NASA przygotowuje Ziemian na spotkanie z kosmitami

Kategorie: 

Poszukiwanie życia w nieskończonym wszechświecie jest jak igła w stogu siana. Sonda Kepler znalazła wiele egzoplanet, które mogą być zamieszkiwane przez żywe organizmy.

 

NASA podaje, że dotychczas nie znaleziono 100% dowodów na istnienie życia poza naszą planetą, ale mimo tego zorganizowano dość dziwną konferencję, która może wskazywać na odwrót.

Tak więc, Amerykańska Agencja Kosmiczna i Biblioteka Kongresu zaprosiły naukowców, historyków, filozofów i teologów z całego świata do wzięcia udziału w dwudniowym sympozjum zatytułowanym Preparing For Discovery. Oto jeden z tematów porządku obrad: „Próba określenia, czy jesteśmy gotowi na nieuchronne odkrycie pozaziemskiego życia. Czy są to proste mikroorganizmy, a może czujące istoty?"

„Chcemy, aby rozważyć wszystkie scenariusze z udziałem odkrycia życia. Jeśli znajdziemy mikroby, to jedna rzecz. Jeśli znajdziemy inteligencję – to inna sprawa. A jeśli te istoty będą się w stanie komunikować, to już inna historia"- powiedział Steven J. Dick, organizator sympozjum, astronom i historyk z NASA.

„My nie chcemy czekać aż dokona się odkrycie. Wstępnie trzeba przygotować społeczeństwo na konsekwencje, jak to już nastąpi”.

Dziennikarz The Huffington Post zapytał również Dicka o UFO i o doniesienia na ten temat, pochodzące z rożnych zakątków świata.

„Moim zdaniem ponad 96 - 97 % obserwacji można wyjaśnić tym, że mamy do czynienia z niezwykłymi zjawiskami naturalnymi. Pytanie brzmi, co zrobić z 3 - 4 %. Sądzę, że wymagają one bardziej wnikliwych badań”.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika adamschule85

According to Technotrendz,

According to Technotrendz, the National Space and Aeronautics Administration (NASA) is soliciting the expertise of 24 theologians to analyze how different religions around the world might react to contact with aliens. NASA has already enlisted the help of a reverend. Rev Dr Andrew Davison, a British priest and Cambridge University theologian, holds a biochemistry degree. His book on the subject will be out next year. In his book, he will address the subject of how the discovery of life will alter religious views around the world. Get the pokémon unite pc and some business games here.

Portret użytkownika Śpiący

Jeśli weźmieny pod uwagę i

Jeśli weźmieny pod uwagę i ufo i duchy to ciekawe co się stanie podczas tej konfrontacji.
 
Dawno bacy nie widziałem a mądrze prawi.
 
Ufo boi się nas bardziej niż my ich bo jak pogodzić demony, duchy, wilki, batmany z wyższą fizyką??
 
Przypomnijmy sobie kim naprawdę jesteśmy.

Strony