NASA ukrywa inne źródło promieniowania docierającego do Ziemi

Kategorie: 

Wedle pewnych teorii, aktywność sejsmiczna może być wynikiem zmian naprężeń w skorupie ziemskiej wywoływanych przez odkształcenia ziemskiego pola magnetycznego. Do tej pory uważano, ze główną siła zdolna do wywierania takiego wpływu jest Słońce. Może się okazać, że Ziemia nie jest pod ciągłym wpływem czegoś jeszcze.

 

Jakiś czas temu zmiany ziemskiej magnetosfery można było oglądać na symulacji japońskiego centrum superkomputerowego. Ta symulacja oddawała bardzo dobrze to, co powinno się dziać z liniami pola pod wpływem naładowanych cząstek emitowanych ze strony Słońca.

 

Autor powyższego nagrania dowodzi, że nasze pole magnetyczne odgina coś jeszcze a NASA ukrywa to wszystko starając się utrzymać w tajemnicy fakt dodatkowej emisji protonów, które trafiają do Układu Słonecznego. W filmie przedstawione są szczegółowe dowody na poparcie tej teorii i według nich można oczekiwać, że co jakiś czas, co roku między marcem i kwietniem, jesteśmy omiatani tym dodatkowym źródłem promieniowania naładowanych cząstek. To w odpowiedzi na okresową obecność tego dodatkowego dochodzi do wybuchów na Słońcu oraz do poważnych trzęsień ziemi na naszej planecie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pako1205

Zachwyceni? To zwykłe pomyje

Zachwyceni? To zwykłe pomyje co do cywilnej wiadomości się przedostaje. Te śmieci dla zatkania gąb ludziom,podatnikom  nie odzwierciedlają nakładów tam pochłanianych,a wszystko oczywista "dla dobra nauki i ludzkości".

Portret użytkownika zwiastun

gęby to już nam dawno zatkali

gęby to już nam dawno zatkali produktami które codziennie kupujemy od nich, stąd maja pieniądze i władzę, niech ktoś tu napisze jakich produktów nie używa lub nie kupuje które nie maja powiązania z koncernami czy nawet z tą listą co przesłał baca,,karmimy swoich katów.

Portret użytkownika TiqsiW.

Kto ma pieniadz ten ma wladze

Kto ma pieniadz ten ma wladze zawsze tak bylo i bedzie.
Jednak sredi iloraz inteligencji ludzi z krajow zydowskich jest klasyfikowany  na 110,Europejczyk 100,murzyn ,latynos 85-80 wiec wiadomo kto jest najbardziej w dupe kopany hehe..

Strony