NASA obala teorię o trójkątnym UFO widzianym na zdjęciach z satelity STEREO

Kategorie: 

Niektóre zdjęcia i materiał filmowy wyprodukowany na podstawie przekazów z satelity STEREO były traktowane, jako dowód na to, że agencja kosmiczna NASA ukrywa istnienie UFO. Teraz instytucja postanowiła się odnieść do tych zarzutów.

 

Zdjęcia i filmy były przechwytywane przez satelitę STEREO-B, który jest jednym z duetu sond, które znajdują się w pobliżu Słońca i są w stanie zaoferować prawie 360-stopniowy widok na wewnętrzną część Układu Słonecznego.

[ibimage==11390==Oryginalny==none==self==null]

Materiał filmowy pokazuje coś, co może być trójkątnym statkiem kosmicznym zmierzającym w naszym kierunku. W materiały są również Wenus i Ziemia z trójkątnym kształtem po przeciwnej stronie wideo. Teorie spiskowe zaczęły się rozprzestrzeniać, gdy strona, na której są publikowane zdjęcia i nagrania wideo z sondy została zaktualizowana o nowe zdjęcia wyretuszowane z trójkątów. To od razu doprowadziło do krzyku o próby tuszowania faktów.

 

Ogólnie rzecz biorąc, naukowcy NASA zostawili teorie spiskowe, ale tym razem postanowili obalić plotki. Według naukowców, trójkątny obiekt jest zjawiskiem często widywanym. Trójkąt ma związek z odbijaniem światła tam i z powrotem od soczewek i luster wewnątrz teleskopu sondy. Ogólnie rzecz biorąc są to refleksy takie jak trójkąty lub koła o różnych kształtach i rozmiarach.  Krótko mówiąc, według oficjalnych informacji NASA nie jest to żadne UFO. 

 

 

Źródłohttp://www.slashgear.com/nasa-debunks-triangular-ufo-spotted-in-recent-stereo-b-spacecraft-video-20210181/

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Munia

Niepotrzebne są spektakularne

Niepotrzebne są spektakularne sibizdey. Mamy do dyspozycji jedną, o nieograniczonej przestrzeni – internet.Idea pomysłu jest przełomowa i wierzę, że okaże się ogromnym sukcesem. Jednak trzeba przyznać, że bez pomysłodawcy spoczęłoby na niczym.Panie Tomaszu, oddaję szacunek, że jako jeden z nielicznych chce Pan stworzyć apolityczną platformę informacyjną w sieci, dając tym samym szansę dużej ilości osf3b, na wykazanie swoich umiejętności krytyki, publicystyki i reportażu. Ja, jako student rf3wnież wiążę nadzieję z możliwością podjęcia wspf3łpracy i zgłaszam swoją pełną gotowość.Pozdrawiam

Portret użytkownika gagatek

Niestety ten film pomijając

Niestety ten film pomijając niepotrzebnie powtórzony kawałek z "trójkątem" to stek bzdur. Filmy, które wykorzystano są niezłe a Star Gate nawet bardzo dobry, jednak tu użyto ich totalnie bez sensu.Patrząc na poziom szumów nagrania z satelity wątpię, by akurat trójkątny obiekt z tak dużej odległości był widoczny tak wyraźnie. Obiekt porusza się jakby po obrazie z satelity.Pomijając prawdziwość obrazu satelity należy krytykować twórców takich robiących wodę z mózgu i nic nie znoszących filmów by pokazać, że ludzie oczekują rzeczowej analizy a nie zlepka filmów s/f.Mimo ktytycznego komentarza uważam, że obce cywilizacje istnieją, może nawet mają kontakt z jakąś częścią ludzkości (najpewniej wojskowi) a "szara masa" jest trzymana w niewiedzy by nie spowodować totalnego zachwiania systemu wartości większości ludzkości.

Portret użytkownika Piotr111222

No więc niestety ale jest to

No więc niestety ale jest to refleks. Wiem, że wszyscy chcięliby zobaczyć UFO większe kilka razy od ziemi ale tym razem NASA Was nie kłamie. ... :o Ten sam kształt w tym samym miejscu z tą samą prędkością można zaobserwować na filmie z 2007 roku. Gdzieś w którymś komentarzu pod filmem na YouTube jest link do strony ze zdjęciami z sondy Stereo właśnie z tego roku i jest to to samo. Wiąże się to  z przejściem Wenus i refleksem światła odbijanego od tej planety ? Creepy  , nie ? Pozdrawiam P.S. Też chciałbym już zobczyć tych obcych Wink

Portret użytkownika Ampa Vatis

  Jeśli chcesz naprawdę

 Jeśli chcesz naprawdę zobaczyć obcych to naucz się sztuczek psychotronicznych, oni to potrafią. Coś się zbliża i wszyscy czujemy to w podświadomości, ja również. Jak się nauczysz, to zaczep ich jak będą przelatywać, to naprawdę nic trudnego. Jedyna trudność to ich spotkać, jednak jest ich coraz więcej i są coraz częściej, to o czymś świadczy. Dlaczego nikt do nich nie mówi? Jak nie zaczniemy z nimi rozmawiać, to będą tak latać i się nam pokazywać, trzeba ich zaczepić w myślach, nie trzeba znać języka, energia jest uniwersalna, przekazuje słowa, emocje, obrazy i intencje. Z czasem, jak już ewoluujemy, naszym dzieciom będzie znacznie prościej. 

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika AB

Kolejna wtopa zapomnieli

Kolejna wtopa zapomnieli wlanie dodać że mają soczewki w kształcie cygar, piramid, eskadr cygar i piramid. Mają również soczewki które strzelają światłem po obwodzie.Strzelają oczywiście w inne soczewki lub eskadry soczewek. Kochana nasa od nich dowiaduje sie tak wiele o optyce a tak mało o kosmosie;))) CZY ONI NAS MAJĄ ZA SKOŃCZONYCH KRETYNÓW ?

Strony