbyć jak najszybciej, więc pochowamy to głęboko w ziemi” – tłumaczy Olga. „To była wyraźnie mutacja genetyczna spowodowana nadmiernym stosowaniem pestycydów. Sąsiad, który tu był, porobił zdjęcia, które niestety umieścił w Internecie. I stąd te śmieszne zarzuty…”.

Zdaniem rodziny, niektóre wiadomości, które pojawiły się w mediach, były podawane nieobiektywnie i bardzo agresywnie. Teraz niektórzy są przekonani, że coś takiego mogło się narodzić na skutek skrzyżowania człowieka i kozy.

[ibimage==22997==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==22998==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)